آچار یک سر رینگی جغجغه ای شماره 11

محصول جدید

18,000 تومان

توضیحات

آچار رینگی جغجغه ای

خرید آچار یک سر تخت یک سر رینگی جغجغه ای شماره 11

افرادی که با ابزارآلات سروکار دارند و به اصطلاح عامیانه آن فنی هستند به این نکته اگاهی دارند که آچار یک سر رینگی تا چه اندازه کارآمد می باشد کاربردی‌ترین ابزاردستی که برای باز کردن یا بستن پیچ‌ و مهره‌های شش‌گوش استفاده می‌شود، گونه‌های مختلف آچار، به‌ویژه آچارهای تخت و رینگی است حال تصور کنید این آچار یک سر رینگی، حالت جغجغه ای هم داشته باشد بدون شک می تواند بمراتب کارگشاتر و استفاده از ان راحت تر باشد.  محصولی که به شما معرفی می‌شود، یک آچار دو سره است این ابزار دارای یک سر آچار تخت و یک سر آچار رینگی جغجغه‌ای با شماره‌ی 11 است. برای ساخت این مدل از آلیاژ کروم- وانادیوم استفاده‌شده است. این آلیاژ برای ساخت بسیاری از ابزارهای دستی مورداستفاده قرار می‌گیرد و مقاومت بالایی در برابر ضربه، فشار و حرکات پیچشی و کششی دارد. آچار‌های رینگی با درگیر شدن کامل با پیچ یا مهره، کارایی و عملکرد بهتری نسبت به آچارهای تخت دارند. حال اگر این نوع آچار قابلیت جغجغه‌ای هم داشته باشد، سرعت عمل کاربر افزایش می‌یابد. البته با توجه به محل استفاده از آچار، احتمال دارد که امکان استفاده از آچار رینگی وجود نداشته باشد. از آچار‌ یک سر رینگی جغجغه ای می‌توان برای باز کردن پیچ و مهره 11 میلی‌متری استفاده کنید.

خرید آچار یک سر رینگی جغجغه ای

برای خرید این آچار بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

 

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش  95/9/6

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

آچار یک سر رینگی جغجغه ای شماره 11

آچار یک سر رینگی جغجغه ای شماره 11

آخرین محصولات فروشگاه

بالا