روغن خراطین اصل با تاثیر تضمینی

محصول جدید

بهترین روغن خراطین اصل

روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان، بزرگ کردن سینه هاو بزرگ کردن لب ها تاثیر بسیار بالایی داشته و در مدت کوتاهی با استفاده از روغن خراطین صددرصد اصل می توان اندام های مورد نظر را بزرگ تر کرد.

روغن خراطین اصل تاثیر مستقیمی در حجیم و بزرگ تر کردن اندام های مختلفی دارد. بزرگ ترکردن آلت تناسلی آقایان، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن گونه ها و بزرگ تر کردن باسن از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

روغن خراطین اصل عرشه شده در این فروشگاه از بالاترین خلوص ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری صدرصدی دارند از مهمترین خواص روغن خراطین حجیم کردن اندامها و قسمتهای مختلف بدن است حجیم کردن لب ها، بزرگ و سفت کردن سینه و باشن و فزایش طول و کلفتی آلت تناسلی آقایان از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

79,000 تومان

توضیحات

روغن خراطین اصل

عوارض روغن خراطین

قیمت کرم خراطین و روغن زالو

روغن خراطین اصل

روغن و کرم خراطین اصل

توجه

تنها مرکز فروش روغن خراطین دارای مجوز بهداشت و سیب سبز ، فروشگاه اینترنتی نیک خرید می باشد و این شرکت تحت هیچ شرایطی نمایندگی، کانال، گروه  و یا زیر گروه دیگری ندارد

......................................................................................................................

پماد خراطین و روغن زالوی عرضه شده در این فروشگاه، دارای تاثیرگذاری بسیار بیشتر و سریعتری نسبت به روغن خراطین می باشد.

ویژه آقایان و بانوان 

با تاثیر گذاری قطعی


در مدت زمان 45روز تا دوماه به اندازه و سایز طبیعی

با تاثیر تضمینی و امکان برگشت وجه در صورت عدم رضایت

فروشگاه نیک خرید با 8 سال سابقه درخشان در عرضه محصولات بهداشتی و دیجیتال

پماد خراطین و روغن زالو اصل

حاوی 80 درصد روغن خراطین با بالاترین کیفیت ممکن

و بیست درصد روغن زیتون

پماد خراطین و روغن زالو اصل عرضه شده در این فروشگاه، به عنوان تنها محصول دارای مجوز بهداشت و سیب سبز با کیفیت ترین محصول تاثیرگذار در این زمینه

جوایز متعددی از سازمان غذا و دارو مراجع مختلف دریافت نموده است.

این تضمین وجود دارد که با استفاده صحیح از کرم و روغن خراطین اصل عرضه شده در این فروشگاه ظرف مدت 2 دوماه از زمان آغاز مصرف، اندازه آلت تناسلی آقایان حدود سه سانتی متر از طول و یک تا یک و نیم سانتیمتر از عرض رشد داشته باشد

به شما اطمینان می دهیم که با مصرف کرم و روغن خراطین اصل، احساس شرمندگی جنسی را برای همیشه فراموش خواهید کرد.

توصیه شده توسط بهترین متخصصین ارولوژیست کشور

در صورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیر روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

روغن خراطین 100% اصل

روغن خراطین اصل عرضه شده در این فروشگاه برای اولین بار در سال 1386 تولید شد از آن زمان تا کنون هزاران نفر از این روغن بسیار با کیفیت و خالص استفاده کرده و نتایج بسیار خوبی نیز کسب کرده اند.

اکنون پس از گذشت حدود 10 سال از تولید اولین شیشه از روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه، این اطمینان را به شما مصرف کننده گرامی می دهیم که این روغن ارزشمند را می توانید با خیالی آسوده مصرف کرده و از تاثیرگذاری آن اطمینان داشته باشید.

ما به عنوان تولید کننده و تنها مرکز فروش مجاز اینترنتی روغن خراطین دارای مجوز بهداششت و سیب سلامت (بزرگترین لابراتوار تولیدکننده روغن های حیوانی و گیاهی کشور)، این تضمین را به شما می دهیم که روغن خراطین اصل عرضه شده در این فروشگاه تاثیرگذاری قطعی و بی چون و چرایی خواهد داشت.

کرم و روغن خراطین اصل روجا، تنها با برچسب هولوگرام

روغن خراطین

نمونه تقلبی این محصول بدون برچسب هولوگرام می باشد

دارای پروانه بهره برداری و مجوز بهداشت

این محصول از بالاترین کیفیت و تاثیر گذاری ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری آن تضمینی می باشد. متاسفانه در اکثر فروشگاهها محصولات تقلبی فراوانی را به نام روغن خراطین به فروش می رسانند که فاقد هرگونه خاصیت تاثیرگذاری می باشند عموم این محصولات بوی زننده و بسیار ناخوشایندی دارند متاسفانه فروشندگان این محصولات، بوی تند و زننده این محصولات را نشانه اصل بودن و کیفیت آنها عنوان می کنند. روغن خراطین 100% اصل دارای رایحه ای خوشایند با خواص احتقان اور و بزرگ کنندگی می باشد.

درصورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیرگذاری کرم و روغن خراطین ارسال شده، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

برای برگشت وجه پرداختی تنها می بایست شاره فاکتور سفارش خود را به همراه شماره کارت بانکی خود برای ما ارسال فرمایید

کرم و روغن خراطین 100% اصل

با تاثیر گذاری قطعی

توصیه شده توسط متخصصین ارولوژیست

یک محصول قدرتمند با تاثیر بسیار عالی برای افرادی که از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج می برند.

خراطین

روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاهف بصورت طبیعی و از زالو بدست می آید از سالیان دراز و در طب سنتی از روغن زالو در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و سایر قسمتهای بدن به مانند سینه ها، لب ها، گونه ها و باسن استفاده می شده است روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه محتوی 30 میلی لیتر روغن خراطین به همراه یک کرم خراطین با حجم 20 میلی لیتر از بهترین نوع روغن خراطین با تاثیر گذاری بی چون و چرا می باشد محتویات  دو بسته از پماد و روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه می تواند برای یک دوره دوماهه کفایت نموده و نتیجه قطعی و دائمی ایجاد نماید.

تاثیر گذاری تضمینی

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، به عنوان تنها مرکز فروش مجاز روغن خراطین دارای مجوز بهداشت و سیب سبز سلامت،، روغن خراطین و کرم خراطین 100% اصل را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد تاثیر گذاری روغن خراطین تضمینی بوده و درصورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیر گذاری آن، شما خریدار گرامی می توانید تنها با اعلام شماره فاکتور سفارش خود که همراه این محصول برای شما ارسال می شود، وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

مهمترین ملاک در تاثیر گذار بودن و یا عدم تاثیر گذاری روغن خراطین ارسال شده، تنها گفته شما خواهد بود.

روغن خراطین اصل

خواص روغن و کرم خراطین اصل

روغن خراطین اصل، در بزرگ کردن اندامهای مختلف بدن تاثیر شگفت انگیز و بالایی دارد از سالیان دور و در طب سنتی، از روغن خراطین برای حجم دادن و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان استفاده می شده است اما در سالهای اخیر از این روغن برای بزرگ کردن لب ها، سینه و باسن نیز استفاده می شود روغن خراطین بخاطر خاصیت احتقان آوری، باعث افزایش گردش و جریان خود در محل مورد نظر شده و با خون رسانی و تغذیه بیشتر اندام مورد نظر، باعث حجیم و بزرگ ترین شدن ان اندام می شود.

عوارض روغن خراطین

روغن خراطین اصل، یک روغن 100% طبیعی و تولید شده در پیشرفته ترین لابراتوار تولید روغن های گیاهی و حیوانی ایران  میباشد. این محصول قرنهاست به عنوان موثرترین حجم دهنده و افزایش دهنده سایز گونه ، لب ، سینه و باسن مورد استفاده قرار گرفته است. روغن خراطین در اکثر نقاط بدن و پوست باعث افزایش حجم خواهد شد روغن خراطین اصل  عرضه شده توسط ما به عنوان یک محصول صددرصد طبیعی و خالص می تواند در بزرگ کردن نواحی مختلف بدن کاربرد داشته باشد روغن خراطین اصل، فاقد عارضه می باشد اما افرادی که دارای حساسیتهای پوستی می باشند بهتر است قبل از استفاده از ان با پزشک مشورت نمایند.

روغن خراطین زالوی عرضه شده توسط این فروشگاه، بدون شک از بالاترین کیفیت و قدرت تاثیرگذاری در میان تمام محصولات مشابه برخوردار می باشد تحصیل روغن خراطین با خلوص بالا و دارابودن تاثیر گذاری مناسب برای رشد بافت های مختلف بدن بخصوص آلت تناسلی آقایان، نیازمند بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی می باشد. این لابراتوار به عنوان بزرگترین لابراتوار تولید روغن های گیاهی و حیوانی با مصارف زیبایی و درمانی، بهترین روغن خراطین زالوی خاورمیانه را با قیمتی بسیار مناسب، برای سالیان متمادی است که تولید و در اختیار هموطنان گرامی و سایر کشورهای جهان قرار می دهد.
 
خواص روغن و کرم خراطین اصل:
 

check

   افزایش سایز و حجم گونه ها ، لب ها ، سینه ، باسن و آلت تناسلی و…

check

   نرم کننده و لطافت پوست

check

   کمک به دیر انزالی آقایان (باید همراه با مکمل استفاده شود)

check

   از بین برنده و مسکن دردهای عضلانی

check

   افزایش دهنده جریان خون در رگ ها

check

    محرک اعصاب خارجی

check

   دوره درمان روغن خراطین

check   همراه با کرم خراطین


طرز استفاده از روغن و کرم خراطین اصل:

بسیاری از افراد با خرید روغن خراطین توقع دارند که با چند مرتبه استفاده از آن، به نتیجه مطلوبی دست یافته و حجیم و بزرگ تر شدن اندام مورد نظر خود را شاهد باشند اما باید بدانید که این توقع بیجایی است چراکه حداقل زمان تاثیر گذاری یک روغن خالص و مرغوب، دو الی سه ماه می باشد با مصرف روزانه دومرتبه از آن و به طول حد اقل دوماه، می توانید شاهد بزرگتر شدن اندام مورد نظر خود باشد. طرز مصرف روغن خراطین بسیار ساده است. کافی است قبل از مصرف پوست را شستشو دهید ، خشک کنید و به مدت 3 دقیقه با انگشتان خود آرام ماساژ دهید یا با حوله داغ کمی گرم کنید. سپس چند قطره روغن خراطین را روی پوست خود بریزید و به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید. این عمل را دو تا سه مرتبه در روز تکرار نمایید. این کار در افزایش جریان خون بسیار موثر بوده و در نتیجه گیری نهایی تاثیر خوبی داردوزی یکبار و به مدت 2 ماه انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

استفاده دو ماه از روغن خراطین اصل عرضه شده در این فروشگاه، قطعا می تواند باعث افزایش طول و قطر آلت تناسلی در مردان شود این مسئله طی بیش از ده سال زمان فروش این روغن به هزاران نفر و از طریق همین فروشگاه ثابت شده است بسیاری از افراد با استفاده از این محصول توانسته اند برای همیشه از داشتن آلت تناسلی کوچک و باریک خلاص شوند و از مالکیت یک آلت مردانه با اندازه طبیعی احساس غرور کنند شما چرا باید خود را از این احساس خوب محروم سازید؟

همینک روغن خراطین اصل را از همین فروشگاه سفارش دهید و درصورتی که به نتیجه دلخواه دست نیافتید، این فروشگاه آماده است تا با کمال میل وجه پرداختی شمارا بدون کم و کاست به شما بازگرداند.این تضمین فروشگاه نیک خرید با بیش از یک دهه فعالیت موفق و کارنامه درخشان است.

 روغن و کرم خراطین زالو

روغن خراطین زالو، دارای بهترین کیفیت و بالاترین تاثیرگذاری می باشد عموم روغن های خراطین موجود در بازار به روغن خراطین کرم خاکی مشهور می باشند که حتی در صورت اصل بودن نیز از درجه تاثیر گذاری کمتری نسبت به روغن خراطین زالوبرخوردارند.


علت متفاوت بودن قیمت روغن های خراطین موجود در بازار :

در حال حاضر نمونه های مختلف و تقلبی ای ازاین محصول به عنوان روغن خراطین در بازار موجود می باشد که با قیمت هایی متفاوت روش میرسد.

عوارض روغن خراطین اصل

روغن خراطین و کرم خراطین اصل عرضه شده توسط این فروشگاه، در پیشرفته ترین لابراتوار روغن های حیوانی و گیاهی ایران، و از زالو بدست می آید روغن خراطین اصل، کاملا طبیعی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد.
پکیج روغن خراطین اصل شامل روغن خراطین 100% اصل و یک قوطی کرم می باشد روغن خراطین و پماد خراطین در یک پکیج و بسته بندی برای شما ارسال خواهد شد.

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

یکی از مهمترین خواص روغن خراطین اصل، حجیم و بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان می باشد بسیاری از مردان بنا به دلایل ژنتیکی،مادرزادی و داشتن رژیم غذایی نامناسب از آلت تناسلی کوچکتری نسبت به سایرین برخوردار هستند گرچه این مسئله در میزان کسب لذت از انجام امور جنسی دخالتی ندارد اما از نظر حس اعتماد به نفس در مردان بسیار مهم و با اهمیت می باشد برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می توان از روغن خراطین اصل و با کیفیت بهره گرفت روغن خراطین زالو، به عنوان بزرگترین لابراتوار تولید کننده روغن های گیاهای و حیوانی با خواص دارویی در کشور، قطعا روغن خراطین صددرصد خالص و باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد این روغن در تاثیرگذاری برای بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی مردان، بصورت ویژه ای کارامد بوده و با مصرف صحیح از ان می توان احساس داشتن آلت تناسلی کوچک را برای همیشه به فراموشی سپرد.

روغن خراطین اصل، طی 10 سال فروش خود و بااستفاده هزاران نفر ازآن، آزمون خود را بخوبی پس داده و به عنوان یک محصول با تاثیرگذاری بی قیدوشرط توانسته است تاثیرگذاری خود را به اثبات برساند.

با استفاده دو تا سه ماه از روغن خراطین به منظور بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی مردان، می توان به نتیجه ایده آل دست یافت.

فواید روغن و کرم خراطین برای خانمها

خراطین اصل

بزرگ کردن لب ها: بسیاری از بانوان از روغن خراطین برای حجیم تر کردن اندام های مختلفی از بدن خود استفاده می کنند استفاده از روغن خراطین برای حجیم کردن لبها: یکی دیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها،که عامل مهمی در زیبایی آنهاست.لب ها هستند.لب های نازک و باریک زیبایی دلنشینی ندارند و برعکس لب های حجیم و بزرگ بهمراه کمی آرایش میتواند چهره ای کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند.روش هایی که امروزه بکار میرود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه های پروتز میباشد. که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.روغن خراطین با قدرت شگفت انگیز در حجم دهی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها دوماه و بطور معمول یکبار استفاده در روز است.

بزرگ کردن سینه: روش های متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانم ها وجود دارد.بعد از عمل جراحی که البته خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش میباشد استفاده از حجم دهنده ها بیشترین تاثیر را دارد.کرم ها و ژل های حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آنها دارای عوارض متعدد مثل سیاه و لکه دار شدن عضو ،سوزش و خارش های طولانی مدت میباشند.روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد

از بین برنده چین و چروک بسیار قوی و تاثیرگذار

کرم خراطین زالو در از بین بردن چین و چروک های پوست نیز می تواند بسیار موثر باشد ه این ترتیب که با استفاده دو ای سه ماه از روغن خراطین زالو، می توان شاهد از بین رفتن چین و چروک های پوست صورت و بدن بود بخاطر قدرت بالای این محصول در از بین بردن چین و چروک های عمیق،روغن خراطین تولیدی این شرکت از سوی بسیاری از متخصصین پوست نیز برای این منظور توصیه می شود.

روغن خراطین

حجیم کردن گونه ها: گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام میدهند.بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.با استفاده از روغن خراطین اصل میتوانید به مدت لازم، به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید.


فواید روغن و کرم خراطین برای آقایان

بزرگتر کردن آلت تناسلی آقایان:هرچند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است ،اما خیلی از آقایان با مشکل کوچک بودن آلت تناسلی خود روبرو هستند با استفاده مدت لازم از این روغن به مدت لازم می توان حجم و اندازه آلت تناسلی را نیز افزایش داد.

کرم خراطین اصل با تاثیرگذاری بسیار سریع
 
به همراه روغن خراطین، یک قوطی کرم خراطین %100 اصل و با بالاترین قدرت تاثیرگذاری و مرغوبیت نیز برای شما ارسال خواهد شد. کرم خراطین از بالاترین میزان تاثیرگذاری برخوردار است. افرادی که برای بزرگ کردن گونه ها، لب ها و یا در آقایان برای بزرگ تر کردن آلت تناسلی، این محصول را خریداری می نمایند،

ما به شما تضمین می دهیم با خرید این محصول و استفاده دقیق ان طبق دستور بروشور همراه محصول، پنجره ای رو به امید و زندگی تازه ای همراه با لذت و شادی  را آغاز خواهید کرد.

خرید اینترنتی روغن و کرم خراطین اصل

 برای خریداینترنتی این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

کرم خراطین و روغن خراطین روجا هردوباهم

30 میلی گرم روغن خراطین اصل و خالص

20 میلی گرم کرم خراطین دارای بالاترین مرغوبیت و تاثیرگذاری

محصولات فاقد برچسب هولوگرام از تولیدات این کارخانه نبوده و فاقد هرگونه ارزش درمانی می باشند این مرکز هیچگونه مسئولیتی در قبال محصولات تقلبی با نام و عنوان " کرم و روغن خراطین روجا " ندارد.

ارسال رایگان

برای رسیدن به نتیجه قطعی، مصرف دو بسته از این روغن و کرم خراطین ضروری می باشد

به شما تضمین داده می شود  که با مصرف دو بسته از روغن و کرم خراطین عرضه شده در این فروشگاه مدت دوماه، به نتیجه قابل قبولی

در افزایض طول و حجم الت تناسلی و یا سایر اعضاء و قسمتهای بدن دست پیدا خواهید کرد.

در صورت عدم دستیابی به نتیجه لازم،وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

ما از تاثیرگذاری محصول ارائه شده در این فروشگاه  اطمینان کامل داریم.

شرکت لابراتوارهای روجا با بیست سال سابقه و 500 قلم محصول تولیدی، اصالت و کیفیت بالای محصول عرضه شده در این فروشگاه را کاملا تضمین می نماید.

تلفن دفتر فروش کارخانه روجا

05137139951

محتویات  یک پکیج کرم و روغن خراطین، برای مصرف مدت زمان  یکماه کفایت خواهد کرد اما درنهایت و برای رسیدن به نتیجه قطعی، می بایست  دو شیشه از این محصول را خریداری نمایید. با خرید یکجا و همزان این دو شیشه می توانید از پرداخت هزینه ارسال پستی اضافه پرهیز نمایید.

سفارشاتی که هزینه آنها بصورت آنلاین پرداخت می شوند علاوه بر تخفیف در هزینه ارسال،  در اولویت قرار داشته و با سرعت بسیار بیشتری ارسال می شوند.

http://nikkharid.eraga.ir/cart/add/199867

پکیج افزایش طول، حجم و تقویت نعوظ

همچنین پکیج افزایش طول و حجم آلت تناسلی با تاثیر گذاری بسیار سریع تر نیز موجود می باشد

مورد تایید مراجع پزشکی

کپسول گیاهی افزایش طول و جم الت تناسلی به همراه تقویت نعوظ

10 عدد کپسول گیاهی

بدون عوارض جانبی

سه بسته پماد و روغن خراطین اصل

با تاثیرگذاری 20 روزه

قیمت پکیج کامل افزایش طول و حجم آلت تناسلی

245 هزار تومان

به مدت محدود

ارسال رایگان

برای توضیحات بیشتر و یا ثبت سفارش اینجا کلیک کنید

با استفاده از این پکیج، تنها ده روز  پس از شروع مصرف کپسول های گیاهی و روغن خراطین،  اولین نتایج رشد و بزرگ شدن آلت تناسلی را می توانید مشاهده نمایید.

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، تنها مرکز مجاز فروش کرم و روغن خراطین روجا

دارای نماد اعتماد و مجوز رسمی

تمام تراکنش های مالی این فروشگاه تحت نظر بانک ملت بوده و مورد تایید این بانک می باشد.

دفتر فروش کارخانه روجا شهرک صنعتی کلات مشهد

05137139951

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

تماس تلفنی

05137581011

آخرین ویرایش  96/6/15

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

تماس تلفنی

05137581011

توجه

تنها مرکز فروش و نمایندگی مجاز فروش محصولات لابراتوار بزرگ روجا ، فروشگاه اینترنتی نیک خرید می باشد و این شرکت تحت هیچ شرایطی نمایندگی، کانال، گروه  و یا زیر گروه دیگری ندارد

جزئیات

پماد خراطین روغن زالوپکج کامل دو بسته پماد خراطین، روغن زالو و کپسول گیاهی

دیدگاه‎ها

رتبه 
1396-09-02

بدنسازی

باسلام ایا برای بازو هاوسینه وبدنسازها برای حجم وعضله سازی خوبه یا نه .

  رتبه 
  1396-07-14

  خراطین

  سفارش امروز به دستم رسید. بسته بندیش که حرف نداره. امیدوارم نتیجه اش هم راضی کننده باشه. خیلی ممنون

   رتبه 
   1396-07-08

   پاسخ به نظر کاربر م


   باسلام و تشکر از توجه شما
   کاربر م- مخفف کاربر میهمان هست
   اشاخاصی که بدون ثبت نام در سایت اقدام به ارسال نظر نمایند، نام اونها با عنوان (کاربر م که مخفف کاربر میهمان هست) به نمایش گذاشته میشه

   موفق و پیروز باشید

    رتبه 
    1396-07-08

    دیدگاه کاربران

    کاربر به نام -م
    چرا همه نظر ها توسط شما ارسال شده است؟
    مگر یک شخص چند نوع نظر میتونه داشته باشه؟

     رتبه 
     1396-07-04

     روغن زالو

     سلام من روغن وپوماد را خریداری کردم و الان حدود یک هفته هستش که دارم استفاده میکنم.
     من ی پیشنهاد به دوستانی که از این محصول استفاده میکنند دارم که اگر این محصول همراه با دستگاه لاجرباکس استفاده بشه خیلی بهتر نتیجه میده.
     دوستان من اگه نتیجه خوبی از این روش واز این محصول گرفتم براتون ارِسال میکنم.

      رتبه 
      1396-07-02

      M

      سلام
      میخواستم بدونم بدون بازگشت به سایز اولیه هست یا نه؟باید مدوام استفاده کرد؟

       رتبه 
       1396-06-31

       خراطین

       پشتیبانی سایت گفتن که برای خانم ها خیلی راحت تر و سریع تر جواب میده ولی یه ماه طول کشید تا اثر بزاره

        رتبه 
        1396-06-31

        روغن زالو

        من برای گونه هام خریده بودم بسته اول هیچ اثری نداشت ولی از بسته دوم به بعد خیلی خوب شد لپ هام توپول شدن و خیلی احساس خوبی دارم فقط نمی دونم نگران نکنه یه موقع تاثیرش از بین بره

         رتبه 
         1396-06-30

         30/6/1396

         سلام.چطور باید از کرم وبعداز روغن خراطین استفاده کرد باتشکر

          رتبه 
          1396-06-28

          خراطین

          من تازه شروع کردم امیدوارم جواب بده.

          با تشکر

           رتبه 
           1396-06-21

           الت

           واقعن بزرگ کرده دوستان

            رتبه 
            1396-06-20

            روغن خراطین

            سلام ببخشید من هنوز این محصول را نخریدم می خواستم بدونم که از نظر اسلام استفاده کردن از روغن خراطین برای آلت تناسلی حرام نیست

             رتبه 
             1396-06-14

             ايا به خارج از ايران هم ارسال مي كنيد؟

             هنوز خريداري نكردم

              رتبه 
              1396-05-16

              طرز استفاده از پماد خراطین و روغن زالو

              بهترین روش مصرف این محصولات برای رسیدن به بالاترین نتیجه، استفاده پماد در صبح و استفاده روغن در ظهر و شب هنگام می باشد به این صورت که قبل از مصرف محل را با آب گرم و صابون شستشو داده خشک نمایید در صورتیکه یک حوله گرم در محل قرار داده شود به جذب هرچه بیشتر روغن و پماد کمک خواهد کرد. مصرف انواع ژل های مربوط به افزایش میل جنسی و یا سایز آلت تناسلی هیچ اربتاطی به کسب نتیجه نخواهد داشت البته البته بهتر است که بصورت همزمان و در طول دوره درمان این محصول استفاده نشوند. با استفاده از پکیج کامل عرضه شده می توان بین سه تا 5 سانتیمتر افزایش طول و حدود یک سانتیمتر افزایش قطر را تجربه کرد این تاثیرات در صورتی که درمان بصورت کامل و صحیح انجام شده باشد بصورت قطعی و دائمی باقی خواهند ماند. برای دریافت توضیحات بیشتر می توانید از طریق پشتیبانی سایت و شماره تلگرامی موجود در پایین توضیحات، ارتباط برقرار فرمایید.

               رتبه 
               1396-05-16

               سوال در مورد محصولتان و طرز استفاده از ان &@)()

               سلام. اگه ميشه طرز استفاده از پماد خراطين و روغن زالو رو ب طور كامل توضي دهيد. و براي دوره كامل چن تا سفارش بدم و دوره كامل چند ماه است. ويه سوالي داشتم اين است كه من ژل ايموشن رو خريداري كردم و درحال استغاده كردن هستم. اگه اين محصول شما را بخرم بازهم نتيجه ميگيرم.؟! اگه ميشه جوابم رو بديد ممنون ميشم چون ميخام سفارش بدم تا مطما نشم سفارش نميدم با تشكر؟!

                رتبه 
                1396-05-13

                کرم خراطین

                فقط باید روزی سه بار استفاده کنید تا نتیجه بده عجله هم نکنید طول می کشه حدود چهل روز وبلی خوب کلفت و بزرگ می کنه

                 رتبه 
                 1396-05-13

                 روغن زالو

                 من استفاده کردم واقعا جواب میده

                  رتبه 
                  1396-05-12

                  افزایش طول

                  در مدت 45 روز حدود سه سانتیمتر افزایش طول در آلت تناسلی داشتم که باورنکردنیه

                   رتبه 
                   1396-05-12

                   چاق کردن صورت و گونه ها

                   برای چاق کردن صورت و گونه ها تاثیر بسیار مناسبی داره بدون شک با مصرف دوبسته از محصول پشت سرهم، نتیجه بسیار خوبی میشه گرفت

                    رتبه 
                    1396-05-03

                    کسب تجربه

                    سلام افرادی که نتیجه گرفتن میزان افزایش خودشونو بگن ممنون

                     رتبه 
                     1396-04-21

                     روغن خراطين

                     سلام.
                     من ميخام اين محصول و خريداري كنم ميخاستم بدونم واقعاً مشيه روش حساب كرد؟

                      رتبه 
                      1396-04-06

                      درمیان گذاشتن تجربه

                      باسلام دوستان عزیزواون دسته ازافرادی که ازاین محصول استفاده نموده اند ونتیجه مطلوب گرفته اند لطفاتجربه خودرابا حفظ محرمانگی دراین جا به اشتراک بگذارند بعنوان مثال درچه مدتی تاثیراین محصول نمایان شدونحوه استفاده وسایرمطالب مفید.باتشکر

                       رتبه 
                       1396-03-19

                       طریقه مصرف

                       برای دریافت توضیحات کامل در مورد نحوه مصرف پکیج افزایش حجم و طول آلت تناسلی، از طریق شماره تلگرامی زیر در ارتباط باشید.
                       09364291640

                        رتبه 
                        1396-03-19

                        سوال

                        با سلام پشتیبان محترم لطفا بفرمایید نحوه استفاده دقیقا چطوریه و چقدره اندازه ش . مقدارش .. آیا استعمال یکبار روغن یکبار پماد هم میشه یا نه اول باید پماد استفاده بشه بعد روغن .. چون اگه اینطوریه با خرید بسته ی بعدی این روال که منطقی نیست که !!! چون اگه قراره اول پماد و تموم کنی بعد روغن و با خرید بسته ی بعدی انگار در حقیقت پماد هنوز تموم نشده که شروع به استفاده ی روغن کنیم ... در هر صورت لطفا کامل توضیح بدبد
                        با تشکر

                         رتبه 
                         1396-03-19

                         کرم و روغن خراطین روجا

                         با سلام . من تازه خریدم .. با استفاده ی حدود ۱۰ روزه برام ی چیزای تو قطر و طول داره محسوس میشه نکته ی قابل توجه اینکه وقتی کرم و پماد و میمالی و ماساژ میدی رگ و پیوندهای روش برجسته تر و پرفشار تر میشه ... انگار سرعت جریان خونش زیاد میشه و دیدن خود این جریان خون و فشار توی رگها امید بخشه که ادم به عینه میبینه و مسلما با این سرعت و فشار خون رسانی هیچی هیچی که تاثیر نداشته باشه روی سلامت عضو حتما تاثیر داره و چیز دیگه اینکه رگهایی رو من میبینم برجسته و مشخص شدن روی عضو ( الت مردانه ) که تا حالا ندیده بودم .. واین مسله که گفتن حدود ۶۰۰۰ رگ ومویرگ و دوباره جونبخشی میکنه و زنده و فعال میکنه رو به عینه دیدم و اصلا مالیدن عضو به بهانه ی روغن و کرم خودش به تنهایی تو خون رسانی و رشد تاثیر داره
                         حالا چندتا سوال دارم لطفا کارشناس پشتیبان جواب بدن
                         با خرید هر بسته که حاوی یک کرم و یک روعن هست و باید اول پماد بعد روغن استفاده بشه ؟ بیشتر مالیدن از نظر صرف زمان مالش و مقدار بیشتر روغن و پماد زدن ماثر تره ؟ یعنی وقتی میمالی و یکم خشک میشه ؛ باز دوباره بزنی خوبه یا اینکه نه تا اندازه ای جذب میشه فقط ... اگه تعداد دفعات و در روز از ۳ بار مثلا به ۶ بار بیشترش کنیم بهتره ؟؟ و آیا مالیدن به اون قسمت پشت و زیر بیضه هم لازمه که داخل بدنه .. آیا سر الت و هم باید مالید ... آیا فشار بیشتر تو مالش وقتی الت چربه خطری داره ... ایا بعد از مصرف ۷ ماه ..مصرف نکردنش باعث برگشت به حالت اولیه میشه یا نه و آیا ادامه بازم در رشد تاثیر داره ... ایا اینکه کم سن و سال باشی نوجوان یا مسن باشی روی رشد تاثیر داره ؟ به عبارت دیگه ایا برای افراد بالای ۳۵ سال تاثیر میذاره .... با تشکر

                         • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                         رتبه 
                         1396-03-18

                         طریقه مصرف پماد و روغن زالو

                         طریقه مصرف پماد و روغن :

                         ابتدا پماد مصرف شود، پس از اتمام ماد می بایست از روغن استفاده نمایید

                         آرزوی سلامتی و شادی

                          رتبه 
                          1396-03-18

                          روغن خراطان

                          اقا واقعا تاثیر داره خیلی فرق کرده بزرگ شده

                           رتبه 
                           1396-03-18

                           پکیج خراطین

                           واقعا تاثیر کرد و هم طول و هم کلفتی زیاد شد واقعا باورکردنی نیست

                           امروز حدود 70 روزه که زندگی برام لذت بخش شده

                           بعید می دونم اثرش از بین بره ولی اگر همین فردا صبح هم ببینم برگشته به حالت قبل مجددا یه پکیج دیگه می خرم
                           من رضایم دمتون گرم

                            رتبه 
                            1396-03-16

                            طریقه مصرف

                            سلام ببخشید اول باید کرم رو استفاده کرد و بعد از تموم شدنش از روغن استفاده کرد یا هر دو رو باهم شروع به استفاده کنم؟

                             رتبه 
                             1396-03-02

                             خراطان

                             من استفاده کردم تا یکماه هیچ اثری نداشت بعدش کم کم افزایش داشتم 20 روز استفاده کرم و نزدیک 4 سانت فکر می کنم رشد کرده و خیلی راضیم قبلا 8 سانت بود و خیلی ناراحت بودم

                              رتبه 
                              1396-02-31

                              کرم و روغن خراطین انلاین

                              آدم اوایلش با شک و تردید از این کرم و روغن استفاده می کنه ولی کم کم امیدوار میشه

                              بنده رضایت دارم محصول واقعا خوبی بود
                              باتشکر از سایت خوب نیک خرید

                              • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                              رتبه 
                              1396-02-29

                              سوال

                              سلام اقا من از بسته های روغن افزایش سایز الت شما استفاده کردم و الان 40مین روزه استفادمه و نتیجه گرفتم ایا اگه بازم ی بار دیگه محصولو شفارش بدم و مصرف کنم بازهم نتیجه میده و افزایش بیشتر پیدا میکنه یا خیر؟؟

                              • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                              رتبه 
                              1396-02-23

                              روغن زالو

                              خدا پدرو مادرتون رو رحمت کنه
                              اولش با ترس و دودلی این محصول رو از شما خریداری کردیم ئ فکر می کردیم که شما هم مثل خیلی از جاها فقط دنبال تبلیغ هستید و فقط به فروش محصول خودتون فکر می کنید مخصوا وقتی یکم دیرتر بدستمون رسید گفتیم پولمون هم رفت ولی کم کم متوجه شدیم که محصول خوبی برامون ارسال کردین مارو حلال کنید بخدا هرکجا که بتونم برای شما تبلیغ خواهم کرد با 100هزارتومن زندگی منو تغییر دادین قبل از استفاده اندازه گرفتم و عکس هم گرفتم می خواستم بدونم واقعا تاثیر میزاره یانه ایکاش راهی بود تا به همهثابت میکردم که چقدر تغییر کرده همینکه احساس می کنم مثل بقیه مردها نرمال هستم انگار دنیارو به من دادید

                              هنوز هم باورم نمیشه که به همین راحتی و فقط با دوتا شیشه روغن مشکلی که چندین سال داشت خفه ام می کرد برطرف شده

                              دمتون گرم

                               رتبه 
                               1396-01-16

                               خراطین

                               من روغن خراطین تازه سفارس دادم صورت چاق میکنه آیا

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1396-01-14

                               جوابیه کاربر ساسان

                               ساسان عزیز
                               بسیاری از پزشکان امروزی، روش های درمانی طب سنتی را ناصحیح دانسته و آنها را اشتباه می دانند همان اصولی که پدران ما و پدران انها برای درمان انواع بیماریها و دردهای خود استفاده کرده و نتیجه نیز گرفته اند
                               روغن خراطین زالو با تاثیرگذاری قطعی و دائمی از کیفیت و تاثیرگذاری بسیار بیشتری نسبت به روغن خراطین زالو برخوردار است این تجربه ای است که طی ده سال سابقه فروش این محصول در همین فروشگاه بدست امده است علاوه بر این در تمام کتب طب سنتی بر تاثیرگذاری روعغن خراطین زالو به وضوح صحبت شده است.
                               در صورتی که طبق دستور بروشور همراه محصول، بدون تردید و مستمر از این محصول استفاده نمایید بدون شک نتیجه خوبی کسب خواهید کرد روغن خراطین زالو ظرف مدت دوماه می تواند حدود دو الی 4 سانتیمتر از طول و یک سانتیمتر از قطر، باعث رشد آلت تناسلی شود.

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1396-01-13

                               خراطین یا زالو

                               سلام
                               در خیلی جاها از خراطین اشاره به نوعی کرم خاکی شده و در بعضی جاها اشاره به زالو شده ؟!!! واقعا خراطین روغن زالو است یا روغن کرم خاکی ؟
                               چند عدد برای سایز الت باید استفاده شود ؟ ایا واقعا تضمین میکنید الت بزرگ بشه ؟
                               اگر واقعا خراطین در سایز الت تضمینی عمل میکنه چرا کمپانی های امریکایی و اروپایی هروزه به دنبال موادهایی جهت بزرگی الت هستند ؟
                               من الت کوچک و بسیار لاغری دارم و قصد خرید دارم خواهشا کاملا به سوالاتم جواب بدین متشکرم

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1396-01-06

                               خراطین

                               من استفاده کردم راضی هستم فقط خداکنه اثرش از بین نره و موندگار باشه

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-12-10

                               سفارش

                               سلام خسته نباشید
                               یک سفارش داشتم می خواستم فقط در بسته بندی محکم و پوشیده ارسال بشه
                               خیلی از زحمات شما متشکرم
                               بنام کریم الله صفدری

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-12-10

                               روغن و کرم خراطین زالو

                               در تاریخ 95/11/3 یعنی دقیقا 37 روز قبل روغن و کرم خراطین خریداری شده شما بدستم رسید طبق دستور داخل جعبه روزی دومرتبه و ابتدا از کرم موجود در بسته بندی شروع به استفاده کردم باور کردن این مسئل برام واقعا سخت بود که فقط با تموم شدن کرم، در اندازه و سایز آلت تناسلیم تغییرات محسوسی رو حس می کردم پس از 12 روز وتموم شدن کرم از روغن خراطین زالو استفاده کردم هر روز و روزی دومرتبه چون این مسئله بشدت برام مهم بود هر روز مرتب وقت گذاشتم با وجودی که خیلی خسته کننده هست که هر روز دو مرتبه و هربار ده تا 15 دقیقه خودت رو ماساژ بدی ولی اونقدر برام اهمیت داشت که هزاربرابر این سختی رو هم به امید خلاصی از این وضعیت به جون می خریدم امروز 37 روز است که از این کرم و روغن استفاده می کنم و بیشتر از دو سانتیمتر به طول آلتم افزوده شده شاید این مسئله برای افراد عادی کم اهمیت یا بی اهمیت باشه ولی برای منی که عمری در سرخوردگی شرمندگی بسر بردم مثل یک معزه و شادی بسیار ارزشمنده از اینکه خدای مهربانم باعث شد شرمساری من برای مدتها بخاطر داشتن آلتی کوچک از بین بره شکر می کنم بخدا حاضر بودم هست و نیستم رو بدم ولی ظاهری طبیعی داشته باشم این برای من خیلی ارزشمنده از سایت خوب شماهم تشکر دارم

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-12-09

                               روغن خراطین زالو

                               بنام رضایی یک شیشه سفارش دادم لطفا هرچه سریعتر ارسال شود و فقط هم بدست خودم تحویال شود
                               باتشکر

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-12-09

                               مشکل بزرگ برخی از آقایان

                               سلا
                               برخی از ما مردها مشکل بسیار بزرگ و ناراحت کننده ای داریم که از لحظه ای که بلوغ جنسی می رسیم مارو آزار میده تا ابد مشکلی بنام کوچکی آلت تناسلی شاید برای هیچ مردی شرمندگی و حقارتی بزرگتر از این وجود نداشته باشه که پیش جنس مخالفش بخاطر کوچک بودن آلت تناسلیش احساس حقارت کنه بخاطر نزدیک شدن به سن ازدواج و روبرو شدن با این مشکل بنده رو بشدت افسرده کرده بود پس از تمام مراجعاتم به پزشک های اورولوژیست متخصص شهرستانمون و شهر تهران و مصرف انواع داروهای مختلف از روی ناامیدی تمام یک شیشه روغن خراطین زالو هم خریداری کردم باوجودی که می دونستم منو این مشکل خورد کننده باید تا آخر باهم باشیم اما با توصیه های پشتیبان بسیار دلسوز فروشگاه با مصرف چند ماهه این روغن اندک اندک تفاوتهایی رو احساس کردم الان و پس از گذشت حدود 4 یا 5 ماه از این مسئله احساس بسیار خوبی پیدا کرده ام گرچه به اندازه و سایز مورد علاقه ام دست نیافته ام اما دیگر احساس سرشکستگی و ترس از روبرو شدن با همسر آینده ام را ندارم بدون شک بسیاری از هموطنان عزیزم نیز به همین مشکل مواجه هستند مشکلی که براحتی نمی توان آنرا با هرکسی درمیان گذاشت- برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را دارم

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-11-26

                               اصالت روغن خراطین

                               کاربر محترم " ئه وین "
                               متاسفانه بسیاری از افراد به مانند شما و به تصور انجام خرید راحت تر، از داروخانه و یا عطاری های واقع در محل سکونت خود این محصول را خریداری می کنند که عموما نیز این محصولات تقلبی بوده و نتیجه مطلوبی نیز در پی نخواهند داشت چه بسا که بعضا بخاطر استفاده از مواد غیر مجاز برای موثر بودن در اینگونه روغن ها، امکان ایجاد حساسیتهای شدید پوستی نیز وجود دارد و درصورت دچار شدن به این عوارض، مبالغ هنگفتی می بایست برای درمان اینگونه حساسیت ها هزینه شود.
                               این اطمینان وجود دارد درصورتی که این محصول از این فروشگاه خریداری شود، بدون کمترین تردیدی می توانید از اصالت و کیفیت بالای آن اطمینان خاطر داشته باشید چرا که لابراتوار بزرگ روجا متعلق به این فروشگاه بوده و این محصولات نیز بطور مستقیم از همین فروشگاه عرضه می شوند
                               هموطنان گرامی با خیالی اسوده می توانند روغن خراطین اصل را از همین فروشگاه خریداری کرده و در صورت عدم رضایت از تاثیرگذاری مناسب، وجه پراختی خود را بدون کم و کاست و تنها با ارائه شماره فاکتور مجود در بسته بندی محصل، دریافت نمایند.
                               در مدت بیش از ده سال عرضه این محصول توسط این فروشگاه، حتی یک مورد نیز چنین اتفاقی رخ نداده است
                               تضمین برگشت وجه تنها برای ایجاد اطمینان خاطر هرچه بیشتر شما خریداران محترم می باشد.

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-11-26

                               روغن خراطین اصل

                               سلام..من دوبار خزیذم یکیش در شهرم داروخانه گیاهی یکیک اینترنتی سفارش دادم اما متاسفانه هردو تقلبی بود وکلی پولم رفت..باوجود مشکل مالی شدید پولشونو تونستم جورکنم که کلاسرم گذاشتن برااین جسارت نباشه نمیتونم اعتماد کنم..تروخدا واقعا مال شما اصله؟حداقل نود درصدش باید خراطین باشه...فقط خداتونو درنطر بگیرین دنیا خیلی کوچیکه ارزش نداره....ممنونم میشم درباره اینکه اصله توضیح بیشتربدین

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
                               رتبه 
                               1395-10-28

                               روغن خراطین

                               بیشتر از یکماه میشه که روغن و کرم خراطین زوالو رو از شما خریداری کردم خوشبختانه تا الان که یه مقدار تاثیر داشته و از این بابت راضی هستم امیدوارم با استفاده طولانی مدت نتیجه بهتری هم بدست بیارم
                               خیلی برای این مسئله هزینه کردم و انواع قرص و داروهای مختلف رو تست کردم اما نتیجه ای برام نداشتن
                               فقط نگرانم که نکنه تاثیرش از بین بره
                               آیا ممکنه اثرش از بین بره؟ تا چه مدتی باید ازش استفاده کنم؟

                               • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.

                               بررسی خود را بنویسید!

                               نوشتن دیدگاه

                               روغن خراطین اصل با تاثیر تضمینی

                               روغن خراطین اصل با تاثیر تضمینی

                               بهترین روغن خراطین اصل

                               روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان، بزرگ کردن سینه هاو بزرگ کردن لب ها تاثیر بسیار بالایی داشته و در مدت کوتاهی با استفاده از روغن خراطین صددرصد اصل می توان اندام های مورد نظر را بزرگ تر کرد.

                               روغن خراطین اصل تاثیر مستقیمی در حجیم و بزرگ تر کردن اندام های مختلفی دارد. بزرگ ترکردن آلت تناسلی آقایان، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن گونه ها و بزرگ تر کردن باسن از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

                               روغن خراطین اصل عرشه شده در این فروشگاه از بالاترین خلوص ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری صدرصدی دارند از مهمترین خواص روغن خراطین حجیم کردن اندامها و قسمتهای مختلف بدن است حجیم کردن لب ها، بزرگ و سفت کردن سینه و باشن و فزایش طول و کلفتی آلت تناسلی آقایان از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

                               آخرین محصولات فروشگاه

                               بالا