اسباب بازی پله پنگوئن ها

محصول جدید

اسباب بازی اسکی پله پنگوئن ها

اسباب بازی دوست داشتنی و مفرخ پله پنگوئن ها، یک اسباب بازی بسیار سرگرم کننده و بی خطر می باشد که می تواند ساعتها کودکان رو سرگرم کردهع و اوقات شیرینی برای انها فراهم سازد.

29,000 تومان

توضیحات

پله پنگوئن ها

اسباب بازی پله پنگوئن ها

اسباب بازی پله پنگوئن ها، یک اسباب بازی بسیار مفرح و سرگرم کننده می باشد که می تواند براحتی چندین ساعت کودک شمارا سرگرم خود کرده و اوقاتی شیرین و دوست داشتنی را برای او فراهم سازد. بخاطر کیفیت بسیار خوب قطعات بکار رفته در این پله اسکی، حرکات پنگوئن ها بسیار روان و راحت صورت می گیرد قلطک های فلزی بسیار باکیفیت و روان تعبیه شده در قسمت زیرین پنگوئن ها، به محض قرار گرفتن بر روی خط استارت پیست اسکی، با سرعت خوب و بسیار روانی شروع به حرکت کرده و بدون نیاز به هیچگونه تماس اضافه ای تا پایان خط پایان راه خود را ادامه می دهند و پس از رسیدن به ابتدای پله کان، توسط خود سیستم و بصورت اتوماتیک به بالای پله ها و ابتدای خط استارت انتقال داده می شوند.

پنگوئن ها بصورت اتوماتیک از پله ها بالا امده و خط اسکیت را تا پایان طی می کنند و با رسیدن به پایان خط و قرار گرفتن بر روی پله اول، توسط سیستم هدایت اسباب بازی، بصورت اتوماتیک به پالای پله ها منتقل می شوند.

تصاویر واقعی بوده و محصول ارسالی دقیقا با تصاویر قرارگرفته مطابقت دارند

پیست اسکی مارپیچ اسباب بازی

پله اسکی مارپیچ پنگوئن ها

سه عدد پنگوئن در سه رنگ مختلف در این بازی حضور دارند که با قرار گرفتن در ابتدای خط پیست اسکی، بدون نیاز به انجام کار خاصی و بخاطر داشتن قلطک های بسیار روان و با کیفیت در قسمت زیرین خود، براحتی حرکت خود را به سمت قسمت انتهایی پیست شروع کرده و بسیار نرم و با سرعت به خط پایان پیست اسکی پنگوئن ها می رسند. با قرار دادن دو باطری قلمی در قسمت پایینی پیست اسکی پنگوئن ها، می توان آسانسور اسباب بازی را به حرکت دراورد تا پنگوئن ها بصورت اتوماتیک به بالای پله ها انتقال داده شوند. علاوه بر این، پله پنگوئن ها موزیکال بوده و علاوه بر روشن شدن لامپهای پیست اسکی و پله ها، موزیک نیز پخش می شود.

در کلیپ زیر که بصورت واقعی و از اسباب بازی مورد نظر فیلم برداری شده است مشاهده می کنید که پنگوئن ها به خودی خود و بدون نیاز به کمک، به بالای پله ها انتقال داده می شوند. این اسباب بازی بسیار دوست داشتنی و جالب می تواند یک هدیه شگفت انگیز برای کودکان شما باشد.

اسباب بازی

خرید اینترنتی  اسباب بازی پله پنگوئن ها

 برای خریداینترنتی این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش  96/03/23

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

اسباب بازی پله پنگوئن ها

اسباب بازی پله پنگوئن ها

اسباب بازی اسکی پله پنگوئن ها

اسباب بازی دوست داشتنی و مفرخ پله پنگوئن ها، یک اسباب بازی بسیار سرگرم کننده و بی خطر می باشد که می تواند ساعتها کودکان رو سرگرم کردهع و اوقات شیرینی برای انها فراهم سازد.

آخرین محصولات فروشگاه

بالا