ساعت ایستاده پاندول متحرک

محصول جدید

ساعت ایستاده پاندول دار

دارای ظاهر و دکوری بسیار زیبا و جذاب

دارای آلارم صبح گاهی

پاندول متحرک

24,000 تومان

توضیحات

ساعت ایستاده پاندول دار با پاندول متحرک

این ساعت ایستاده دارای ظاهر و دکوری بسیار زیبا و جذاب می باشد که با قرار گرفتن در هر مکانی می تواند به آن زیبایی ببخشد این ساعت ایستاده دارای پاندول متحرک می باشد و به مانند ساعت های قدیمی و نوستالژیک، با تکان تکلن خوردن های متوالی، حالتی زیبا و خاطره انگیز از ساعت های قدیمی برای ما داشته باشئ.

ساعت ایستاده پاندول دار

در مقایسه قیمت، باید بگوییم که ارزش این ساعت در مقایسه با پولی که بابت آن می پردازیم از ارزش بسیار بیشتری برخوردار است چرا که با این مبلغ پول، شاید نتوان کالایی تا این اندازه زیبا و کاربردی را خریداری نمود.  وجود یک  کشوی کوچک در قسمت پایینی ساعت، یاعث زیبایی بیشتر آن شده است. ساعت ایستاده پاندول دار در دو رنگ " رنگ چوب و  مشکی طرح دار قابل سفارش و خریداری می باشد

هدیه ای بسیار زیبا و ارزشمند

این ساعت بسیار زیبا می تواند هدیه ای ارزشمند و زیبا برای هر کسی باشد یک هدیه بسیار زیبا و دوست داشتنی که بابت آن هزینه زیادی نپرداخته اید اما در مقابل، بسیار بیشتر از ان به چشم خواهد امد.

مشخصات ساعت ایستاده پاندول دار

ارتفاع 35 سانتیمتر

عرض 10 سانتی متر

پاندول متحرک

در دو طرح و رنگ چوب و مشکی طرح دار

راه اندازی با یک باطری قلمی

خرید ساعت ایستاده پاندول دار

برای خرید این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. ن

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش  95/9/7

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

ساعت ایستاده پاندول متحرک

ساعت ایستاده پاندول متحرک

ساعت ایستاده پاندول دار

دارای ظاهر و دکوری بسیار زیبا و جذاب

دارای آلارم صبح گاهی

پاندول متحرک

آخرین محصولات فروشگاه

بالا