پوگو استیک یا چوب پرش جامپینگ

محصول جدید

چوب فنردار جامپینگ یا پوگو استیک

مخصوص سنین 5 سال به بالا و توانایی تحمل وزن تا 65 کیلوگرم

175,000 تومان

توضیحات

پوگو استیک    

پوگواستیک یا چوب فنردار پرش

- مناسب سنین 5 سال به بالا

این پوگو استیک حرفه ای ، برخلاف نمونه های معمولی موجود در بازارف از کیفیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار بوده و فنر نرم ان باعث می شود که هر فرد مبتدی بتواند براحتی از بازی با ان لذت ببرد این پوگو استیک، تا 65 کیلوگرم وزن را براحتی تحمل کرده و در مقابل شدیدیترین ضربه ها مقاوم و پایدار عمل می کند. میله اصلی این چوب پرش، از فولاد دولایه ساخته شده که در مقابل فشار و وزن زیاد بخوبی مقاومت می نماید.

جامپینگ 

پوگو استیک یکی از محیج ترین و لذت بخش ترین ورزش ها می باشد که در سراسر دنیا علاقه مندان بسیار زیادی دارد این وسله می تواند باعث ایجاد تحرک و شادابی در کوک و نوجوانان شود و میزان بسیار زیادی از کالری انباشته شده در بافت های چربی را براحتی بسوزاند البته باید توجه داشت که اولین پیش شرط استفاده از این وسله سرگرم کننده و مفید، رعایت نکات ایمنی و پوشیدن کلاه محافظ، آرنجبند و زانوبند می باشد شایان ذکر است که این وسائل محافظتی را از همین فروشگاه نیز می توانید تهیه فرمایید.

پوگو استیک
- فریم فلزی پوشیده شده با فوم. این مدل دارای فنری کاملا محصور شده و احاطه شده با فوم است که فریم فلزی را کاملا احاطه کرده است. این فوم نرم جلوه مطلوبی به چوب فنر دار داده و امنیت استفاده کننده را حفظ می کند.

- دارای دسته هایی نرم از جنس فوم فشرده و بسیار راحت و شکیل برای در دست گرفتن. دسته های این مدل از پوگو استیک با نوعی فوم فشرده و مقاوم پوشانیده شده است تا علاوه بر سهولت و نرمی در گرفتن دسته ها، نیروی ضربات زیاد در هنگام برخورد با زمیین را هرچه بیشتر جذب نمایند.

- دارای جای پاهایی محکم و غیر لغزنده. جاپاهای دارای طرح،  پایداری را افزیش داده و مانع از لغزیدن کودکان می شود.
باید توجه داشته باشید که این مدل از پوگو استیک، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و با رعایت اصول ایمنی در استفاده از آن، می توان شادی و هیجان را در نهایت امنیت تجربه کرد. تمامی محصولات به لحاظ امنیت و کارکرد صحیح بطور کامل تست می شوند، تا این اطمینان برای شما حاصل شود که بهترین پوگو استیک را در دست دارید.

support

مشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 09364291640 تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

پوگو استیک یا چوب پرش جامپینگ

پوگو استیک یا چوب پرش جامپینگ

چوب فنردار جامپینگ یا پوگو استیک

مخصوص سنین 5 سال به بالا و توانایی تحمل وزن تا 65 کیلوگرم

آخرین محصولات فروشگاه

بالا