روغن تقویت ریشه مو

محصول جدید

تقویت ریشه مو، جلوگیری از ریزش مو ، تقویت ابرو و افزایش رشد مژه

یکی از مهمترین قسمت هایی اصلی و اساسی که زیبایی ظاهری هر فردی را کامل می کند موها و ابروهای درخشنده و براق است که افراد برای داشتن موهای زیبا و ابروهایی کشیده و پرپشت حاضرند هزینه های گزافی را بپردازند. روغن تقویت موی 15گیاه روجا ( تقویت پیازمو ، جلوگیری از ریزش مو  و برای افزایش رشد مژه ) ،با بالاترین کیفیت و تضمین اصالت ، می تواند شما را برای داشتن موهای زیبا و فریبنده یاری کند.

129,000 تومان

توضیحات

تقویت ریشه مو، جلوگیری از ریزش مو ، تقویت ابرو و افزایش رشد مژه

روغن تقویت کننده مو اصل روجا، یک محصول مطمئن و تاثیر گذار است که در طی 15 سال فروش این محصول در فروشگاه نیک خرید، امتحان خود را بخوبی پس داده و هزاران نفر با استفاده از آن به نتیجه مطلوبی دست یافته اند.
با استفاده از روغن تقویت کننده موی اصل روجا به مدت دوماه، می توان به نتیجه قطعی دست یافت در صورتیکه موهای کم پشتی دارید و یا از کم پشت بودن ابرو و مژه های خود رنج می برید کافیست تا مدت کوتاهی از این روغن استفاده نمایید تا از تاثیر آن شگفت زده شوید.
روغن تقویت موی روجا، 15 سال سابقه تولید و فروش داشته و در طی این سالها بخوبی امتحان خود را پس داده است. بیشتر از یک دهه است که روغن تقویت موی روجا از طریق همین فروشگاه عرضه می شود و هزاران نفر آن را خریداری کرده و از تاثیرگذاری آن ابراز رضایت داشته اند شما نیز با خیالی آسوده از تاثیرگذار بودن این محصول ارزشمند، نمونه صددرصد اصل آنرا از همین فروشگاه خریداری نمایید.
درصورت عدم رضایت از نتیجه بدست آمده، وجه پرداختی شما بدون کم و کاست به شما برگشت داده خواهد شد.
تقویت مو

موی سر ، نیازمند رسیدگی و شستشوی مداوم است تا سالم و زیبا بنظر برسد موهای زیبا و خوش حالت،  زیبایی و وقار خاصی به دارنده آن می بخشد و برای صاحب خود احساس خوبی ایجاد کرده و به او اعتماد بنفس بیشتری می بخشد.

به گفته روانشناسان ، افرادی که از موهای زیبا و همچنین ظاهری آراسته بهره می برند اصولا از اعتماد بنفس بیشتری نسبت به افرادی با ظاهر متوسط و موهای معمولی برخوردار هستند. این افراد از اینکه بیشتر در انظار ظاهر شوند و یا در هنگام وزیدن باد سر خود را به اطراف تکان داده و از پیچیدن باد در موهای زیبای خود احساس لذت و رضایت می کنند.

یکی از مهمترین قسمت های زیبای صورت نیز که نیاز به مراقبت و رسیدگی ویژه ای دارند  " ابرو ها " می باشند که در صورت زیبا و آراسته بودن ظاهری بسیار فریبنده به صاحب خود می دهند.

آیا شما از داشتن موهای ابریشم وار و درخشنده لذت می برید؟

و یا اینکه موهای شما از استقامت ، درخشندگی و زیبایی خاصی برخوردار نیستند!

                                        تقویت مو و ابرو

روغن تقویت موی 15گیاه روجا با شماره ثبت :17733 و جواز ساخت :2/22449 و پروانه ساخت : 1929 با تضمین کیفیت و اثربخشی ، قدرت جادوگونه ای در تقویت موهای سر و ابرو داشته و با تقویت ریشه مو جان تازه ای به آن می بخشد و شفافیت و درخشندگی خاصی به آن می بخشد.

در صورت عدم رضایت از کیفیت روغن تقویت کننده عرضه شده در این فروشگاه، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

این تضمین ماست

بشر از سالیان دور از گیاهان و داروهای گیاهی استفاده می کرده و از خواص شفابخشی و درمانگری گیاهان غافل نبوده است . در بسیاری از موارد با ترکیب چند گیاه مختلف ، داروی بسیار مفیدتری تهیه می کرده و از آنها برای درمان و یا در امور زیبایی ظاهری خود استفاده می کرده است.

مصریان باستان و همچنین رومیان از گیاهان مختلفی برای آرایش و همچنین رنگ کردن موهای خود استفاده می کرده اند آنها برای درخشش و زیبا شدن موهای خود، روغن های خاصی را که از گیاهان بدست می آمده را به موهای خود می مالیده اند.


پرپشت کردن مژه ها 

این  روغن تاثیر بسیار زیادی در پرپشت کردن مژه  و ابروها دارد با استفاده مدت زمانی در حدود دوماه بر روی ابرو و مژه ها، می توان شاهد پرپشت شدن آنها بود روغن تقویت کننده موی روجا، با تحریک پیاز مو و با در دسترس قرار دادن مواد ضروری و مورد نیاز پیاز مو، آن را بخوبی تغذیه کرده و باعث افزایش فعالیت ان و در نتیجه پرپشت شدن موها می شود.

از 15 گیاه مختلف و ثمر بخش تهیه شده است که هرآنچه ریشه مو برای ساختن یک موی محکم و ریسمان مانند که در زیر نور خورشید ابریشم وار بدرخشد را در اختیارش می گذارد بسیاری علاقه مند هستند که ابروهایی مشکی و پرپشت داشته باشند و یا اینکه طالب موهایی درخشنده و شفاف هستند فروشگاه اینترنتی نیک خرید به عنوان تنها نماینده فروش محصولات لابراتوار روجا ،این تضمین را به شما می دهد که با استفاده از این محصول شما موهایی پر پشت و سالم و البته درخشنده و زیبا خواهید داشت.


تقویت ریشه مو، جلوگیری از ریزش مو ، تقویت ابرو و افزایش رشد مژه


 این روغن از ترکیب 15 گیاه دارویی خاص تهیه شده است  که انواع ویتامینهای لازم برای تقویت پیاز موی سر و ابرو در آن ترکیب گردیده است که پس از استفاده از آن از ریزش موی سر و ابرو جلوگیری خواهد نمود و موهای پرپشت و خوش حالتی خواهید داشت. گاهی اوقات لازم است برای بدست آوردن ترکیبی قوی از گیاهان از چند نوع آن استفاده نمود تا بتوان نتیجه بهتری گرفت و زیبائیهای موجود در این پانزده گیاه که از قوی ترین گیاهان و دارای مواد موثره بالا نهفته گردیده است. می توانید از هر گونه ریزش مو جلوگیری نماید .

با فرمولاسیون ویزه جهت تقویت پیاز موی سر و ابرو و ریش و سبیل

شماره ثبت 40071

پروانه ساخت 1929

پروانه بهره برداری 6 /10268


ترکیبات روغن تقویت موی اصل روجا

گلوکوزیدها-تانن ها- اسیدهای آلی- ویتامین ث- آنتی بیوتیک- کامازولن- آنتی هیستامینیک- آپی ژنین- استیل کولین- گلوکوکینونها
GELOKOZID-TANON-ASIDAL-WITAMIN.C ANTEBIUTIC-KAMAZOLEN-NTIHISTAMINIC-APIGENIN-ASETILKOLIN-GELOKINON

تقویت مو
تقویت ریشه مو، جلوگیری از ریزش مو ، تقویت ابرو و افزایش رشد مژه


check  ضد ریزش مو

check  ضد موخوره

check  ضد شوره

check   تقویت کننده پیاز موی سر

check  پرپشت کننده ابروها ، مژه ، موهای سر ، سبیل و ریش


روش مصرف روغن تقویت پیاز مو

قبل از استفاده از روغن تقویت مو اصل روجا ، ابتدا موهای سر خود را خوب شستشو داده و خوب خشک نمایید سپس مقداری ازاین روغن را بسته به پرپشتی موهای خود ، بر روی کف دست زیخته و به موهای خود بمالید و چند دقیقه ماساز دهید سپس موهای خود را حالت دهید
برای تقویت موهای ابرو نیز ، کمی روغن را به آنها مالیده و کمی ماساز دهید تا روغن بخوبی جذب پوست شود

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، این تضمین را به شما می دهد که پس از استفاده مدت کوتاهی از این روغن ، موهایی زیبا و درخشنده و همچنین ابروهایی پرپشت و مشکی خواهید داشت.
عوارض جانبی:
سعی شود در موقع استفاده دستها به چشم آلوده نشود. پس از 48 ساعت جهت شستشو از صابون گیاهی بسیار موثر و تاثیر گذاری که به همراه این محصول برای شما عرضه می شود استفاده نمائید.

پکیج کامل تقویت مو

پکیج کامل تقویت مو برای رسیدن به نتیجه ای قطعی و دائمی و توسط متخصصین این امر تهیه شده است محتویات این پکیج شامل سه بسته روغن تقویت مو و دو قالب صابون گیاهی می باشد که تاثیری قطعی و ماندگار را در مدت سه ماه برای شما به ارمغان خواهند اورد.

محتویات پکیج کامل تقویت مو

سه بسته روغن تقویت مو دارای برچسب هولوگرام به نشانه اصالت کالا

دو قالب صابون گیاهی با تاثیرگذاری قطعی

به همراه بروشور و دستورالعملهای لازم برای رسیدن به بهترین نتیجه

دارای ضمانت نامه برگشت وجه در صورت عدم رضایت

یک تخفیف استثنایی

قیمت اصلی این پکیج 179هزار تومان می باشد

این پکیج تا پپایان ماه جاری با یک تخفیف بسیار عالی و تنها با قیمت 129 هزار تومان عرضه می شود.

همراه با ارسال رایگان


 روش استفاده از روغن تقویت کننده مو، ابرو و مژه ها

این محصول خصوصا بر روی موهای ابرو و ریش و سبیل تاثیر بسزائی دارد

نحوه استفاده روغن مار شماره یک روجا

پوست و موهای محل مورد نظر را باشستن عاری از چربی نمائید

روزانه مقداری از روغن مار را با کمک گوش پاک کن به محل مورد نظر بمالید و پس از 3 ساعت شستشو دهید

اگر روغن مار غلیظ میباشد میتوانید یک چهارم اندازه آن روغن زیتون اضافه و آنرا رقیق نمائید

استفاده بصورت روزانه الزامی نمیباشد و شما میتوانید بر حسب نیازتان یکروز در میان و یا هفته ای دو مرتبه استفاده نمائید تا موهای ابرو یا سر و یا ریش و سبیلتان پر پشت گردد.

گارانتی فروشگاه اینترنتی نیک خرید

گارانتی

در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت و مرغوبیت محصول خریداری شده ناراضی باشید، بدون کم و کاست وجه پرداختی شما به حسابی که توسط شما معرفی می شود واریز خواهد شد. فروشگاه نیک خرید به عنوان نماینده مستقیم لابراتوار روجا محصول اصل و دارای هولوگرام را با تضمین بهترین کیفیت و مرغوبیت در اختیارتان قرار می دهد. در صورت عدم رضایت شما از این محصول، وجه پرداختی شما بدون کم و کاست به شما برگشت داده خواهد شد. معیار خوب و یا بد بودن محصول فقط گفته شماست و نیاز به دلیل دیگری ندارد.

توصیه مهم: تنها فروشنده محصول اصلی روغن تقویت موی اصل روجا به نمایندگی از لابراتوار روجا فروشگاه نیک خرید است. شما میتوانید با خیالی آسوده از بابت کیفیت و مرغوبیت کالا، بهترین روغن تقویت موی موجود در ایران را از این فروشگاه تهیه نمایید. همچنین درصورتی که نیازمند به اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول می باشید، می توانید با کارشناسان ما از طریق فرم تماس با ما، یا شماره های موجود در سایت، تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است فروشگاه نیک خرید هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعای شفابخشی محصولات مشابه بی کیفیت و غیراستاندارد موجود در فروشگاههای اینترنتی و غیرو ندارد. ما اکیداً توصیه میکنیم تنها از محصول اصل که دارای ویسکوز و هولوگرام لابراتوار روجا و مجوز از وزارت بهداشت می باشد را تنها از این فروشگاه خریداری نمایید.

برای خرید این محصول از قسمت بالای صفحه بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش  96/7/23

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

روغن مورچه

دیدگاه‎ها

رتبه 
1395-11-07

روغن گیاهی یا مار

سلام
توضیحات شما گیج کنندس
ی بار گفتین گیاهی ی بار روغن مار
شایدم مار گیاه شده!!!
بهتر نیست اسم گیاه هارو بگین؟؟؟
اخه هیچکدوم از ترکیباتش گیاهی نیس ک شما گفتین؟؟؟

  رتبه 
  1395-09-27

  تقویت ابرو

  واقعا عالی بود
  دستتون درد نکنه منکه خیلی راضی هستم چند سالی بود که ابروهام خیلی کم شده بودن و فقط با مداد کشیدن می تونستم کمی کم پشت بودنشون رو بپوشونم ولی یه مدت پس از استفاده از این روغن ابروهام هم مشکی شدن و هم پر پشت
  همسرم اوایل سرزنشم می کرد که بابت خرید این روغن پول پرداخت کردم الان اصلا باورش نمیشه

  یه شیشه دیگه سفارش دادم لطفا سریعتر ارسال بشه
  حمیده ق همدان

   رتبه 
   1395-08-30

   تقویت مژه

   بعضی وقتها روش های سنتی و بسیار ارزون دم دستی خیلی بهتر از داروهای بسیار گرون و ویژیت پزشک نتیجه میده
   حدود یه ماه پیش این روغن رو سفارش دادم برای کم پشت بودن مژه هام
   نتیجه عالی داشت مژه هام خیلی پرپشت و مشکی شدن
   یه شیشه دیگه سفارش دادم لطفا سریعتر ارسال بشه

    رتبه 
    1395-08-24

    روغن تقویت مو

    موهای سرم خیلی کم پشت شده بودن و سفیدی پوست سرم دیده میشد حدود یکماهی هست که از این روغن استفاده می کنم ریزش موهام متوقف شده
    افسردگی گرفته بودم

     بررسی خود را بنویسید!

     نوشتن دیدگاه

     روغن تقویت ریشه مو

     روغن تقویت ریشه مو

     تقویت ریشه مو، جلوگیری از ریزش مو ، تقویت ابرو و افزایش رشد مژه

     یکی از مهمترین قسمت هایی اصلی و اساسی که زیبایی ظاهری هر فردی را کامل می کند موها و ابروهای درخشنده و براق است که افراد برای داشتن موهای زیبا و ابروهایی کشیده و پرپشت حاضرند هزینه های گزافی را بپردازند. روغن تقویت موی 15گیاه روجا ( تقویت پیازمو ، جلوگیری از ریزش مو  و برای افزایش رشد مژه ) ،با بالاترین کیفیت و تضمین اصالت ، می تواند شما را برای داشتن موهای زیبا و فریبنده یاری کند.

     آخرین محصولات فروشگاه

     بالا