پکیج کامل سه بسته پماد خراطین روغن زالو به همراه یک بسته کپسول گیاهی

محصول جدید

بهترین روغن خراطین اصل

روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان، بزرگ کردن سینه هاو بزرگ کردن لب ها تاثیر بسیار بالایی داشته و در مدت کوتاهی با استفاده از روغن خراطین صددرصد اصل می توان اندام های مورد نظر را بزرگ تر کرد.

روغن خراطین اصل تاثیر مستقیمی در حجیم و بزرگ تر کردن اندام های مختلفی دارد. بزرگ ترکردن آلت تناسلی آقایان، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن گونه ها و بزرگ تر کردن باسن از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

روغن خراطین اصل تهیه شده در لابراتوارهای پیشرفته، از بالاترین خلوص ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری صدرصدی دارند از مهمترین خواص روغن خراطین حجیم کردن اندامها و قسمتهای مختلف بدن است حجیم کردن لب ها، بزرگ و سفت کردن سینه و باشن و فزایش طول و کلفتی آلت تناسلی آقایان از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

245,000 تومان

توضیحات

روغن خراطین اصل

عوارض روغن خراطین روجا صفر درصد می باشد

قیمت کرم و روغن خراطین روجا

روغن خراطین اصل

روغن و کرم خراطین اصل

توجه

تنها مرکز مجاز و رسمی فروش محصولات اصل لابراتوار بزرگ روجا

متاسفانه برخی از فروشگاهها با سوء استفاده از حسن شهرت و سابقه طولانی این فروشگاه، روغن و کرم خراطین روجا تقلبی که فاقد برچسب هولوگرام می باشد را با عنوان محصول اصل به فروش می رسانند.

کرم و روغن خراطین روجا اصل، دارای برچسب هولوگرام orginal می باشد.

......................................................................................................................

کرم خراطین روجا دارای تاثیرگذاری بسیار بیشتر و سریعتری نسبت به روغن خراطین می باشد.

کرم خراطین و روغن زالوی روجا از تاثیر گذاری بسیار بیشتری نسبت به روغن خراطین تارگت برخوردار می باشد و توصیه متخصصان این امر نیز به استفاده از کرم خراطین و روغن زالوی روجا می باشد

گرچه هردو محصول در این فروشگاه عرضه می شود و شما می توانید به دلخواه هر کدام از محصولات را که تمایل دارید سفارش دهید.

توضیحات و مشخصات کامل پکیج کامل کرم خراطین و روغن زالوی روجا

با تاثیر گذاری قطعی

قابل مصرف برای سنین نزدیک بلوغ تا 55 سالگی


در مدت زمان 45روز تا دوماه به اندازه و سایز طبیعی

با تاثیر تضمینی و امکان برگشت وجه در صورت عدم رضایت

فروشگاه نیک خرید با 8 سال سابقه درخشان در عرضه محصولات بهداشتی و دیجیتال

روغن خراطین زالو اصل

صد درصد روغن خراطین با بالاترین کیفیت ممکن

و بیست درصد روغن زالو

روغن خراطین زالو اصل، به عنوان با کیفیت ترین محصول تاثیرگذار در این زمینه

جوایز متعددی از سازمان غذا و دارو مراجع مختلف دریافت نموده است.

این تضمین وجود دارد که با استفاده صحیح از کرم و روغن خراطین اصل روجا، ظرف مدت 2 دوماه از زمان آغاز مصرف روغن خراطین اصل ، اندازه آلت تناسلی آقایان سه تا 5 سانتی متر از طول و یک تا یک و نیم سانتیمتر از عرض رشد داشته باشد

به شما اطمینان می دهیم که با مصرف کرم و روغن خراطین اصل، احساس شرمندگی جنسی را برای همیشه فراموش خواهید کرد.

توجه

تنها مرکز فروش روغن خراطین دارای مجوز بهداشت و سیب سبز ، فروشگاه اینترنتی نیک خرید می باشد و این شرکت تحت هیچ شرایطی نمایندگی، کانال، گروه  و یا زیر گروه دیگری ندارد

توصیه شده توسط بهترین متخصصین ارولوژیست کشور

این پکیج برای رسیدن به بهترین نتیجه و توسط متخصصین طب سنتی و اورولوژی تهیه شده است

کرم صابون گوری

در صورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیر روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

روغن خراطین 100% اصل

روغن خراطین اصل برای اولین بار در سال 1379 تولید شد از آن زمان تا کنون هزاران نفر از این روغن بسیار با کیفیت و خالص استفاده کرده و نتایج بسیار خوبی نیز کسب کرده اند.

اکنون پس از گذشت حدود 12 سال از تولید اولین شیشه از روغن خراطین عرضه شده توسط این شرکت، این اطمینان را به شما مصرف کننده گرامی می دهیم که این روغن ارزشمند را می توانید با خیالی آسوده مصرف کرده و از تاثیرگذاری آن اطمینان داشته باشید.

ما به عنوان تولید کننده و تنها مرکز فروش مجاز اینترنتی این محصول (بزرگترین لابراتوار تولیدکننده روغن های حیوانی و گیاهی کشور)، این تضمین را به شما می دهیم که روغن خراطین اصل ، تاثیرگذاری قطعی و بی چون و چرایی خواهد داشت.

کرم و روغن خراطین اصل روجا، تنها با برچسب هولوگرام     

دارای پروانه بهره برداری و مجوز بهداشت

روغن خراطین تولید شده در این لابراتوار از بالاترین کیفیت و تاثیر گذاری ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری آن تضمینی می باشد. متاسفانه در اکثر فروشگاهها محصولات تقلبی فراوانی را به نام روغن خراطین به فروش می رسانند که فاقد هرگونه خاصیت تاثیرگذاری می باشنددروغن خراطین 100% اصل دارای خواص احتقان اور و بزرگ کنندگی می باشد.

     

درصورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیرگذاری کرم و روغن خراطین ارسال شده، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

برای برگشت وجه پرداختی تنها می بایست شاره فاکتور سفارش خود را به همراه شماره کارت بانکی خود برای ما ارسال فرمایید

پکیج کامل افزایش طول و حجم آلت تناسلی تقویت نیروی جنسی و نعوظ قدرتمند

3 بسته کرم و روغن خراطین 100% اصل

3 بسته روغن خراطین با خلوص 100درصدی برای نتیجه گیری قطعی ون دائمی

یک بسته کپسول گیاهی تولید شرکت روجا با پروانه بهره بردای

با تاثیر گذاری قطعی

توصیه شده توسط متخصصین ارولوژیست

یک محصول قدرتمند با تاثیر بسیار عالی برای افرادی که از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج می برند.

خراطین

روغن خراطین بصورت طبیعی و از زالو بدست می آید از سالیان دراز و در طب سنتی از روغن زالو در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و سایر قسمتهای بدن به مانند سینه ها، لب ها، گونه ها و باسن استفاده می شده است روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه محتوی 30 میلی لیتر روغن خراطین به همراه یک کرم خراطین با حجم 20 میلی لیتر از بهترین نوع روغن خراطین با تاثیر گذاری بی چون و چرا می باشد محتویات  دو بسته از پماد و روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه می تواند برای یک دوره دوماهه کفایت نموده و نتیجه قطعی و دائمی ایجاد نماید.

تاثیر گذاری تضمینی

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، به عنوان تنها مرکز فروش روغن خراطین دارای مجوز بهداشت و سیب سبز،  روغن خراطین و کرم خراطین 100% اصل را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد تاثیر گذاری روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه، تضمینی بوده و درصورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیر گذاری آن، شما خریدار گرامی می توانید تنها با اعلام شماره فاکتور سفارش خود که همراه این محصول برای شما ارسال می شود، وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

مهمترین ملاک در تاثیر گذار بودن و یا عدم تاثیر گذاری روغن خراطین ارسال شده، تنها گفته شما خواهد بود.

خواص روغن و کرم خراطین اصل

روغن خراطین اصل، در بزرگ کردن اندامهای مختلف بدن تاثیر شگفت انگیز و بالایی دارد از سالیان دور و در طب سنتی، از روغن خراطین برای حجم دادن و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان استفاده می شده است اما در سالهای اخیر از این روغن برای بزرگ کردن لب ها، سینه و باسن نیز استفاده می شود روغن خراطین بخاطر خاصیت احتقان آوری، باعث افزایش گردش و جریان خود در محل مورد نظر شده و با خون رسانی و تغذیه بیشتر اندام مورد نظر، باعث حجیم و بزرگ ترین شدن ان اندام می شود.

عوارض روغن خراطین

روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه، یک روغن 100% طبیعی و تولید شده در پیشرفته ترین لابراتوار تولید روغن های گیاهی و حیوانی ایران  میباشد. این محصول قرنهاست به عنوان موثرترین حجم دهنده و افزایش دهنده سایز گونه ، لب ، سینه و باسن مورد استفاده قرار گرفته است. روغن خراطین در اکثر نقاط بدن و پوست باعث افزایش حجم خواهد شد روغن خراطین اصل به عنوان یک محصول صددرصد طبیعی و خالص می تواند در بزرگ کردن نواحی مختلف بدن کاربرد داشته باشد روغن خراطین اصل، فاقد عارضه می باشد اما افرادی که دارای حساسیتهای پوستی می باشند بهتر است قبل از استفاده از ان با پزشک مشورت نمایند.

روغن خراطین زالو، بدون شک از بالاترین کیفیت و قدرت تاثیرگذاری در میان تمام محصولات مشابه برخوردار می باشد تحصیل روغن خراطین با خلوص بالا و دارابودن تاثیر گذاری مناسب برای رشد بافت های مختلف بدن بخصوص آلت تناسلی آقایان، نیازمند بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی می باشد. این لابراتواره عنوان بزرگترین لابراتوار تولید روغن های گیاهی و حیوانی با مصارف زیبایی و درمانی، بهترین روغن خراطین زالوی خاورمیانه را با قیمتی بسیار مناسب، برای سالیان متمادی است که تولید و در اختیار هموطنان گرامی و سایر کشورهای جهان قرار می دهد.
 
خواص روغن و کرم خراطین اصل :
 

check

   افزایش سایز و حجم گونه ها ، لب ها ، سینه ، باسن و آلت تناسلی و…

check

   نرم کننده و لطافت پوست

check

   کمک به دیر انزالی آقایان (باید همراه با مکمل استفاده شود)

check

   از بین برنده و مسکن دردهای عضلانی

check

   افزایش دهنده جریان خون در رگ ها

check

    محرک اعصاب خارجی

check

   دوره درمان روغن خراطین

check   همراه با کرم خراطین


طرز استفاده از روغن و کرم خراطین اصل  :

بسیاری از افراد با خرید روغن خراطین توقع دارند که با چند مرتبه استفاده از آن، به نتیجه مطلوبی دست یافته و حجیم و بزرگ تر شدن اندام مورد نظر خود را شاهد باشند اما باید بدانید که این توقع بیجایی است چراکه حداقل زمان تاثیر گذاری یک روغن خالص و مرغوب، دو الی سه ماه می باشد با مصرف روزانه دومرتبه از آن و به طول حد اقل دوماه، می توانید شاهد بزرگتر شدن اندام مورد نظر خود باشد. طرز مصرف روغن خراطین بسیار ساده است. کافی است قبل از مصرف پوست را شستشو دهید ، خشک کنید و به مدت 3 دقیقه با انگشتان خود آرام ماساژ دهید یا با حوله داغ کمی گرم کنید. سپس چند قطره روغن خراطین را روی پوست خود بریزید و به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید. این عمل را دوتا سه مرتبه در روز انجام دهید. این کار در افزایش جریان خون بسیار موثر بوده و در نتیجه گیری نهایی تاثیر خوبی داردوزی یکبار و به مدت 2 ماه انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

استفاده دو ماه از روغن خراطین اصل عرضه شده در این فروشگاه، قطعا می تواند باعث افزایش طول و قطر آلت تناسلی در مردان شود این مسئله طی بیش از ده سال زمان فروش این روغن به هزاران نفر و از طریق همین فروشگاه ثابت شده است بسیاری از افراد با استفاده از این محصول توانسته اند برای همیشه از داشتن آلت تناسلی کوچک و باریک خلاص شوند و از مالکیت یک آلت مردانه با اندازه طبیعی احساس غرور کنند شما چرا باید خود را از این احساس خوب محروم سازید؟

همینک روغن خراطین اصل را از این فروشگاه سفارش دهید و درصورتی که به نتیجه دلخواه دست نیافتید، این فروشگاه آماده است تا با کمال میل وجه پرداختی شمارا بدون کم و کاست به شما بازگرداند.این تضمین فروشگاه نیک خرید با بیش از یک دهه فعالیت موفق و کارنامه درخشان است.

 روغن و کرم خراطین زالو

روغن خراطین زالو، دارای بهترین کیفیت و بالاترین تاثیرگذاری می باشد عموم روغن های خراطین موجود در بازار به روغن خراطین کرم خاکی مشهور می باشند که حتی در صورت اصل بودن نیز از درجه تاثیر گذاری کمتری نسبت به روغن خراطین زالو برخوردارند.


علت متفاوت بودن قیمت روغن های خراطین موجود در بازار :

در حال حاضر نمونه های مختلف و تقلبی ای ازاین محصول به عنوان روغن خراطین در بازار موجود می باشد که با قیمت هایی متفاوت روش میرسد.

عوارض روغن خراطین اصل

روغن خراطین و کرم خراطین اصل عرضه شده در این فروشگاه در پیشرفته ترین لابراتوار روغن های حیوانی و گیاهی ایران،و از زالو بدست می آید روغن خراطین اصل روجا، کاملا طبیعی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد.
پکیج روغن خراطین اصل شامل پماد خراطین 100% اصل و یک شیشه روغن زتالو می باشد روغن خراطین و پماد خراطین در یک پکیج و بسته بندی برای شما ارسال خواهد شد.

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

یکی از مهمترین خواص روغن خراطین اصل، حجیم و بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان می باشد بسیاری از مردان بنا به دلایل ژنتیکی و مادرزادی و یا رژیم غذایی نامناسب از آلت تناسلی کوچکتری نسبت به سایرین برخوردار هستند گرچه این مسئله در میزان کسب لذت از انجام امور جنسی دخالتی ندارد اما از نظر حس اعتماد به نفس در مردان بسیار مهم و با اهمیت می باشد برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می توان از روغن خراطین اصل و با کیفیت بهره گرفت روغن خراطین زالوی عرضه شده در این فروشگاه به عنوان بزرگترین لابراتوار تولید کننده روغن های گیاهای و حیوانی با خواص دارویی در کشور، قطعا روغن خراطین صددرصد خالص و باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد این روغن در تاثیرگذاری برای بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی مردان، بصورت ویژه ای کارامد بوده و با مصرف صحیح از ان می توان احساس داشتن آلت تناسلی کوچک را برای همیشه به فراموشی سپرد.

روغن خراطین اصل طی 12 سال فروش خود و بااستفاده هزاران نفر ازآن، آزمون خود را بخوبی پس داده و به عنوان یک محصول با تاثیرگذاری بی قیدوشرط توانسته است تاثیرگذاری خود را به اثبات برساند.

با استفاده دو تا سه ماه از روغن خراطین به منظور بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی مردان، می توان به نتیجه ایده آل دست یافت.


فواید روغن و کرم خراطین برای آقایان

بزرگتر کردن آلت تناسلی آقایان:هرچند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است ،اما خیلی از آقایان با مشکل کوچک بودن آلت تناسلی خود روبرو هستند با استفاده مدت لازم از این روغن به مدت لازم می توان حجم و اندازه آلت تناسلی را نیز افزایش داد.

کرم خراطین اصل با تاثیرگذاری بسیار سریع
 
به همراه روغن خراطین اصل ، یک قوطی کرم خراطین %100 اصل  با بالاترین قدرت تاثیرگذاری و مرغوبیت نیز برای شما ارسال خواهد شد. کرم خراطین از بالاترین میزان تاثیرگذاری برخوردار است. افرادی که برای بزرگ کردن گونه ها، لب ها و یا در آقایان برای بزرگ تر کردن آلت تناسلی، این محصول را خریداری می نمایند،

ما به شما تضمین می دهیم با خرید این محصول و استفاده دقیق ان طبق دستور بروشور همراه محصول، پنجره ای رو به امید و زندگی تازه ای همراه با لذت و شادی  را آغاز خواهید کرد.

با وجودی که درون بسته بندی محصولات بروشور و دستور مصرف هرکدام از محصولات بصورت جداگانه ذکر شده است اما به شما توصیه می کنیم برای رسیدن به بهترین نتیجه مطلوب پس از تحویل سفارش خود، ارتباط خودرا با ما قطع نکرده و در طول دوره مصرف این پکیج بسیار ارزشمند و تاثیرگذار، در مورد نحوه صحیح و همچین تغذیه مناسب ارتباط خود را با ما از طریق خطوط پشتیبانی و پیام رسان تلگرام حفظ نمایید.

خرید اینترنتی روغن و کرم خراطین اصل

 برای خریداینترنتی این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

برای رسیدن به نتیجه قطعی و دائمی، تهیه و مصرف این پکیج ضروری می باشد

به شما تضمین داده می شود  که با استفاده از پکیج کامل عرضه شده در این فروشگاه،  به مدت دوماه، به نتیجه قابل قبولی

در افزایض طول و حجم الت تناسلی و یا سایر اعضاء و قسمتهای بدن دست پیدا خواهید کرد.

در صورت عدم دستیابی به نتیجه لازم،وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

ما از تاثیرگذاری محصول ارائه شده در این فروشگاه  اطمینان کامل داریم.

                                                      

 

پکیج افزایش طول، حجم و تقویت نعوظ

این پکیج برای یک دوره درمانی کامل تهیه شده و با مصرف صحیح آن می توان با قطعیت به طور میانگین بین 3 تا 6 سانتیمتر افزایش طول و حدود یک سانتیمتر نیز افزایش قطر آلت تناسلی دست یافت

کپسول گیاهی افزایش طول و جم الت تناسلی به همراه تقویت نعوظ

10 عدد کپسول گیاهی همراه با پروانه بهره برداری

بصورت بسته بندی شیشه ای

100درصد گیاهی

محتویات و مواد تشکیل دهنده کپسول گیاهی

عصاره جینسینگ قرمز

عصاره جینسینگ سفید

خارخاساک، زبان گجشک، زنجبیل و....

بدون مواد شمیایی و بدون عوارض جانبی

روغن زالو

پکیج کامل افزایش طول و حجم آلت تناسلی تقویت نیروی جنسی و نعوظ قدرتمند

توصیه شده توسط بهترین متخصصان ارولوژیست کشور

قیمت اصلی این پکیج مبلغ 355 هزار تومان می باشد اما تا پایان این ماه با یک تخفیف خوب تنها با قیمت 245 هزار تومان عرضه می شود.

این کاهش قیمت برای این است که  همه افراد بتوانند این پکیج ارزشمند را تهیه نمایند.

ارسال رایگان

محتویات پکیج کامل افزایش طول و حجم آلت تناسلی و تقویت نیروی جنسی

در صورت تمایل می توانید در هنگام ثبت سفارش و برای هرچه محرمانه تر بودن ارسال سفارش، در قسمت "پیام خریدار" درخواست تغییر نام محصول بر روی بسته بندی را قید فرمایید تا بسته با نام " کرم و روغن روجا" برای شما ارسال شود

همچنین امکان ارسال بسته به اداره پست شهرستان محل سکونت شما نیز میسر می باشد تا بدون آنکه نگرتحویل بسته توسط پستچی و اطلاع یافتن احتمالی خانواده محترم از محتویات آن باشید،می توانید خود شما حضورا برای تحویل بسته به اداره پست محل سکونت تان مراجعه فرمایید و بسته را تحویل بگیرید.

شرکت لابراتوارهای روجا با بیست سال سابقه و 500 قلم محصول تولیدی، اصالت و کیفیت بالای محصول عرضه شده در این فروشگاه را کاملا تضمین می نماید.

تلفن دفتر فروش کارخانه روجا

05137139951

یک هدیه ارزشمند برای سفارشاتی که هزینه آنها بصورت آنلاین پرداخت می شود

 به همراه این پکیج ، هدیه ای استثنایی و خاص به منظور درمان قطعی زودانزالی، تقویت نعوظ و تقویت  نیروی جنسی برای شما ارسال خواهد شد.

خواهشمندیم پس از دریافت بسته ، ارتباط خود را با پشتیبانی فروشگاه حفظ نموده و روند درمان خودرا با کارشناسان ما درمیان گذاشته و از مشاوره های رایگان تغذیه ای و درمانی همکاران ما استفاده نمایید.

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، یک تیم حرفه ای و با تجربه را به منظور ارائه خدمات پشتیبانی و دست یافتن به بهترین نتیجه ممکن، در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

خرید پکیج کامل افزایش طول و حجم آلت تناسلی

 برای خرید این محصول در بالای صفحه بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

اولویت ارسال با سفارشاتی است که هزینه انها بصورت انلاین پرداخت می شوند.

سفارشاتی که هزینه انها بصورت انلاین پرداخت می شوند، با سرعت بیشتری و بصورت ارسال رایگان خواهند بود.

قابل توجه خریداران خارج از کشور

محصول عرضه شده در این فروشگاه بدون شک از بالاترین کیفیت ممکن نه تنها در داخل کشور که در جهان برخوردار می باشد از این رو این محصول علاقه مندان زیادی در کشورهای مختلف جهان پیدا کرده است. باید توجه داشت که هزینه پستی ارسال این پکیج به سایرکشورهای جهان بالغ بر دویست هزار تومان می باشد اما این مسئله تغییری در میزان فروش آن به این خریداران ایجاد نمی کند.  در طی سالهای گذشته تعداد زیادی از این پکیج ارزشمند به کشورهای اروپایی و آسیایی ارسال شده است و امکان ارسال این محصول به اکثر کشورهای جهان کماکان میسر می باشد.

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، تنها مرکز مجاز فروش کرم و روغن خراطین روجا

دارای نماد اعتماد و مجوز رسمی

تمام تراکنش های مالی این فروشگاه تحت نظر بانک ملت بوده و مورد تایید این بانک می باشد.

 

آخرین ویرایش  96/10/03

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

تماس تلفنی

05137581011

دفتر فروش کارخانه روجا شهرک صنعتی کلات مشهد

05137139951

دیدگاه‎ها

رتبه 
2018-01-14

قیمت وچگونگی مصرف

سلام تعداد زیادی از دوستام این پکیج رو استفاده کردند وراضی بودند میخواستم یه خواهش کنم که اگه میشه در قیمت کمی به ما تخفیف بدین بعد از بین این سه محصول کدوم رو اول استفاده کنیم

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2018-01-11

خراطین

من در حال استفاده این محصول هستم..حدود بیست و پنج روز هست ک استفاده کردم و رگ ها ومویرگ ها التم خوب بزرگ و کلفت شده ..امیدوارم تاثیر نهاییش رو بزاره ..ولی راضی کننده بوده تا الان..تغییراتی قشنگ در آلت دیده میشه

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2018-01-01

پکیج خراطین و زالو

آلت همسرم حدود 11 سانت بود و ما خیلی مشکل داشتیم تا اینکه این سایت را یکی از دوستانم به من معرفی کرد من حدود 3 ماه است که این پکیج را برای همسرم خریدم و هرشب با این روغن ها آلتش را ماساژ میدهم و الان آلتش حدود 4 سانت رشد طولی و حدود 0.5 سانت رشد قطری داشته است پیشنهاد میکنم اول روغن زالو رو بمالید و حدود یک ربع بصورت کششی از ته به سر ماساژ دهید و بعد از سه ساعت آلت را بشویید و سپس با روغن خراطین هم اینکار را انجام دهید ضمنا" با توجه به اثر این روغن ها بصورت نعوظ میباشد به آقایانی که ازدواج کرده اند پیشنهاد میکنم برای کسب نتیجه بهتر از همسر خود بخواهند عمل ماساژ را انجام دهد

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2017-12-30

حتما استفاده کنید

با سلام، دوستان من از این محصول استفاده کردم و در کمال ناباوری پس از دو ماه جواب داد حدود 3 سانت، منتها این را هم بگویم که باید برایش وقت بگذارید(حداقل روزی یک ساعت یعنی هر وعده 20 دقیقه) و مطمئن باشید جواب میگیرید از طرفی این محصول گارانتی هم دارد پس خیالتان راحت باشد، روش استفاده هم باید به صورت حلقه ای با انگشتان دست از پایین به بالا حرکت دهید به گونه ای که الت کش بیاید. در پایان از سایت نیک خرید تشکر می کنم به امید انکه دیگر کسی این مشکل را نداشته باشد.

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2017-12-20

پکیج روغن زالو و خراطین

من نمیتونستم بخاطر شرایط کاریم بیش از یکبار در روز مصرف کنم ولی بعد از دوماه 2 سانت آلتم افزایش طول داشته البته روزهای اول نشون نمیده

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2017-12-19

پکیج

سلام به همه - من اونقدر برای رفع این مشکل هزینه کرده بودم که این مبلغ هم اگر از دست میرفت به چشمم نمی یومد ولی اصلا باورکردنی نیست که در مقابل تمام هزینه های قبلی این پکیج مثل یک معجزه بود برای اطمینان از ماندگار بودن اثرش پکیج دوم رو سفارش دادم توصیه می کنم تردید نکنید با خودتون بگید این همه هزینه کردم این هم روش ولی مطمئن باشید همین راه نجات شما خواهد بود باآرزوی موفقیت و شادی برای همه شما

 • تعداد 1 نفر از 2 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
رتبه 
2017-12-16

فروشگاه نیک خرید

مسئولین خوب ، محصول عالی
دمتون گرم
بسیار سپاسگزارم جناب فرخی عزیز

  رتبه 
  2017-12-16

  پکیج کامل

  خداوکیلی عالی بود فقط باید ترس و دودلی رو کنار بزاریدو استفاده کنید طبق بروشور باید از پایین به بالا مشت کنید و بکشید بالا تا خون توی کلاهک جمع بشه خوب جواب میده البته من دوتا پکیج کامل گرفتم که فوق العاده بود

   رتبه 
   2017-12-11

   حتمابخونید

   سلام خدمت دوستان من تو 40 روز 4 سانتی متر جواب گرفتم الان 18 شده خیلی عالی امتحان کنید من تضمین می کنم

   • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
   رتبه 
   2017-11-13

   خرید

   سفارش دادم ببینیم تاثیر داره یانه
   توی سه چهار مصرفم رگ ها و مویرگ هاش بزرگ شده

    رتبه 
    2017-11-07

    روغن

    عالی بود در عرض یک ماه تاثیرشو گذاشت

    • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
    رتبه 
    2017-11-05

    خرید

    سلام آخر سفارش دادم
    ایشالا جواب میده

     رتبه 
     2017-11-02

     پکیج

     مقداری ریشه جینسینگ که مثل شاخه مثل چوب خشک داخل پکیج برای بنده ارسال شده بود که گفته بودین باید به اندازه یک نیم سانتیمتر از اون رو بکوبم و با عسل بخورم خیلی قوی بود زودانزالی رو تا حد زیادی از بین می بره می خوام بدونم فقط اگر از همون یه مکقدار دیگه بخوام باید چطوری سفارش بدم آیا تو عطاری ها پیدا میشه

      رتبه 
      2017-11-02

      خراطین

      کپسول ها همراه با کرم و روغن تاثیر خوبی میزاره البته برای من خیلی دیر اثر کرد مجبور شدم علاوه بر یک بسته پکیج کامل که اول گرفته بودم مجددا یه پکیج دیگه هم خریداری کنم با وجودی که واقعا نگران بودم که دارم پولمو مثل روش های قبل دور می ریزم الان بهتر شده اینکه بتونی شریک جنسیت رو راضی کنی شاید بهترین لذت دنیا باشه

       رتبه 
       2017-10-21

       زالو

       من استفاده از این پکیج رو به دوستان پیشنهاد میکنم

        رتبه 
        2017-10-20

        خرید

        نسبت به روش های قبلی این یکی ظاهرا بهتره هرروشی که شما به ذهنتون برسه من امتحان کردم یا اصلا اثر نداشتن یا اگر هم یکم اثر میذاشتن کوتاه مدت بود مدت زیادی نیست این دارو تهیه کردم ولی تا الان که خوب بوده امیدوارم ماندگار هم باشه

         رتبه 
         2017-09-18

         پکیج کامل

         آدم نگرانه که نکنه پول پرداخت کنم چیزی برام ارسال نشه ولی 4 روز بعد ثبت سفارش سفارشم بدستم رسید واقعا بسته بندی خیلی شیک و تروتمیز به چند ساک تبلیغاتی و کیف چرمی
         من از دیجی کالا خیلی چیز خریدم ولی لااقل تو بسته بندی و هدیه تبلیغاتی به این کیفیت نبود انشالله که محصولتون هم به همین خوبی باشه گرچه دوروزه مصرف کپسول هارو شروع کردم و مث سوخت موشک میمونه بدرد مجردها نمی خوره

          رتبه 
          2017-09-15

          کپسول

          5 روزه که دارم استفاده می کنم هنوز چیزی تغییر نکرده ولی کپسول هارو که شب به شب می خورم مثل یک اسب نر وحشی میشم

           رتبه 
           2017-09-10

           بزرگتر شد

           خوب بود راضي بودم

            رتبه 
            2017-09-08

            پکیج کامل

            اول یک بسته گرفتم وبلی تاثیر زیادی نداشت ناامید شدم گفتم اینم باز مث بقیه محصولات که فقط پول و وقت ادمو هدر میدن با پشتیبانی که صحبت کردم مجابم کردن پکیج کامل رو تهیه کنم و بعد حدود دوماه به لذتی از عشق بازی دست پیدا کردم که توی این 40 سال عمرم هرگز نداشتم نمی دونم بابت این احساس چقدر میشه قیمت گذاشت
            پولی که می گیرید حلالتون

             رتبه 
             2017-09-07

             پکج زالو

             فقط باید روزی سه مرتبه استفاده کنید صبح کرم و ظهرشب و ماساز زیاد بدین بصورت حلقوی از پایین به بالا بخدا خوب جواب میده البته گمونم برای هرکس فرق کنه من مزاجم گرمه زود نتیجه گرفتم اوایل تا روغن می زدم دیگه با ماساز نمی رسید ارا میشدم ولی با راهنمایی های سایت خیلی پیشرفت کردم یه دفترچه کوچیک برام فرستادن که شگردهای تاخیر در انزال و نزدیکی رو امئوزش داده بود خیلی خوب بود بابت دلسوزی های همتون مچکرم تلفنی هم عرض کردم که اگر گذرتون لرستان بیوفته حسابی از خجالتون درمیام - یاعلی

              رتبه 
              2017-08-22

              تجربه من از روغن خراطین

              با سلام توجه توجه .. یکم طولانیه ولی بخونید ... جوانان پدران و حتی خانومها این مطلب و بخونید و به همه سفارش کنید اوایل که نگاه کردم به این قسمت کامنت ها با خودم گفتم اینا چند نفر از خودشونن که آمدن کامنت گذاشتن برای بازار داغی (البته احتمال دادم ) بلاخره از سفارش دادم و خریدم و دقیقا ماه رمضان۹۶ رو کلا استفاده کردم .. روزی سه بار اندازه ی یک نخود کوچیک پماد و هشت قطره روغن ... بطوریکه اول پماد و تموم کردم بعد روغن و شروع کردم در حالیکه هنوز بیشتر روغن مونده بنا به دلایلی از بعد ماه رمضون فعلا دیگه استفاده نکردم خلاصه تا امروز یعنی ۲۲ تیر سر صبح آلتم سفت شده بود گرفتمش تو دستم !! در کمال ناباوری حس کردم بزرگ و سفتتر و مخصوصا بلندتر شده اینطوری بگم از اون چیزی که بود ۳۰% از همه لحاظ رشد کرده ( اونم فقط به مدت یک ماه استفاده از پماد درحالیکه هنوز روغنش نونده !!! ).. گفتم با اینکه از ماه رمضونی به بعد دیگه استفاده نکردم ... یعنی معلوم میشه مراحل رشدش بعد از استفاده هم ادامه داره ... نسبت به قیمتش که مقداری در مقابل کرم های معمولی دیگه گرونتره ولی واقعا میارزه ارزش داره ... اینجا میخوام به همه ی آقایون متاهل و مخصوصا نوجوانان توصیه کنم از این محصول استفاده کنید .. خیلی عالیه تا وقتی انشاءالله ازدواج کردید از یک الت خوب و بزرگ و سفت و قوی برخوردار باشید واقعا جواب داده من به طور عملی تجربه کردم ... من مشکل خاصی نداشتم حدود ۱۳ سانت بود با اینکه من چهل سالمه تاثیر داشته چه برسه به اینکه نوجوونا تا وقت ازدواجشون استفاده کنن وقتی یکماه استفاده کنید تازه حسرت میخورید که چرا شک داشتید و چرا زودتر شروع نکردید مجددا توصیه میکنم به نوجونا که تا قبل از ازدواج حتما استفاده کنید در ضمن روی دیر انزالی هم تاثیر داشته که خودم تجربه کردم نسبت الت استفاده کرده از این محصول و الت معمولی مثل نسبت ادم معمولیه با یک ورزشکار پرورش اندام کار واقعا اینطوریه حتی به پدرا توصیه میکنم به خاطر تغذیه ها و مواد خوراکی این دوره که پر از افزودنیه به آقا پسرا شون این محصول و حتما سفارش کنن که استفاده کنن اصلا بحث رشد و بزرگی و کلفتی بماند به نظر من کسیکه الت خوبی هم داره استفاده کنه چون روح و جانی تازه به التش دمیده میشه واقعا و رو دیر انزالی هم تاثیر داره این کامنت و فقط برای تجربه شخصی خودم که استفاده کردم و نتایج خوبش و دیدم و فقط برای رضای خدا گذاشتم قبلا دو تا کامنت دیگه به نامهای احمد و شازده گذاشتم این سومیه و التماس دعا دارم از صاحبان و فروشندگان این محصول عالی دستتون درد نکنه!

               رتبه 
               2017-08-21

               پکیج خراطین


               با راهنمایی های پشتیبانی سایت جناب ترکان استفاده کردم و نسبتا هم نتیجه خوبی گرفتم امیدوارم تاثیرش دائمی باشه و از بین نره بابت همه زحمات از شما قدردانی و تشکر می کنم ساکن شهر لرستان هستم در صورتی که کمکی چیزی اینجا از دستم بربیاد برای شما دریغ نمی کنم اگر پوستر یا برگه های تبلیغاتی برای بنده ارسال بفرمایید با کمال میل هرجا که بتونم براتون توزیع می کنم

                رتبه 
                2017-08-21

                پکیج

                سلام
                چهارشنبه هفته پیش سفارش دادم امروز یکشنبه بدستم رسید بسته بندی بسیار خوب و همراه با کیف چرمی خیلی زیبا و دفترچه یادداشت و ساک های بزرگ تبلیغاتی
                فروشگاه خوب و قابل اعتمادی دارید برای شما ارزوی موفقیت دارم

                 رتبه 
                 2017-08-06

                 روغن زالو

                 تشکر بابت پاسخگویی و پیگیری اقای ترکان و فرخی پشتیبانی سایت
                 یک بسته از این پکیج رو مجددا سفارش دادم برای بزرگ کردن گونه خانم ها البته کپسول رو خودم برمی دارم می خواستم خواهش کنم روش مصرف دقیق برای بزرگ کردن گونه هارو برای بنده ارسال بفرمایید آیا مصرفش به همون شکله قبله؟ لطفا راهنمایی کنید
                 متشکرم

                  رتبه 
                  2017-08-06

                  روغن زالو

                  اینکه میگن 20 روزه جواب میده درست نیست 40 روز طول می کشه که بزرگ بشه و تا تمام شدن داروها بزرگتر میشه ولی بزرگ میشه

                   رتبه 
                   2017-08-04

                   پکیج

                   قرص ها حسابی ادمو شارژ می کنه بعد مصرف آلت باد می کنه رگ های آلت تناسلی می زنه بیرون انگار تمام خون بدن جمع میشه تو آلت
                   بیست روزه جواب نمیده برای من 45 روز طول کشید ولی نزدیک 5 سانتیمتر بزرگ شده یکماهه که مزه زندگی رو فهمیدم فقط خداکنه خواب و خیال نباشه و اثرش از بین نره

                    رتبه 
                    2017-08-03

                    زالو

                    سلام خدمت کارکنان محترم فروشگاه نیک خرید
                    بنده برای پسرم که نزدیک سن ازدواج هست این محصول رو تهیه کرده بود متاسفانه بخاطر مشکلی که داشتن حاظر به ازدواج نمیشدن البته این مسئله رو بعد از گذشت سه سال و اصرارهای زیاد متوجه شدیم به لطف خدا و کمک شما عزیزان مشکل پسرم تا حدود زیادی رفع شده از اردیبهشت ماه که مصرف دارو تمام شده به فضل خدا تاثیرش ثابت مونده و به گفته خودش دیگه نگران این مسئله نیست فقط ما نگرانیم که خدایی ناکرده این اثر از بین بره و این مشکل مجددا دامن مارو بگیره
                    خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید البته فرموده بودین که تاثیرش دائمیه ولی این ترس و نگرانمی دست از سرما برنمی داره
                    لطفا بفرمایید چه کاری می تونیم انجام بدیم که هرگز چنین اتفاقی نیوفته

                     رتبه 
                     2017-08-03

                     اگر دوباره استفاده کنیم؟

                     آقا اگر دوباره این پکیج رو بگیریم و استفاده کنیم بازهم تاثیر میزاره؟ آخه من خیلی مشکل دارم و می خوام بازم تاثیر بیشتری داشته باشه
                     دومرتبه تا حالا پیام دادم چرا جواب نمیدین ؟

                      رتبه 
                      2017-08-03

                      اگر دوباره استفاده کنیم؟

                      آقا اگر دوباره این پکیج رو بگیریم و استفاده کنیم بازهم تاثیر میزاره؟ آخه من خیلی مشکل دارم و می خوام بازم تاثیر بیشتری داشته باشه
                      دومرتبه تا حالا پیام دادم چرا جواب نمیدین ؟

                       رتبه 
                       2017-08-03

                       واقعا تاثیر داره

                       پکیج کامل رو تهیه کرده بودم دیروز اخرین روزی بود که استفاده کردم و روغن و پماد تموم شدن تا حالا چنین حسی رو هرگز نداشتم اینکه آلت بزرگ و قوی داشته باشی بنظرم بهترین حس دنیاست

                        رتبه 
                        2017-08-03

                        Hamid

                        خیلی عالی بود محصول رفیقم تو ۲ماه نزدیک ۴سانت بزرگ تر شد ایول خخخخ منم پولامو جمع کنم یکی میگیرم

                         رتبه 
                         2017-06-09

                         پکج

                         واقعا باورنکردنیه ارزشش رو داره تردید نکنید

                          رتبه 
                          2017-06-07

                          روغن زالو خراطين

                          خيلي بزرگ شده من بهتون قول ميدم كه كار مي كنه

                           بررسی خود را بنویسید!

                           نوشتن دیدگاه

                           پکیج کامل سه بسته پماد خراطین روغن زالو به همراه یک بسته کپسول گیاهی

                           پکیج کامل سه بسته پماد خراطین روغن زالو به همراه یک بسته کپسول گیاهی

                           بهترین روغن خراطین اصل

                           روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان، بزرگ کردن سینه هاو بزرگ کردن لب ها تاثیر بسیار بالایی داشته و در مدت کوتاهی با استفاده از روغن خراطین صددرصد اصل می توان اندام های مورد نظر را بزرگ تر کرد.

                           روغن خراطین اصل تاثیر مستقیمی در حجیم و بزرگ تر کردن اندام های مختلفی دارد. بزرگ ترکردن آلت تناسلی آقایان، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن گونه ها و بزرگ تر کردن باسن از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

                           روغن خراطین اصل تهیه شده در لابراتوارهای پیشرفته، از بالاترین خلوص ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری صدرصدی دارند از مهمترین خواص روغن خراطین حجیم کردن اندامها و قسمتهای مختلف بدن است حجیم کردن لب ها، بزرگ و سفت کردن سینه و باشن و فزایش طول و کلفتی آلت تناسلی آقایان از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

                           آخرین محصولات فروشگاه

                           بالا