افزایش ممبر واقعی کانال های تلگرام

استفاده شده

بدون شک بهترین و تنها راه افزایش واقعی اعضای کانال های تلگرامی، تنها از راه تبلیغ در کانالها و گروههای دیگر میسر می باشد این کانالها و گروهها می بایست حتما اعضاء کاملا واقعی داشته باشند تا بتوانند برای افزایش ممبر کانال شما سودمند باشند و الا کمترین سودی برای شما درپی نخواهند داشت .

0 تومان

توضیحات

افزایش ممبر

تنها راه افزایش واقعی ممبر کانال، بدون شک انجام تبلیغ در سایر کانالها با اعضاء واقعی می باشد.

ابتدا کانال خودرا در وبسایت پربازدید زیر بصورت کاملا رایگان ثبت نمایید

از این طریق می توانید تعدادی ممبر واقعی و رایگان جذب کنید

کلیک کنید

خرید تبلیغات ارزان با بازدهی عالی

مدیران کانالهایی که مایل به خرید تبلیغات برای فروش کالا و یا افزایش اعضای کانال خود می باشند، می توانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند.

شرایط تبلیغ

 

قرار گرفتن تبلیغات شما در یک کانال با 40 هزار عضو واقعی و فعال
با بازدید بسیار عالی
همچنین تبلیغ در یک وبسایت به مدت یک ماه
هزینه تمام موارد فوق تنها 15000تومان می باشد

این تخفیف تنها به مدت یک ماه اجرا می شود
بسیاری از کانالهایی که از این پکیج استفاده کرده اند نتایج بسیار قابل قبول ی بدست آورده اند.
توجه
گروه مشاورین برتر، دارای نماد اعتماد ملی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

آدرس: مشهد خیابان عبدالمطلب 25 گلبرگ شمالی پلاک 5 واحد4
تلفن ثابت
05137581011مبلغ فوق را پرداخت کرده و به مشخصات کانال خود را آی دی تلگرام زیر ارسال کنید
آی دی تلگرام
09364291640

خرید ممبر برای کانال های تلگرامی

خرید هزار نفر عضو  65 هزار تومان

مبلغ فوق را پرداخت کرده و به مشخصات کانال خود را آی دی تلگرام زیر ارسال کنید
آی دی تلگرام
09364291640
دفتر گروه مشاورین برتر
05137581011

.....................................................................................................

با روزانه 30 سفارش موفق و کسب نتیجه عالی

این وبسایت دارای نماد اعتماد ملی و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

درگاه مستقیم بانک ملت
کرم گوری

بازار داغ خرید، فروش و افزایش ممبر های تلگرام باعث شده تا بسیاری از سایتها با عناوین و شیوه های مختلفی از این وضعیت سوء استفاده کرده و مدیران کانالها را به امید خرید ممبر واقعی تلگرام سرکیسه کنند وبسیایت نیک خرید با سابقه ده ساله و تنها مرکز دارای نماد اعتماد ملی رسمی و پروانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ارائه خدمات کانالهای تلگرام و افزایش ممبر، تحت عنوان گروه مشاورین برتر،با ارائه خدماتی مفید به مدیران کانالهای تلگرامی، ایجاد شفاف سازی در روند خرید و فروش اعضاء کانالهای تلگرام و ارائه اموزش های مناسب و کارامد به مدیران محترم کانالهای تلگرامی، مسیر دستیابی به موفقیت را برای این عزیزان هموار نماید.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام

در این مطلب، بهترین شیوه های بالا بردن تعداد ممبر کانال تلگرام را از زبان تاسیس کنندگان کانال تلگرام برای شما تهیه کرده ایم. به کار ببندید و ثروتمند شوید. این گوی و این میدان. هرفرد مبتدی با برخورداری از انگیزه و پشتکار لازم و بکارگیری آموزش های ارائه شده، در این راه به موفقیت برسد اطمینان داشته باشید به هرانچه که در این مسیر به آن نیاز داشته باشید ما در اختیار شما قرار خواهیم داد.

امروزه پیام رسان تلگرام به عنوان پیشرفته ترین و سریعترین مسجنر پیام رسان جهان، در کشورما میلیونها کاربر را جذب خود کرده و بر روی آن هزاران کانال مختلف تحت عناوین و موضاعات متنوع ساخته شده است.

اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که کانال تلگرام دارید و می خواهید از طریق آن درآمد زایی کنید، تا پایان با ما باشید تا بهترین روش های بالابردن تعداد ممبر های کانال تلگرام را به شما بیاموزیم.

کانال تلگرام، منبع درامد و کسب و کار من است
اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا. گروه مشاورین برتر، در این مطلب سعی کرده است تا راه را برای رسیدن شما به ثروت ، هموارتر گرداند با رعایت دستورالعمل های گفته شده، می توانید به یک ادمین حرفه ای بدل شوید و کانال پربازدید و بزرگی را ایجاد نمایید.
بهترین روش افزایش ممبر تلگرام
 گروه مشاورین برتر، «دیگه هرکس را می بینی داره کانال می زنه!» جمله خیلی رایجی که بعد از اد کردن یکی از اقوام، آشنایان، دوستان، دشمنان، کسبه محل، دندان پزشک تجربی خیابان پایین خانه تان و... بر زبان می آورید یا از دیگران می شنوید، کانال هایی که یا به محض ورود به آنها لیو می دهید و به خاطر رودربایستی و چیزهای دیگری که انگشت تان را می بندند که گزینه لیو را فشار ندهید در آنها می مانید و حداکثر کاری که از دستتان بر می اید آن است که هشدارهای کانال را ببندید که حداقل صدای پست هایی که در چنین کانال هایی گذاشته می شوند، روی اعصابتان ماراتن نرود. پس اگر صاحب کانال هستید و می خواهید کانال تان مثل کانال هایی که ترک می کنید نشود، این گوی و این میدان، راهکار برایتان داریم مثل باقلوا.

ممبر کانال

افزایش ممبر تلگرام

یکی از مهمترین نکات در ایجاد کانال تلگرام و البته به مانند هر شغل دیگری این است که هدف مشخصی را از ابتدا برای خود انتخاب نماییم و برای رسیدن به آن یک نقشه راه تهیه کنیم بدون این سئله، مطمئن باشید که ماهها به درو دیوار خواهید خورد و درنهایت نیز شکست را باید پذیرا باشید. باید هدف خود از ایجاد کانال را بدانید و هدف مشخصی را برای خود ترسیم کنید باید بدانید که بدنبال چه هستید و در چه زمینه کاری می خواهید فعالیت کنید. مطالب کانال را از کجا و چطور باید تهیه کنید از همه مهمتر خود را به جای اعضاء کانال قرار داده و ببنید که اگر شما عضو این کانال بودید، حاضر بودید مطالب آن را همیشه مرور کرده و کاربر فعال این کانال باشید؟


آیا واقعا شما به کانال تلگرام نیاز دارید؟

آیا شما فرصت و سرمایه کافی برای ایجاد و راه اندازی یک کانال تلگرام را دارید؟ تایجاد یک کانال تلگرامی شاید چند دقیقه هم زمان نیاز نداشته باشد اما برای بعد از این مرحله نقشه مشخصی تهیه کرده اید؟آیا می توانید برای موفقیت کانال خود هزینه کرده و تبلیغات کنید؟ وقتی برای این سوال جواب منطقی و درست پیدا کردید، کانال بزنید ولی یادتان باشد درست است که تلگرام این قابلیت را به صورت رایگان در اختیار همه قرار داده، ولی کانال داری کار هر کسی نیست! بسیاری از افرادی که این روزها کانال ایجاد می کنند، می توانند با بقیه قابلیت های تلگرام از جمله گروه و سوپر گروه به هدف های مدنظرشان دسترسی پیدا کنند. پس همه جوانب را بسنجید، چرا که حتی اگر برای ساخت و نگهداری یک کانال که در آینده نزدیک شکست می خوردف پولی هم خرج نکنید با وقتی که از دست داده اید، چه کار می کنید؟

راههای افزایش ممبر تلگرام

لینک Join Chat فراموش نشود

بالابردن اعضاء تلگرام
خب حالا کانال را ساخته اید و می خواهید بقیه هم به شما کمک کنند و پستی را که شما برای دعوت دیگران در کانالتان گذاشته اید، به اشتراک بگذارند، آسان ترین راه آن است که لینک عادی یا نام کاربری (User name) کانالتان را به اشتراک بگذارید، ولی بهترین کار این است که به تنظیمات کانالتان بروید Private Channel را انتخاب کنید و قبل از آنکه گزینه تایید را بزنید لینک Join Chat کانالتان را کپی کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید، در جریان باشید که اگر کانالتان عمومی است، به هیچ وجه گزینه تایید زیرآدرس را نزنید و اگر کانالتان هم از اول Private Channel است اصلا نیازی به طی مراحل بالا نیست.


بالا بردن ممبر کانال تلگرام


تفاوت لینک Join Chat با لینک معمولی و نام کاربری این است که هر کس بخواهد با این لینک وارد کانالتان شود، حتما قبل از ورود باید به کانال شما اضافه شود تا اجازه ورود داشته باشد و بسیاری از افرادی هم که به این صورت وارد کانال شما می شوند یا بلد نیستند یا به هر دلیلی می مانند و خارج نمی شوند، روش چندان خوبی برای جذب کاربر نیست، ولی خب حالا!

تبلیغ، بهترین روش افزایش ممبر کانال


با تبلیغ کانالتان را بالا بکشید

یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن کاربران یک کانال، تبلیغات در کانال های پرکاربر است که البته تضمینی نیست و ممکن است با تبلیغات شما کاربر چندانی به کانالتان اضافه نشود، در هر حال اگر قصد سپردن کانالتان را به کانال های پربازدید برای تبلیغ دارید، اول از همه کانال هایی را انتخاب کنید که با موضوع کانال شما هماهنگ هستند چرا که کاربر بیشتری از این کانال ها به کانالتان اضافه می شود و در درجه دوم دقت کنید که حتما کانالی را انتخاب کنید که پست هایش بیشترین تعداد بازدید را در یک زمان مشخص دارند.


هزینه تبلیغ در کانال ها ساز و کار مشخصی ندارد، برخی از کانال ها بنا به تعداد مشخص بازدید، برخی ساعتی و برخی روزی تبلیغ می گیرند. از ساعتی 6 هزار تومان شروع می شود به بالا، اینکه یک کانال چه قیمتی را روی تبلیغاتش گذاشته به تعداد بازدیدهای یک پست، مخاطبان آن و... بستگی دارد. پس از هول حلیم در دیگ نیفتید و به خاطر قیمت ارزان، تبلیغ تان را به کانالی نسپارید که یا  مخاطبانش مناسب کار شما نیستند یا پست هایش بازدید بسیار پایینی دارند، از ما گفتن بود!

افزایش ممبر کانال
ممبر تلگرام
پاول دوروف به همرا برادرش ایده پرداز و موسس تلگرام هستند که هم اکنون در آلمان زندگی میکنند


پول خرج کنید و تعداد ممبر کانال را افزایش دهید

در افزایش ممبر کانال هم مثل هر چیز دیگر در این دنیای فانی وابسته به چرک کف دست هستید و هر قدر پول بدهید، همان قدر کاربر ثابت، درجه یک، مرتبط و دوست داشتنی نصیب تان می شود. راهکارش هم آن است که کلا کانالتان را به یک آدم این کاره بسپارید و بخواهید که تعداد کاربرانش را بالا ببرد. باید توجه کنید که با ارسال مطالب مفید و تبلیغات خوب می توانید اعضا زیادی در کانال خود جمع کنید.

در حال حاضر در بازار برای چنین کاری در ازای هر هزار کاربر 50 تا 400 هزار تومان از شما پول می گیرند، ولی توصیه ما این است که به قیمت های پایین به هیچ عنوان اعتماد نکنید؛ چرا که احتمال کشاندن کاربرهای غیرمرتبط در این قیمت ها بسیار زیاد است و ممکن است به روش هایی کانالتان را بالا بکشند که اصلا مد نظر شما نیست در بسیاری از این دست افزایش ممبر کانال دیده شده است که با تبلیاغت در کانال های مختلف با عناوین بسیار زننده، برای کانال شما ممبر جذب کرده اند اما این بخاطر دیدن مطالب دیگری به کانال شما جذب شده بوده اند و بسرعت نیز از کانال شما خارج خواهند شد. از آن بدتر هم اینکه احتمال خروج کاربرهایی که با قیمت های پایین به کانالتان می آیند، در سریع ترین زمان، بسیار زیاد است. افزایش های اینچنینی، کاربران به اصطلاح فیک ( غیر واقعی ) هستند که هیچ ارزشی برای شما نخواهند داشت پس اگر قصد دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، بهتر است که بر روی آب لانه نسازید و بگونه ای عمل کنید که سنگ بنای محکمی را برای درامد زایی و رسیدن به ثروت، گذارده باشید. یک کانال با چند هزار ممبر واقعی، می تواند به یک سرمایه بسیار ارزشمند برای شما بدل شود از طریق همین کانال می توانید آینده زندگی خود را بسازید تبلیغ بفروشید و یا کالاهای مختلفی را در ان تبلیغ کرده و به فروش برسانید و سود بسیار قابل توجهی را به جیب بزنید گروه مشاورین برتر، در مطالب بعدی، درمورد چگونگی درامد زایی از انواع کانال های تلگرام، بیشتر سخن خواهد گفت. پس مطالب بعدی مارا دنبال نمایید.
مطالب خوب و مفید ارسال کنید، اعضاء خودشان می آیند
تعارف که نداریم، هر رسانه ای اگر به مخاطبانش احترام بگذارد و راضی اش کند، قطع به یقین مخاطب جذب می کند و کانال تلگرام هم یک رسانه است، این را به یاد داشته باشید که هر صاحب کانالی یک رسانه دار هم هست، پس به نیازهای مخاطب تان دقت کنید، کیفیت کانال را همیشه بالا نگه دارید و مطمئن باشید که در این صورت مخاطب کانالتان را می پسندد و به سراغتان می آید.

بازدیدهای اعضاء را دقیقا زیر نظر بگیرید

گاهی ممکن است تعداد ممبر کانال شما بالا باشد اما پست های جذابتان بیشتر از یک چهارم کاربران کانالتان بازدید نداشته باشند، این بازدید پایین نشانه این است که یک جای کار می لنگد و بیشتر کاربران کانالتان هشدارهای کانال را بسته اند و تبدیل به مخاطب منفعل شده اند؛ مخاطبانی که سال و ماهی یک بار می آیند، کانال را باز می کنند و یک نگاه سرسری به آخرین پست هایتان می اندازند و می روند، اگر با چنین حالتی رو به رو شدید در سریع ترین زمان ممکن رویه را عوض کنید، مخاطبان منفعل مثل ویروس می مانند.

از تبلیغ در کانال خود پرهیز کنید

خب خدا را شکر همه چیز به درستی پیش رفته و تعداد ممبر های شما افزایش پیدا کرده است و افراد بسیاری هم در روز پیام می دهند که می خواهند تبلیغ شان را در کانال شما بگذارند، اما هوا برتان ندارد که راه به راه تبلیغ کنید و درآمد داشته باشید، هر تبلیغی تعدادی از کاربرانتان را به باد می دهد؛ کاربرانی که می روند و ممکن است که هیچ وقت برنگردند. ما به شما توصیه می کنیم که چشم بر این گونه درامدها ببنیدید و بگذارید کانال شما حسابی رشد کرده و عضو بگیرد در مطالب بعدی راههای کشب درامد بسیار بهتر و بیشتر را از طریق کانالهای پربازدید به شما آموزش خواهیم داد روش هایی که می تواند زندگی هرکسی را متحول ساخته ثروت را برای شما به همره بیاورد .


ممبر کانال


از گذاشتن پست های بلند در کانال جدا پرهیز کنید

یادتان نرود که شما در رسانه ای پست هایتان را منتشر می کنید که وسیله ارتباطی شما با مخاطب تان در بیشتر موارد گوشی تلفن همراه است که نمایشگر کوچکی دارد و همین کوچک بودن باعث می شود حتی متن های کوتاه هم بلند به نظر برسند و مخاطب در برخورد اول با دیدن حجم متن بی خیال خواندنش شود، به نظر می رسد که با توجه به اندازه نمایشگر گوشی های مختلف، حداکثر 50 کلمه برای هر پست متنی کفایت می کند.

پایین هر پست آدرس کانالتان را درج کنید

پست هایی که می گذارید ممکن است که در جاهای دیگری نیز در تلگرام به اشتراک گذاشته شوند و شما باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید، خیلی ساده است آدرس کانالتان را پایین هر پست بگذارید، به این شکل هر کس که از پست شما خوشش آمد، وارد کانالتان می شود، اول یک چرخی می زند و اگر خوشش آمد، مشتری می شود، البته در اینجا هم گذاشتن آدرس Join Chat توصیه می شود.

افزایش ممبر کانال تلگرام

مخاطب خود را شناسایی کنید و برای آنها برنامه ریزی کنید

خیلی ها بادقت نکردن به این نکته، اعضای کانالشان را از دست داده اند، فکر نکنید که این کانال، صفحه فیس بوکتان است و هر چه را دوست دارید در آن می گذارید، نه از این خبرها نیست، در اینجا باید مثل ما که خواست شما برایمان مهم است، خواست مخاطبانتان برایتان مهم باشد، محتوایی را منتشر کنید که قشر بیشتری آنها را می پسندند. پس با یک آزمون و خطای دوره ای سلیقه مخاطبانتان را مشخص کنید.

دلیل اینکه می گوییم آزمون و خطا را دوره ای کنید، این است که ممکن است بعد از یک دوره سلیقه مخاطبانتان عوض شود یا از آن موضوع اشباع شوند یا اصلا با بالارفتن تعدادی کفه ترازوی موضوعات به سمت موضوعات دیگری سنگین شود، پس مدام این کار را انجام دهید.

از تصاویر و عکس های زیبا به فراوانی استفاده کنید

مخاطبان شبکه های اجتماعی و ارتباطی و به خصوص تلگرام علاقه زیادی به تصویر دارند و به همین خاطر به پست هایی که عکس داشته باشند، بیشتر توجه می کنند، البته در همه رسانه ها همین وضع است، اما در تلگرام بیشتر. تا می توانید به پست هایی که عکس دارند توجه کنید و حتی می تواند با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، توضیحات را روی عکس در ج کنید.

در ساعات مشخصی پست بگذارید

برخی افراد از صبح که بیدار می شوند، شروع می کنند تمام پست های کانال های دیگر را کپی کرده و در کانال خود قرار می دهند قافل از اینکه اعضاء کانال خودش، در وبگردی استاد بوده و بیشتر این مطالب را ممکن است دیده باشند و یا اینکه در تمام طول شبانه روز، مدام پست ارسال می کنند. اصلا توجه نمی کنند که ساعت دو نصف شب است و مردم خوابند و یا درحال گفتگویی آرام با دوستان و آشنایانشان در فضای مجازی می باشند.


درست است که رویه زندگی های شهری عوض شده و خیلی ها تا پاسی از بامداد بیدار هستند، ولی واقعیتش را بخواهید مردم از ساعت 12 شب به بعد یا می خوابند یا به چت های شخصی خودشان می پردازند، اعصابش را هم ندارند که شما مدام برایشان پست بگذارید و آرامشی را که به آن نیاز دارند، بهم بزنید. از ساعت12 شب تا هشت صبح کرکره کانال را پایین بکشید و خودتان هم کمی به زندگی تان برسید. اگر به این توصیه دقت نکنید، تعداد زیادی از مخاطبان با هر پست بعد از ساعت 12 شب یا از کانالتان می روند یا اینکه هشدارها را می بندند و به مخاطب منفعل تبدیل می شوند.
از ارسال پست ها و تصاویر سنگین جدا پرهیز کنید

هر چیزی که بر مبنای بستر اینترنت کار می کند، کیفیت کارش ارتباط مستقیمی با سرعت اینترنت دارد، هر چند تلگرام یکی از سریع ترین اپ های پیام رسان است و با پایین ترین سرعت اینترنتی هم کار می کند، اما این به این معنی نیست که شما هر عکس، فیلم یا سایر فایل ها را با هر حجمی بگذارید، به این نکته دقت کنید که اگر مخاطب نتواند فایلی را که شما گذاشته اید به راحتی باز کند، شاید دو تا سه بار به روی خودش نیاورد، اما چندان امید نداشته باشید که در دفعات بعدی هم بتوانید راضی اش کنید که بماند.

تعداداستاندارد پست در روز، 10 پست می باشد

روی مخ نباشید، راه به راه پست نگذارید، مخاطبان، شما را برای اینکه روی نزدیک ترین وسیله شخصی شان باشید برگزیده اند و هیچ کس دوست ندارد در حریم شخصی اش کسی مدام بیخ گوشش سر و صدا راه بیندازد، حداکثر 10 پست در روز و با فواصل زمانی معنی بگذارید، البته اگر روزهای اول ظهور کانال ها بود بیشتر از روزی پنج پست را توصیه نمی کردیم، اما الان آستان تحمل مخاطبان کمی بالاتر رفته و تا روزی 10 پست با فواصل زمانی معین را هم تحمل می کنند.

خود را بروز رسانی کنید
اگر توصیه کردیم که زیاد پست نگذارید، الان هم توصیه می کنیم که خیلی کم و دیر به دیر پست نگذارید، حداقل روزی سه پست و با فاصله های زمانی معین روی کانالتان قرار دهید و کاری کنید که کانال فعال و پویا به نظر برسد، نه کانالی که کاربر احساس کند که فقط تلگرامش را شلوغ کرده و در اولین فرصت با آن خداحافظی کند.
سعی کنید مطالب زیبا و مفیدی ارسال کنید و از ارسال پست های پیاپی خودداری کنید تا کاربر تشنه پست ها و مطالب شما بماند و برای دیدن مطلب جدید چندین بار به کانال شما سر بزند.گروه مشاورین برتر، در مطالب بعدی، راههای کسب درامد از کانالهای پربازدید را به شما آموزش خواهد داد توجه داشته باشید تنها افرادی پیروز میدان خواهند بود که از جدیدترین رویدادها و اتفاقات کسب و کار خود آگاه بوده و از ان برای گسترش و رشد کسب و کار خود به خوبی استفاده کنند.


گروه مشاورین برتر، اقدام به تهیه مجموعه پکیج های آموزشی ارزشمندی کرده است که این آموزش ها را به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان خود می گذارد بسیاری از شرکت ها، فروشگاهها، تولیدیها و موسسات کوچک و بزرگ، توانسته اند با همکاری تنگاتنگ با ما، کانال های تلگرام خود را ایجاد کرده و یا گسترش دهند .
ما در گروه مشاورین برتر، این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت همکاری مناسب با ما، موفقیت شمارا تضمین نمایید.

درگاه اختصاصی و مستقیم بانک ملت

بسته به تعداد ممبر درخواستی، مبلغ مورد نیاز را وارد کرده و پرداخت نمایید.

افزایش ممبر واقعی

برای تایید و چک نمودن نماد اعتماد ملی و مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد، در صفحه اصلی وبسایت بر روی تصاویر  مجوزهای نماد اعتماد و ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی کلیک فرمایید.

 کانال خود را در وبسایت بسیار پربازدید زیر ثبت و منتشر نمایید

کلیک کنید

وبسایت فوق دارای بازدید کننده بسیار زیادی در طی روز می باشد که با ثبت کانال خود درآن می توانید فرصت بیشتر دیده شدن را داشته باشید.
برای دیده شدن بهتر، بهتر است که با پرداخت مبلغ ناچیزی کانال خود را بصورت ویژه ثبت نمایید.افزایش ممبر کانال تلگرام با روش های اصولی و ارزشمند

linkbuilding@

گروه مشاورین برتر

تلفن دفتر 0513581011 -       4 خط

دیدگاه‎ها

رتبه 
1396-07-29

تشکر

از مطالب مفیدتون بسیار متشکرم،،معلوم است برای تک تک کلمات زحمت کشیده اید.
منم یه کانال دارم بنام سبک زندگی،دوستان اگه مایل هستن به این شماره پیام بدن:
09124516428

  رتبه 
  1396-06-31

  افزایش ممبر

  خوب بود با این مبلغ انصافا خیلی خوب بود ممنون

   رتبه 
   1396-06-31

   ممبر

   واقعا عالی بود
   تبلیغات خیلی خوبی بود نمی دونم اگر دوباره هم سفارش بدم باز همین تاثیر رو خواهد داشت یا نه لطفا جواب بدین

    رتبه 
    1396-06-22

    ممبرس

    توی کانال چالشکده عضو شید عالیهععععع
    منم توش عضوم.
    چون ممبراش کم شدن دیگه فعالیت نمیکنه.
    گفته باید ممبراش به 50 برسن تا اون موقع فعالیت نمیکنه

     رتبه 
     1396-06-15

     اهواز

     سلام به کانال ما هم سر بزنید
     @bookhak

      رتبه 
      1396-06-14

      افزایش ممبر

      نکات خواندنی و مفیدی داشت...ممنون
      به کانال ما هم بپیوندید
      https://t.me/dgstore96
      فروشگاه کالاهای دیجیتال نو و استوک

       رتبه 
       1396-05-29

       کدینگ لغات ضروری تافل

       برای یادگیری لغات ضروری تافل به کانال زیر مراجعه کنید.
       https://t.me/EwordsTOEFL
       با روش کدینگ به راحتی و خیلی سریع لغات را به ذهن بسپارید برای شرکت در آزمون های زبان با حفظ این لغات درصد بالایی بزنید. منتظر حضور شما در کانال کدینگ لغات ضروری تافل

        رتبه 
        1396-05-17

        کانال تور های گردشگری زمینی ( قسطی )

        ممنون از مطلبتون عالی بود .
        یک پیشنهاد خوب و یک امکان تازه براتون دارم
        یک کانال معرفی می کنم .
        در این کانال متفاوت ترین و ارزان ترین تورهای خارجی زمینی و هوایی در ضمن قسطی را پی گیری کنید.
        حتما شما هم از مسافران ماوی گشت خواهید شد . کافیه یک بار امتحان کنید.

         رتبه 
         1396-05-14

         استارتاپ گرایند اردبیل

         مطالب استارتاپی قرار داده میشود
         https://t.me/joinchat/AAAAAEKnk2BbpzJwCjiGXw

          رتبه 
          1396-05-12

          kamhajmmovie

          در کانال @kamhajmmovie عضو بشید
          فیلم های روز با کم ترین حجم ممکن

           رتبه 
           1396-04-27

           ettelaateomomi@

           کسانی که به دنبال اطلاعات جذابی هستند که شاید هنوز پس از سالها زیستن توی جهان پر پیچ و خم کنونی از بسیاری ازآن ها بیخبرند میتوانند با مراجعه به کانال ما از ترفند ها و اطلاعات کافی برخوردار شوند که مطمئنا شگفت زده میشوندettelaateomomi

            رتبه 
            1396-04-18

            کانال

            سلام دوستان برای این که قرامر تست مشاوره لغت زبان مکالمه انگلیسی به این بیایید تاخودتان را در اوج انگلیسی ببینید @englishame

             رتبه 
             1396-04-07

             بهترین

             سلام بهترین کانال تلگرام رو زدیم تو دو روز 90نفر عضو شدن شماها هم بیاین کلی بک گراند عالی داریم
             t.me/biiiiinahayat
             @biiiiinahayat

              رتبه 
              1396-04-02

              amirhesam15@gmail.com

              سلام بهترین کانال برنامه زده شود توش شارژ هم میزاریم به همراه اک خوشحال میشیم سر بزنیدwww_hack

               رتبه 
               1396-03-31

               کانال دیوانگان ثروتمند

               به کانال دیوانگان ثروتمند بپیوندید هر آموزشی که برای دستیابی به یک ذهن ثروتمند لازم است را ما برایتان فراهم کرده ایم @richnuts

                رتبه 
                1396-03-21

                عالی بود

                دنیــــاے دخملــــــونـــــہ

                 رتبه 
                 1396-03-18

                 بهترین کانال تلگرام

                 تو کانال تلگرام ما همه چی پیدا میکنید.
                 https://t.me/joinchat/AAAAAERxcgY_OaX1KHCjCQ

                  رتبه 
                  1396-03-11

                  کانال طب سنتی

                  کانال علمی طب سنتی
                  Hayat_golestan@

                   رتبه 
                   1396-03-09

                   تبلیغ گالری لباس

                   گالری پوشاک یلدا

                    رتبه 
                    1396-03-08

                    کافه مهندس

                    با تشکر از شما
                    لطفا از کانال ما هم دیدن کنید
                    @Eng_coffee

                     رتبه 
                     1396-03-06

                     Azer

                     خوشحال میشم به کانالم سر بزنیدhttp://tlgrm.me/Luxurryfashion

                      رتبه 
                      1396-03-06

                      Ss

                      به کانال تلگرامی مهم سلامتی و ضروری بپیویندید shabakesalamat3@

                       رتبه 
                       1396-03-05

                       فروشگاه اینترنتی بانه دبی

                       فروش لوازم خانگی ، تلویزیون ، لوازم آشپزخانه و ...
                       کردستان - بانه
                       http://www.banehdubai.com

                        رتبه 
                        1396-03-05

                        ممبر

                        بنده از شما دو هزار نفر عضو خریداری کردم حدود 100 نفرش ریزش کرد البته برای نزدیک بیست روز خوبه و راضیم فقط می خوام بدونم این ممبرایی که الان می فروشید مثل همونها هست؟ می خواستم دوباره سفارش بدم زودتر جواب بدین ممنون

                         رتبه 
                         1396-03-05

                         کیف چرم

                         کیف چرم دست دوز تیماچ
                         @timach_charm95

                          رتبه 
                          1396-02-22

                          مانتو ویترین

                          فروش آنلاین مانتو با قیمت مناسب در کانال زیر @manto_vitriin

                           رتبه 
                           1396-02-20

                           rataperfume1

                           این پیج کاملا راجب عطر و فواید و خصوصیات ان هست

                            رتبه 
                            1396-02-17

                            آژانس هواپیمایی زرین گشت

                            شرکت هواپیمایی زرین گشت:
                            مجموعه آژانس هواپیمایی زرین گشت 24 ساعته آماده پاسخگویی جهت بلیط تور و پروازهای داخلی و خارجی می باشد.
                            051-36019572
                            Http://t.me/zaringashtmhd

                             رتبه 
                             1396-02-14

                             پیرایش بلک

                             جهت مشاهده جدیدترین و بروزترین مدل موها به کانال ما بپیوندید.
                             با پیرایش بلک خاص باشید...
                             https://t.me/blackfashionn
                             https://t.me/blackfashionn

                              رتبه 
                              1396-01-24

                              قویترین روش افزایش ممبر

                              تله ممبر ، قویترین نرم افزار افزایش ممبر
                              دانلود رایگان

                               رتبه 
                               1396-01-23

                               کانال سبحان

                               کانال سبحان سراج فر خواننده نوجوان فقط ۱۵ سال داره اهنگ اش قشنگه بیاین تو کانالم
                               ایدی ⬇⬇
                               Sobhanserajfar@

                                رتبه 
                                1396-01-23

                                کانال تلگرام

                                کانال تاسیسات مکانیک و برق
                                اخبار نمایشگاه ها
                                تازه های تاسیسات
                                استانداردهای برقی و مکانیکی و …
                                https://telegram.me/joinchat/DyqYrT9g33X_i9ap8lWP6Q

                                 رتبه 
                                 1396-01-19

                                 گالری نیم تاج

                                 زیباترین و لوکس ترین لوازم منزل در کانال نیم تاج
                                 https://t.me/nimtajdesign

                                  رتبه 
                                  1396-01-12

                                  جوک استار

                                  سلام به کانال جوک ما بپیوندید خیلی توپه اینم ایدیش: @jokesstar

                                   رتبه 
                                   1396-01-09

                                   لطفا به کانال ما بپیوندید

                                   خیلی خوبهههههه

                                   کانال ما

                                    رتبه 
                                    1396-01-09

                                    تلگرام

                                    بهترین کانال هواشناسی اولین بار در ایران،این کانال را از دست ندهید

                                     رتبه 
                                     1396-01-09

                                     تلگرام

                                     بهترین کانال هواشناسی اولین بار در ایران،این کانال را از دست ندهید

                                      رتبه 
                                      1396-01-07

                                      ورزشی

                                      ✔پوشش تمامی اخبار باشگاه✔

                                      ✔گزارش زنده تمرین ها✔

                                      ✔گزارش زنده مسابقات✔

                                      ✔عکس ها و ویدیو ها✔
                                      @ESTEGHLAL_FC2
                                      به اشتراک بگذارید

                                       رتبه 
                                       1396-01-03

                                       سلام

                                       سلام به کانال ما هم سر بزنید! :) تازه شروع به کار کرده... @Silenses8

                                        رتبه 
                                        1396-01-02

                                        طراحی سایت و اندروید

                                        برنامه های پولی مارکت ها، برنامه های کاربردی اندروید، طراحی سایت، افزونه و قالب های فارسی وردپرس، آموزش های کسب و کار اینترنتی
                                        پکیج های اموزشی #pack

                                        پشتیبانی، تبلغات،درخواستی و تبادل :
                                        @seeadmin
                                        @call4suppbot

                                         رتبه 
                                         1396-01-01

                                         ویس ازاد

                                         ناب ترین و بهترین ویس های تلگرام :

                                         https://telegram.me/voiceazad_channel

                                          رتبه 
                                          1395-12-29

                                          معرفی کانال

                                          کانال @ravanshenasichan
                                          فقط کافیه سر بزنی.. کانالی بدون تبلیغات و تبادل..
                                          برای رسیدن به هدف ها

                                           رتبه 
                                           1395-12-28

                                           جوین شید

                                           کانال @joker_morda. بهترین تکست های لش و دپ بهترین عکس نوشته هایی دیسلاوی ویس, بسلامتی و اهنگ های, متنوع, و درخواستی شما منتظر چی هستی جوین شوووووو

                                            رتبه 
                                            1395-12-22

                                            کانال فیلمهای سینمایی

                                            کانالی متفاوت .فیلم ها وسریال های روز جهان رایگان دانلود کنید بابهترین کیفیت
                                            Https://telegram.me/ganjinefilm

                                             رتبه 
                                             1395-12-22

                                             کانال فیلمهای سینمایی

                                             کانالی متفاوت .فیلم ها وسریال های روز جهان رایگان دانلود کنید بابهترین کیفیت
                                             Https://telegram.me/ganjinefilm

                                              رتبه 
                                              1395-12-22

                                              دانلود آهنگ جدید

                                              جدیدترین آهنگها را در تلگرام خود دریافت کنید
                                              به کانال ما بپیوندید

                                               رتبه 
                                               1395-12-12

                                               کانال پاکسازی موانع ثروتمند شدن

                                               https://t.me/joinchat/AAAAAEElN9tfUh62mNkgCA

                                                رتبه 
                                                1395-12-09

                                                فروش لوازم صوتی دست دوم ارزان

                                                فروش لوازم صوتی دست دوم ارزان
                                                https://t.me/iranvintageaudio
                                                https://t.me/iranvintageaudio
                                                https://t.me/iranvintageaudio

                                                 رتبه 
                                                 1395-12-06

                                                 فروشگاه

                                                 شما شایسته ی بهترین ها هستین .

                                                 محصولاتی با کیفیت و قیمتی مناسب.

                                                 ☕️

                                                  رتبه 
                                                  1395-12-05

                                                  کانال عجایب

                                                  اگه دنبال چیزای عجیب و غریب هستی و میخوای اطلاعات عمومیتو بالا ببری،حتما یه سر به این کانال بزن
                                                  @wondersTV

                                                   رتبه 
                                                   1395-12-02

                                                   از جوین شدن پشیمون نمیشین

                                                   برای دیدن جذاب ترین فیلم هاو عکس های مرتبط با کشاورزی همین الان بالمس کردن لینک زیر، عضوکانال ما شوید.

                                                   https://t.me/fspmarketgroup

                                                    رتبه 
                                                    1395-11-24

                                                    یه کانال خوب وجذاب کلی وسایل خوشگل با قیمت مناسب برای هدیه ولنتا

                                                    بیاین بچه ها پشیمون نمیشید

                                                     رتبه 
                                                     1395-11-23

                                                     کانال ایده های مدیریت ارتباط با مشتری

                                                     کانال ایده های مدیریت ارتباط با مشتری
                                                     http://t.me/crmidea

                                                      رتبه 
                                                      1395-11-23

                                                      هرپی بازی و برنامه که بخوای هست

                                                      عالیه

                                                       رتبه 
                                                       1395-11-22

                                                       به کانا ما بیاید تا از خنده بمیرین

                                                       @jokkpluss
                                                       @jokkpluss

                                                        رتبه 
                                                        1395-11-19

                                                        تکنولوژی روز دنیا

                                                        @iatech به کانال خودتون سر بزنید اطلاعات فناوری روز دنیا

                                                         رتبه 
                                                         1395-11-18

                                                         کانال درمان سنگ کلیه

                                                         ادرس کانال @sangekolie

                                                          رتبه 
                                                          1395-11-17

                                                          کلینیک ایرانینان

                                                          فیزیوتراپیست تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهانdr_mehdisedighy@

                                                           رتبه 
                                                           1395-11-16

                                                           هیچی

                                                           کانال حمایت و طرفداری کمپانی متفقین

                                                           https://t.me/joinchat/AAAAAEI6tvxHdEeL9dBO7g
                                                           افراد تیم ما
                                                           "Epicure band"
                                                           "Octave"
                                                           Ali Sarbaz
                                                           Amiram
                                                           parham sezar
                                                           hesam mollaii
                                                           pedram plus
                                                           Reza pishro
                                                           Sadegh

                                                           admin:@HES_MOT
                                                           لینک کانال رپ و هیپ هاپ

                                                            رتبه 
                                                            1395-11-16

                                                            لینک کانال

                                                            سلام
                                                            اسم کانال:((ترفند))

                                                            موضوع کانال:((پر از ترفند های خوب و کاربردی در همه زمینه ها و سلیقه ها))

                                                            لینک کانال: @TARFFFAN

                                                            به ما بپیوندید. ماندن شما دلگرمی ماست

                                                             رتبه 
                                                             1395-11-16

                                                             لیسانسها

                                                             کانال لیسانسها کانالی است اجتماعی و خانوادگی که شامل: مطالب بسیار آمزنده و سرگرم کننده و عاشقانه، آهنگهای زیبا و بروز، فیلمهای کوتاه و جالب و......
                                                             @sarg2
                                                             telegram.me/sarg2
                                                             لطفا حتما به کانال ما سربزنید و مارا حمایت کنید

                                                              رتبه 
                                                              1395-11-16

                                                              لیسانسها

                                                              کانال لیسانسها کانال اجتماعی و خانوادگی که شامل: مطالب آموزنده و سرگرم کننده و عاشقانه، آهنگهای بسیارزیباو بروز و فیلمهایی کوتاه برای سرگرم کردن شما

                                                               رتبه 
                                                               1395-11-15

                                                               کانال اپلی

                                                               سلام
                                                               اموزش ها و برنامه های مفید اپل و ایفون در این کانال میبینم من

                                                               www.telegram.me/ApplePress

                                                                رتبه 
                                                                1395-11-12

                                                                خرید ممبر

                                                                سلام درخواست افزایش ممبر واقعی دارم
                                                                کانال املاک دارم
                                                                راهنمایی کنید ممنونم
                                                                Amlakrahmani @

                                                                 رتبه 
                                                                 1395-11-11

                                                                 کانال زیبای بهترین ویس ها و دابسمش

                                                                 کانال ویس های مزاحم تلفنی همراه با دابسمش های باحال
                                                                 https://t.me/vipvoice

                                                                  رتبه 
                                                                  1395-11-10

                                                                  ...

                                                                  هر کی میخواد هوششو ثابت کنه بیاد
                                                                  @majaleBF

                                                                   رتبه 
                                                                   1395-11-09

                                                                   اشعار ناب

                                                                   Ashkeghallam@
                                                                   کانال اشعار ناب

                                                                    رتبه 
                                                                    1395-11-08

                                                                    *صنایع لوستر چشمه نور*

                                                                    زیبایی منزل خود را با محصولات لوستر و روشنایی چشمه نور به اوج برسانید...
                                                                    همراه با تخفیفات باور نکردنی در دیجی کالا و بامیلو...

                                                                    https://t.me/chenco_ir

                                                                     رتبه 
                                                                     1395-11-06

                                                                     کانال

                                                                     یکی از جالب انگیز ترین کانال ها در زمینه طنز و سرگرمی
                                                                     https://t.me/majnooooni

                                                                      رتبه 
                                                                      1395-11-05

                                                                      کانال ادبیات و موسیقی

                                                                      برای درمان بدبختی و دردهای بشر، دوایی بهتر از موسیقی وجود ندارد (بتهوون)

                                                                       رتبه 
                                                                       1395-11-05

                                                                       نگهبان جنگل

                                                                       کانال نگهبان جنگل:
                                                                       با سلام به همۀ علاقه مندان ودوستداران طبیعت ومحیط زیست.
                                                                       این کانال شمارو ازتمامی اخبارمحیط زیست وچالشهای آن باخبرمی سازد.پس لطفاباماباشید باکانال نگهبان جنگل.
                                                                       معرفی مناطق بسیار دیدنی وجاذبه های توریستی .
                                                                       حفظ ونگهداری ازمنابع طبیعی.
                                                                       guardjungle@

                                                                        رتبه 
                                                                        1395-11-05

                                                                        نگهبان جنگل

                                                                        کانال نگهبان جنگل:
                                                                        با سلام به همۀ علاقه مندان ودوستداران طبیعت ومحیط زیست.
                                                                        این کانال شمارو ازتمامی اخبارمحیط زیست وچالشهای آن باخبرمی سازد.پس لطفاباماباشید باکانال نگهبان جنگل.
                                                                        معرفی مناطق بسیار دیدنی وجاذبه های توریستی .
                                                                        حفظ ونگهداری ازمنابع طبیعی.

                                                                         رتبه 
                                                                         1395-11-02

                                                                         طراحى معمارى

                                                                         گروه ايتاران با همكارى شركت هاى ايتاليايى فعاليت خود را در زمينه طراحى معمارى و بازرگانى آغاز نموده است. https://t.me/itaranarch

                                                                          رتبه 
                                                                          1395-11-02

                                                                          بهترین کانال هک و ترفند

                                                                          https://t.me/joinchat/AAAAAEEcSlm9LjvPTJcVMA
                                                                          بهترین کانال برای اموزش هک و برنامه های کمیاب

                                                                           رتبه 
                                                                           1395-11-02

                                                                           https://t.me/joinchat/AAAAAD7O-WLOwfz6zHF52Q

                                                                           لطفا کسانی که از فهم و درک بالایی برخوردار هستند عضو شوند.با سپاسhttps://t.me/joinchat/AAAAAD7O-WLOwfz6zHF52Q

                                                                            رتبه 
                                                                            1395-11-02

                                                                            روشنگری ها - مسائل سیاسی و فرهنگی روزنامه و . . .

                                                                            کانال مصباح ینقاق @mesbah_yanqaq

                                                                             رتبه 
                                                                             1395-11-01

                                                                             نمدی بازار

                                                                             کااااانااااال با یه عالمه کارههای تزیینی اتاق بچه و اشپزخونه و...
                                                                             باکمترین قیمت
                                                                             نیای ضرر کردی
                                                                             https://telegram.me/namadibazari

                                                                              رتبه 
                                                                              1395-10-30

                                                                              كانال-

                                                                              بهترين كانال تلگرامي هك برنامه و لوگو خاص فقط در لينك زير نياي ضرر كردي

                                                                               رتبه 
                                                                               1395-10-29

                                                                               TopCinema

                                                                               کانال تخصصی دانلود فیلم و سریال
                                                                               امتحان کنید

                                                                               https://telegram.me/TopCinema

                                                                                رتبه 
                                                                                1395-10-28

                                                                                کانال تفریح و سرگرمی و اخبارو کلی مطالب خوب و جالب در @rezarahm

                                                                                کانال تفریح و سرگرمی و اخبارو کلی مطالب خوب و جالب در @rezarahmaniiiiii کانال دنیای من

                                                                                 رتبه 
                                                                                 1395-10-27

                                                                                 کانال حرف دل

                                                                                 به کانال تلگرام ما بپیوندید
                                                                                 کانال حرف دل
                                                                                 تایم بیکاری خودرا با ما پر کنید

                                                                                  رتبه 
                                                                                  1395-10-25

                                                                                  برترین کانال آهنگ آذری و فارسی

                                                                                  برترین کانال آهنگ آذری و فارسی

                                                                                   رتبه 
                                                                                   1395-10-25

                                                                                   برترین کانال آهنگ آذری و فارسی

                                                                                   برترین کانال آهنگ آذری و فارسی

                                                                                    رتبه 
                                                                                    1395-10-24

                                                                                    مجله خبری گپینو

                                                                                    gapino@

                                                                                    www.gapino.com

                                                                                     رتبه 
                                                                                     1395-10-24

                                                                                     کانال اجتماعی سیمای آزادی

                                                                                     سلام . می خواهم کانال خود را افزایش ممبر واقعی بدهم . لطفا یاری دهید


                                                                                     با تشکر

                                                                                      رتبه 
                                                                                      1395-10-19

                                                                                      کانال ایده های کسب و کار

                                                                                      بهترین کانال ایده کسب و کار و کارآفرینی

                                                                                      Mihanidea@

                                                                                      میهن ایده

                                                                                       رتبه 
                                                                                       1395-10-18

                                                                                       صنایع چوبی موج

                                                                                       فروش انواع میز تلویزیون با ارسال رایگانhttps://t.me/joinchat/AAAAADvP2ayjw8kWmEwmHQ

                                                                                        رتبه 
                                                                                        1395-10-18

                                                                                        صنایع چوبی موج

                                                                                        فروش انواع میز تلویزیون با ارسال رایگانhttps://t.me/joinchat/AAAAADvP2ayjw8kWmEwmHQ

                                                                                         رتبه 
                                                                                         1395-10-16

                                                                                         ...

                                                                                         Be chnnle ma bepeivandid

                                                                                          رتبه 
                                                                                          1395-10-15

                                                                                          @t.me/autosahel

                                                                                          بهترین کانال در زمینه خرید و فروش خودرو با هر توان مالی @autosahel

                                                                                           رتبه 
                                                                                           1395-10-14

                                                                                           کانال نرم افزار

                                                                                           اولین و بهترین کانال نرم افزار رایگان

                                                                                           @bestroid7

                                                                                            رتبه 
                                                                                            1395-10-13

                                                                                            سلام

                                                                                            کانال راز موفقیت در کلبه تنهایی
                                                                                            کانالی برای کسانی که دوست دارند بهتر بیاندیشند ...
                                                                                            لینک کانال :
                                                                                            https://telegram.me/kolbehtanha
                                                                                            (با ما همراه باشید)

                                                                                             رتبه 
                                                                                             1395-10-10

                                                                                             Barca

                                                                                             @Vamos_Barca

                                                                                              رتبه 
                                                                                              1395-10-09

                                                                                              کانال تبلیغ مارکت

                                                                                              سلام
                                                                                              تبلیغ مارکت
                                                                                              خدمات،کسب و کار،محصولات و بیزینس خود را بصورت کاملا رایگان تبلیغ کنید و برند شوید.
                                                                                              به جمع ما بپیوندید:
                                                                                              https://telegram.me/joinchat/BXNF-j3j8uiMB7ikK0DThQ

                                                                                               رتبه 
                                                                                               1395-10-08

                                                                                               مدلینگ

                                                                                               کانالی برای مدلینگ و مدل شدن

                                                                                               Telegram.me/modeling_competition

                                                                                                رتبه 
                                                                                                1395-10-07

                                                                                                Shik posh

                                                                                                کانال لباس زنانه واسه خانمای شیک پوش
                                                                                                به کانال منم سری بزنید خوشحال میشم با سپاس
                                                                                                کانال ما @shikposh_shop

                                                                                                 رتبه 
                                                                                                 1395-09-30

                                                                                                 salam

                                                                                                 @luxsell
                                                                                                 اولين كانال برای استایلای مردانه ی خاص
                                                                                                 اینستا hasti_eshragh

                                                                                                  رتبه 
                                                                                                  1395-09-29

                                                                                                  https://telegram.me/kermanshahiribnews

                                                                                                  به کانال ما هم بیایید

                                                                                                   رتبه 
                                                                                                   1395-09-27

                                                                                                   چت انگلیسی

                                                                                                   https://telegram.me/joinchat/CEcYWgd2NBsTD_A-Ebtdpw سلام عزیزان بچه های گروه مودب و با کلاسن پس فقط ادمای خاص بیان

                                                                                                    رتبه 
                                                                                                    1395-09-26

                                                                                                    کانال یلدا

                                                                                                    یه کانال فوق العاده واسه شعر و حکایت و ضرب المثل
                                                                                                    @taghtag
                                                                                                    یلدا

                                                                                                     رتبه 
                                                                                                     1395-09-26

                                                                                                     Lordfayter

                                                                                                     به کانال من هم بیاید
                                                                                                     فاز دپ
                                                                                                     @lordfayter

                                                                                                      رتبه 
                                                                                                      1395-09-25

                                                                                                      اجناس چرمی با ایده هایی نو

                                                                                                      دست دوزهای چرمی سامه
                                                                                                      کیفیت اتفاقی نیست.......
                                                                                                      ایده های نو با چرم های طبیعی
                                                                                                      با مابدرخشید... https://telegram.me/sameh_leather

                                                                                                       رتبه 
                                                                                                       1395-09-25

                                                                                                       ..

                                                                                                       @Lashfaaaz
                                                                                                       به کانال من هن سر بزنید

                                                                                                        رتبه 
                                                                                                        1395-09-24

                                                                                                        لپ تاپ برنده بشید

                                                                                                        کانالی برای کسب درآمد اینترنتی:https://telegram.me/InternetTrade
                                                                                                        سایتهایی مثل سایت: http://old.lifeclick.ir/?r=664117829 که میتونید با فعالیت در انجمنش جوایزی مثل لپ تاپ و موبایل و...برنده بشید(به شرط فعال بودن).مطمئن باشید واقعیه وثبت نام فقط 30 ثانیه وقت شما رو میگیره

                                                                                                         رتبه 
                                                                                                         1395-09-20

                                                                                                         https://telegram.me/lavazemkhonegiii

                                                                                                         کانال لوازم خونگی هست همه چی میفروشیم برا ی مغازه تازه تاسیس هست
                                                                                                         زیره قیمته بازاره تمومیه اجناس مستقیم از کارخونه هست بدون واسطه
                                                                                                         https://telegram.me/lavazemkhonegiii

                                                                                                          رتبه 
                                                                                                          1395-09-18

                                                                                                          قیصر: هر روز 3 اهنگ گلچین

                                                                                                          قیصر:
                                                                                                          هر روز 3 اهنگ گلچین

                                                                                                           رتبه 
                                                                                                           1395-09-17

                                                                                                           سلام

                                                                                                           به کانال ماهم سر بزنید
                                                                                                           https://telegram.me//enothing

                                                                                                            رتبه 
                                                                                                            1395-08-25

                                                                                                            خرید

                                                                                                            مبلغ رو واریز کردم ولی ریپورتم
                                                                                                            لطفا به بنده پیام بدین
                                                                                                            متشکرم
                                                                                                            @visix

                                                                                                             رتبه 
                                                                                                             1395-08-25

                                                                                                             افزایش ممبر

                                                                                                             با وجود نگرانی و اتفاقاتی که قبلا برام افتاده بود بسته 15 هزارتومنی رو خریدم برعکس سایر سایتهایی که قبل از دریافت پول کلی از کارشون تبلیغ می کنن، ا خبری از تبلیغ نبود برعکس اونقدر جدی و دلسرکننده با من صحبت کردند که نزدیک بود پشیمون بشم بارها گفتن که اگر هرموقع پشیمون هستید پولتون رو برگشت بدیم اما هرچی که بود صداقت کلامشون باعث شد بخوام تبلغم رو انجام بدن
                                                                                                             انصافا در مقابل 15 هزارتومان بازدهی خیلی خوبی کسب کردم شاید خیلی عالی نبود ولی هرچی بود ممبر واقعی بود
                                                                                                             قصد دارم از پکیج های بزرگتری که پیشنهاد دادین خرید کنم
                                                                                                             همین که با ادم روراست هستید برای من یکی یک دنیا ارزش داشت
                                                                                                             ممنونم

                                                                                                              رتبه 
                                                                                                              1395-08-25

                                                                                                              ریپورت

                                                                                                              سلام میخام سفارش بدم اما ریپورتم 09137878876

                                                                                                               رتبه 
                                                                                                               1395-08-19

                                                                                                               salam

                                                                                                               salam

                                                                                                                بررسی خود را بنویسید!

                                                                                                                نوشتن دیدگاه

                                                                                                                افزایش ممبر واقعی کانال های تلگرام

                                                                                                                افزایش ممبر واقعی کانال های تلگرام

                                                                                                                بدون شک بهترین و تنها راه افزایش واقعی اعضای کانال های تلگرامی، تنها از راه تبلیغ در کانالها و گروههای دیگر میسر می باشد این کانالها و گروهها می بایست حتما اعضاء کاملا واقعی داشته باشند تا بتوانند برای افزایش ممبر کانال شما سودمند باشند و الا کمترین سودی برای شما درپی نخواهند داشت .

                                                                                                                آخرین محصولات فروشگاه

                                                                                                                بالا