مجموعه کامل آثار موتزارت

محصول جدید

مجموعه آثار موزارت با بهترین کیفیت و بهترین بسته بندی

بی شک می توان با گوش دادن به موسقی اصیل موتزارت که از سرچشمه روح آدمی نشات گرفته به آرامش رسید وتفکر کرد می توان درحین گوش دادن به تک تک ملودی های این آهنگ ها در درون خود غوطه ور شد و با خود خلوت کرد.
برای دوری از آشفتگی های دنیای امروزی ، موسیقی موتزارت یکی از معدود دریچه هایی است که می توان آن را گشود و وبا غرق شدن درآن روح خسته و آزرده خود از هیاهوی مشغله های روزانه که خود را از خود بیگانه ساخته است جلا بخشید وبه آرامش درونی دست یافت.

 

0 تومان

توضیحات

آهنگ های موزارت


نابغه بی بدیل موسیقی
ولفگانک امادئوس موتزارت
Wolfgang  Amadeus  mozart
این موسیقی دان بنام وبرجسته ، ولفکانگ موزارت ،درسال 1756 میلادی دراتریش متولد شد . مانند تمام نوابغ، رفتار موتزارت هم از کودکی شباهتی به رفتار یک کودک معمولی نداشت . از سن سه سالگی به نواختن پیانو علاقه نشان می داد و در زمانی که خواهر بزرگترش درحال نواختن پیانو بود او نیز سعی می کرد ساده ترین نوت های پیانو را بیاموزد و بنوازد .

برای نام این هنرمندبرجسته موسیقی کلاسیک ، چندین تلفظ مختلف استفاده می شود مانند موزارت ، موتزارت و یا موتسارت . که  بسته به گویش مخصوص هر کشور ، یکی از این تلفظ ها را استفاده می کنند.
پدرش‌ (لئوپلد) كه‌ در دربار اسقف‌ خدمت‌می‌كرد، آهنگساز و ویولونیست‌ مشهوری‌ بود و در اركستر والی‌ سالزبورگ‌ رهبریت‌ این ارکستر را به‌ عهده‌داشت‌.
آهنگ های موزارتاز همان‌ كودكی‌" ولفگانگ‌ موزارت"چنان‌ نبوغی‌ نشان‌ داد كه‌ پدرش‌ همه‌ چیز را رها كرد و به‌طور جدی‌ و مستمر به‌ آموزش‌ او پرداخت‌.
خانواده‌ موتزارت‌ به‌ قصد كسب‌ تجربه‌ و نمایش‌ هنرشان‌ به‌ یك‌ سفر دور و دراز در گستره‌ اروپا رفتند. در آن‌ زمان‌ ولفگانگ‌ 7 ساله‌ بود. او و خواهرش‌ به‌ همراه‌ پدر در مدت‌ 3 سال‌ در48 شهر كنسرت‌ دادند ولفگانگ‌ كه‌ از سه‌ سالگی‌پیانو را نزد پدر آموخته‌ بود اولین‌ قطعاتش‌ را دراین‌ دوران‌ ساخت‌ و به‌ طور خودآموز نوازندگی ‌ویلون‌ و ارگ‌ را یاد گرفتند. او اولین‌ اثر اپراییش‌ رادر سن‌ 12 سالگی‌ خلق‌ كرد و در این‌ سنین ‌نوازنده‌ ای‌ چیره‌ دست‌ در پیانو و ویولن‌ و ارگ ‌شده بود.
در واقع مشوق اصلی ولفگانگ موتزارت ، پدر او بود که تمام همت خود را در راه شکوفایی استعدادهای درخشان پسرش گمارده بود تا او و نبوغش را به جهانیان بشناساند که به حق در این راه موفق بود .
پدر ولفگانگ موزارت چون فردی شناخته شده بود سعی می کرد به میهمانی های شاهانه برود و استعداد پسرش را به شاه ، ملکه واشرافیان نشان دهد.
در سن جوانی و درسالهای 1770 تا 1773 ولفگانگ موزارت ، سه  بار به ایتالیا سفر کرد و در این حین موتزارت 2 اپرا و یک سونات برای اجرا در کنسرت میلان نوشت . بدهیهی است که موتزارت در همین سفرها بود که با موسیقی ایتالیایی نیز آشنا شد


موزارت این موسیقی دان و نوازنده بزرگ،  با تمام سعی و تلاشی که انجام داد نتوانست به موفقیتهای بزرگ رسمی که مخصوص آن روزگار بود دست یابد و این مسئله اورا آزار می داد.
افرادی که نه توانایی موزارت و نه کمترین استعدادی در موسیقی داشتند با چاچلوسی و تملق گویی پادشاه و بزرگان کشور به رهبری  ارکسترهای ویژه آن زمان دست می یافتند . ولی موتزارت فردی نبود که بخاطر جایگاهی که به حق متعلق به او بود سرتعظیم در برابر کسی فرود بیاورد.
به همین خاطر به همراه خانواده به مونیخ و مانهایم  سفر کرد . او در آنجا اهنگهایی را برای فلوت و پیانو نوشت و در این حین عاشق دختری به نام آلوئیزاوبر شد که این عشق روح تازه ای در کالبد زندگی موتزارت دمید.
موتزارت به اصرار پدرش و به همراه مادرش به پاریس سفر کرد . درانجا هم توفیقی کسب نکرد و با تجربه تلخ وفات مادر در پاریس به مونیخ باز گشت.
در این دوران ، او در دربار امپراطور به آشپزی مشغول شد ه بود . روزی از کارفرمایش خواهش کرد تا اجازه ساخت آهنگی  درباره موضوع مورد علاقه اش را از پرنسس بگیرد ولی پرنسس بدون کم ترین توجهی به موتزارت باعث دلشکستگی وی شد. پس از آن موتزارت از انجا بیرون آمد و زندگیش را باتدریس موسیقی و نوازندگی برای عموم می گذراند. پس از آن شغل کوچکی به عنوان رهبر گروه موسیقی به دست آورد که دستمزد خوبی برایش داشت . در آن زمان موتزارت توانسته بود زندگی خوبی برای خود فراهم کند که خانه بزرگ و نوکرو مستخدم وکالسکه شخصی از نمونه های آن است .
موتزارتوی درسال 1782 با خواهر "کنستانس وبر" خواهر کوچکتر آلوئیزا ازدواج کرد . دراولین سالهای زندگی مشترک خود در وین با نوشتن آهنگ برای پیانو و ویولن ، توانسته بود اعتباری برای خود کسب کند و درهمین دوران بود که توانست اپرای مشهور خود را بنویسد.
در این دوران بود که کم کم موتزارت به عنوان یک موسیقی دان برجسته شناخته می شد و این دوران را می توان پرکارترین دوران موتزارت نامید.در این دوران بود که اولین اپرای کمدی خود بانام "عروس فیگارو" رانوشت . موتزارت باقی عمر خود را دروین گذراند در حالی که وی کوله باری از تجارب سفرهای بسیار گذشته را باخود داشت .

طی برآود به عمل آمده ، موتزارت سیزده هزارو97 روز زندگی کرده است که از این مدت ، سه هزاروهفتصدو بیست روز از عمرش را در سفر بوده است .او دراین سفرها ، به بیشتر از دویست شهر سفر کرده بود.
زندگی موتزارت را می توان سراسر فرود و نشیب نامید که به ندرت درآن به استراحت پرداخته است . او از اوایل جوانی چه در شهر و زادگاه خودش و چه در وین و سفر به ایتالیا ، به یک چهره محبوب و دوست داشتنی تبدیل شده بود.
آخرین سفر از زندگی ولفکانگ موزارت سفر به پراگ درسال 1791برای برگذاری اپرا در جشن سنتی تاجگذاری بود که با وجود جو سنتی حاکم بر این جشن موتزارت درآن از لطافت و شوخ طبعی خاصی از شخصیت های اجتماعی اپرا استفاده کرد.
موتزارت بر خلاف داستانها وشایعات زیادی که مربوط به مسمومیت او توسط یکی از نزدیکترین همکارانش وجود دارد ، به علت یک بیماری ناشناخته همراه با تب در سن 36سالگی از دنیا رفت .متاسفانه او عمر بسیار کوتاهی داشت . ولفگانگ موتزارت ، سمفونی را که یکی از عظیمترین سمفونی های کلیسایی محسوب می شودبه دلیل بیماری ناتمام رها کرد.
موتزارت  در حومه شهر وین با کمترین تشریفات و در گوری گمنام به خاک سپرده شد
ویژگی‌های‌ موسیقی‌ وسمفونی موتزارت‌
 تمام آهنگ های موتزارتموسیقی‌ و شخصیت‌ خود موتزارت‌ حیرت انگیزبوده‌ است‌. تحقیات به عمل آمده‌ در سالهای پس از مرگ موزارت این نابغه موسقی به‌ این‌ نتیجه‌ رسیده‌ است كه‌ماهی‌های‌ دریای‌ اژه‌ در سواحل‌ یونان‌ با شنیدن‌موسیقی‌ موتزارت‌ استرس‌ كمتری‌ دارند و میل‌جفتگیری‌ در آنها بیشتر می‌شود. در همین تحقیق مشخص شده است که گاوهای‌ شیرده‌ باشنیدن‌ موسیقی‌ کلاسیک موزارت‌ شیر بیشتری‌ تولیدمی‌كنند. موسیقی‌ موزارت‌ بر روی‌ انسانها تاثیرمثبت‌ بسیار بیشتری می‌گذارد. درایستگاه‌های‌ متروی‌ نیویورك‌ از بلندگوها صدای‌ موسیقی‌ موتزارت‌ به‌ گوش‌می‌رسد تا تاثیر مثبت‌ و آرام‌بخش‌ بر روی‌افرادی‌ بگذارد كه‌ بی‌صبرانه‌ منتظر رسیدن‌متروی‌ بعدی‌ هستند.
در واقع‌ جنین‌ در شكم‌ مادر با شنیدن‌ موسیقی‌موتزارت‌ احساس‌ آرامش‌ و رضایت‌ بیشتری‌می‌كند. به‌ گفته‌ محققان‌ و روانشناسان‌ فرانسوی‌،موسیقی‌ موتزارت‌ مثل‌ بارانی‌ است‌ دربیابان‌.
شیطنت‌ وحركتهای‌ غیرمنتظره‌ همراه‌ بانغمه‌های‌ ساده‌ و دلنشین‌ را در موسیقی‌ موتزارت‌می‌توان‌ لمس‌ كرد.
اوج‌ خلاقیت‌، نبوغ‌ در جوانی‌ به‌ همراه‌شادابی‌ برای‌ زندگی‌ و بی‌آلایشی ،‌ به‌ خوبی‌ درموسیقی‌ موتزارت‌ احساس‌ می‌شود.
موسیقیدانان‌، موسیقی‌ موتزارت‌ را اینگونه‌تشبیه‌ كرده‌اند: گویی‌ از پنجره‌ با تحسین‌ به‌ كودكی‌نابغه‌ می‌نگری‌ كه‌ درحال‌ بازی‌ و سخن‌ گفتن‌ باخود است‌.

مجموعه آثار موتزارت
تیم نرم افزاری فروشگاه نیک خرید سعی کرده است تا دیسکوگرافی کامل آثار موزارت را با بالاترین کیفیت جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.کیفیت بسیار بالای مجموعه آثار موزارت عرضه شده در این فروشگاه منحصربفرد می باشد و در یک پکیج و بسته بندی شیکبرای خریدار ارسال می شود
بی شک می توان با گوش دادن به موسقی اصیل موتزارت که از سرچشمه روح آدمی سرچشمه گرفته است به آرامش رسید و تفکر کرد می توان درحین گوش دادن به تک تک نت های این موسیقی کلاسیک واصیل در درون خود غوطه ور شد و با خود خلوت کرد.
برای دوری از آشفتگی های دنیای امروزی ، موسیقی موتزارت یکی از معدود دریچه هایی است که می توان آن را گشود و وبا غرق شدن درآن روح خسته و آزرده خود از هیاهوی مشغله های روزانه که خود را از خود بیگانه ساخته است جلا بخشید وبه آرامش درونی دست یافت.

فارغ از مقایسه انواع طبقه بندی های تم های موسیقی، نکته جالب توجه این است که به نظر می‌رسد طبقه‌بندی تم‌های موسیقی بیش از آن که مورد توجه موسیقی دانان قرار گیرد، مورد توجه اهالی موسیقی درمانی بوده است. بهرحال ما سعی نموده ایم بهترین آثار موسیقی بی کلام در تم های معرفی شده را در هر مجموعه گنجانده و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. موسیقی هنریست که سریع ترین تأثیرات احساسی را در انسان به همراه دارد. امیدواریم با خرید هر مجموعه موسیقی ارائه شده در این فروشگاه در هر شرایطی به بهترین و باکیفیت ترین تراک های موسیقی مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.

 

 


خرید مجموعه آثار ارزشمند موزارت

تیم نرم افزاری فروشگاه نیک خرید مجموعه کاملی از برترین آثار بی کلام جهان را گردآوری نموده و در قالب مجموعه های 15DVD تقدیم شما عزیزان نموده است. این مجموعه‎ها بهترین‎های موسیقی بی کلام عرضه شده در جهان است که بصورت متوالی ریلیزهای جدید هر ماه در شماره های جدید تقدیم حضورتان می گردد. هر مجموعه حاوی آثار بسیار باکیفیتی از آثار برجسته ترین موسیقی دادان جهان است که هر سه تم آرامش بخش، خلق ساز و جسمانی ساز را شامل می گردد.

 

برخی تأثیرات شنیدن موسیقی آرامش بخش

 موسیقی درمانی (برای مطالعه بیشتر کلیک کنید)

 رفع تنش های روحی و روانی فعالیت های روزمره

 ایجاد احساس سبکی و رفع خستگی های روانی

 ایجاد احساس آرامش قبل و بعد از خواب

 آزادسازی مغز از افکار آزار دهنده

 ایجاد تمرکز حواس برای انجام کارهای فکری

 کاهش افسرگی، اضطراب و کمک به تمدد اعصاب

 ایجاد محیطی مملو از آرامش به هنگام مطالعه، سرو غذا، رابطه و خواب

 استفاده در نمایشگاه ها، سالن ها و رستوران ها، کافی شاپ ها، باشگاه های ورزشی و ...

و...

 

مجموعه آثار موزارت عرضه شده در این فروشگاه قطعا بهترین کیفیت موجود در جهان است که در قالب 15DVD  بسیار باکیفیت با فرمت Mp3 و با حجم 65 گیگابایت به مدت زمان تقریبی 439 ساعت پخش مداوم است.  مجموعه ارائه شده در این سایت، محصول انحصاری فروشگاه نیک خرید است و بر روی هیچ وب سایت دیگری نمونه مشابه ندارد.

 

این محصول بر روی باکیفیت ترین دیسک های دی وی دی موجود در بازار ایران بصورت اورجینال این فروشگاه همراه با کاور و پکیج ضد ضربه برای شما ارسال می شود. برای خرید این محصول در ابتدای صفحه بر روی دکمه "اضافه به سبدخرید" کلیک نموده و مراحل خرید را طی نمایید. این محصول دارای گارانتی سلامت و رضایت از کیفیت تا 48 ساعت پس از خرید است. 

 

 

 

 

 

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

مجموعه کامل آثار موتزارت

مجموعه کامل آثار موتزارت

مجموعه آثار موزارت با بهترین کیفیت و بهترین بسته بندی

بی شک می توان با گوش دادن به موسقی اصیل موتزارت که از سرچشمه روح آدمی نشات گرفته به آرامش رسید وتفکر کرد می توان درحین گوش دادن به تک تک ملودی های این آهنگ ها در درون خود غوطه ور شد و با خود خلوت کرد.
برای دوری از آشفتگی های دنیای امروزی ، موسیقی موتزارت یکی از معدود دریچه هایی است که می توان آن را گشود و وبا غرق شدن درآن روح خسته و آزرده خود از هیاهوی مشغله های روزانه که خود را از خود بیگانه ساخته است جلا بخشید وبه آرامش درونی دست یافت.

 

آخرین محصولات فروشگاه

بالا