خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

محصول جدید

 

خرید نایسر دایسر پلاس اصل

نایسر دایسر پلاس یک خردکن چند کاره است که به تنهایی می‎تواند به اندازه بیش از 10 وسیله آشپزخانه برای شما مفید باشد. نایسر دایسر پلاس سالادساز حرفه‎ای است که تمامی کارهای خرد کردن، رنده کردن و پوست کندن میوه‎ها را فقط در چند ثانیه انجام می دهد.

 
 
 

68,000 تومان

توضیحات

خرید نایسر دایسر پلاس

  

آشپزی آسان و آسان تر می شود

 

خرد کردن میوه و سبزیجاتاحتمالاً شما نیز شاهد حرکت سریع دستان آشپزهای حرفه‎ای هنگام قطعه قطعه کردن میوه و سبزیجات با چاقوهای بسیار تیز بوده اید. آشپزهای حرفه‎ای پس از سال‎ها تمرین یاد گرفته‏‎اند چگونه بدون آنکه به دستان خود صدمه بزنند با سرعت خیلی زیادی میوه و سبزیجات را با چاقوهای تیز به قطعات کاملاً هم اندازه، گاهی خیلی ریز و نازک و گاهی درشت خرد کنند.

 

خرد کردن میوه و سبزیجاتشما نیز اگر آشپزی میکنید یا به آشپزی علاقمندید، حتماً می‎دانید که از مهمترین تکنیک های سفره آرایی، هم اندازه بودن قطعات کوچک میوه و سبزیجات در سالاد، نازک و هم اندازه بودن ورقه های چیپس سیب زمینی، یک اندازه بودن حلقه های بادمجان و کدوی سرخ شده، برش های یک اندازه گوجه فرنگی بودن له شدن، خلال کردن سیب زمینی در اندازه‎های کاملاً مساوی، رنده کردن خوراکی‎ها بدون له شدن و بهم چسبیدن رشته‎ها و... است. انجام صحیح تمام این کارها زمانی ارزشمند است که شما بتوانید در زمان کوتاهی برای افراد زیادی آشپزی کنید.

 

ساخت سالاد بی نظیر با نایسر دایسر پلاس

خرید نایسر دایسر پلاس اصلآیا میخواهید فقط در 5 دقیقه تمام هنرهای یک آشپز حرفه ای در ساخت یک سالاد بی نظیر را یاد بگیرید؟

در عصری زندگی میکنیم که به کمک اختراعات بشر تمام کارهای سخت و دشوار به سادگی قابل انجامند. اگر تاکنون در هنگام آشپزی و تهیه سالاد زمان برای شما مهم بوده و آرزو می‎کردید در آشپزخانه‎تان یک دستیار داشتید که برایتان تمام میوه و سبزیجات را در قطعاتی کاملاً مساوی و هم اندازه خرد می‎کرد و تا بتوانید یک سالاد خوشمزه و شیک داشته باشید، ما نایسر دایسر پلاس را به شما معرفی می‎کنیم!

 

نایسر دایسر پلاسنایسر دایسر پلاس چیست؟

نایسر دایسر پلاس یک خردکن چند کاره است که به تنهایی می‎تواند به اندازه بیش از 10 وسیله آشپزخانه برای شما مفید باشد. نایسر دایسر پلاس سالادساز حرفه‎ای است که تمامی کارهای خرد کردن، رنده کردن و پوست کندن میوه‎ها را فقط در چند ثانیه انجام می دهد. به کمک تیغه های بسیار تیز نایسر دایسر پلاس می‎توانید خیار، گوجه فرنگی و پیاز را برای ساخت سالاد فصل در قطعات کاملاً یک اندازه و یک دست خرد کرده، سیب زمینی و کدو را برای سرخ کردن در زمان بسیار کوتاهی به حلقه‎های یک شکل و یک اندازه خرد کنید، با پوست کن بسیار تیز آن پوست میوه ها را جدا کنید، بدون آنکه نگران له شدن گوجه فرنگی‎های رسیده باشید آنها را به 4 یا 8 قسمت کاملاً مساوی تقسیم کنید و یا بدون آنکه متوجه بوی تند پیاز شوید، فقط با یکبار فشار دادن درب این خرد کن، تمام پیازها را به قسمت‎های خرد شده بسیار ریز تقسیم کنید.

 

خرید نایسر دایسر پلاس

 مزایای انحصاری خردکن نایسر دایسر پلاس

خرید نایسر دایسر پلاس

 نایسردایسر پلاس چند مزیت انحصاری بزرگ دارد. اول آنکه به کمک تیغه های بسیار تیز و باکیفیت آن که از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده اند می‎توانید فقط با یک حرکت در هر ثانیه چندین برش را با هم انجام دهید. این ویژگی تأثیر بسیار زیادی در بالا رفتن سرعت آشپزی و انجام کارهای دست و پا گیر دارد. 

 

 دوم ظرف بزرگ آن است که از جنس پلی کربنات ساخته شده (تنها مدل های اصلی) و کاملاً ضدخش، ضد لک و ضد ضربه است و می تواند فشار زیادی را تحمل کند. این ظرف به راحتی با دست یا ماشین ظرف شویی شسته می‎شود و به دلیل اندازه مناسبی که دارد، می‌توان باقی قطعات را به راحتی در آن جا داد.

 

سوم کارایی های بسیار زیاد آن است. نایسر دایسر پلاس هم خردکن است، هم پوست کن، هم رنده کن، هم چیپس ساز و هم ظرف یا محفظه‎ای با درپوش محکم برای نگهداری مواد غذایی. درضمن این وسیله چندکاره هر عمل را به چند شکل متفاوت انجام می‏دهد. به عنوان نمونه به کمک خرد کن آن می‎توانید میوه و سبزیجات خود را به 4 مدل خرد کنید، به دو سایز خلال کنید، به دو سایز ورقه کنید و با رنده کن آن می‎توانید رنده درشت و ریز انجام دهید.

 

سالاد ساز و رنده کن نایسر دایسر پلاس فقط چند ماه پس از اختراع توانست انقلاب بزرگی در صنعت تولید لوازم آشپزخانه به وجود آورد. این محصول نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای جهان در بسیاری از کانالهای تلویزیونی و وب سایت های اینترنتی در حال فروش است و به یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین وسایل آشپزخانه در جهان تبدیل شده است.

 

 

ویژگی‎های نایسر دایسر پلاس اصل

 وسیله‎ای فوق العاده کاربردی و چندکاره

 خرد و تکه تکه کردن میوه و سبزیجات فقط با یک حرکت

 وسایل بسیار کاربردی معادل 10 وسیله آشپزخانه

 خردکننده بدون له کردن میوه و سبزیجات نرم و رسیده

 رنده کن با سایزهای متفاوت به همراه پوست کن

 حذف کامل خطر بریدگی دست با کارایی بسیار آسان

 دارای پوششی محکم برای نگهداری مواد غذایی

 شستشوی آسان با دست یا ماشین ظرف شویی

 تیغه چیپس ساز و برش دهنده حلقه‎ای

 دارای 3 تیغه خرد کن و 2 تیغه رنده کن

 تیغه های تیز بسیار باکیفیت ساخته شده از استیل ضد زنگ (مدل های اصلی)

 

محتویات داخل جعبه خردکن نایسر دایسرپلاس اصل

خرید نایسر دایسر پلاس1- محفظه شیشه‎ای ساخته شده از جنس پلی کربنات

2- درپوش مخصوص نگهداری موارد غذایی

3- صفحه مخصوص برای کار با دستگاه

4- تیغه‎های قاچ کردن مواد غذایی (برش های 4 و 8 تکه)

5- تیغه‎های خلال کردن مواد غذایی (کوچک و بزرگ)

6- تیغه‎های خردکن نگینی (کوچک و بزرگ)

7- تیغه برش ورقه ای چیبس ساز

8- پوست کن بسیار تیز

9- درپوش فشار دهنده مواد غذایی برای خرد شدن

10- رنده کن بسیار تیز

11- پوشش محافظ دست در هنگام کار با خردکن

12- CD اموزشی

نایسر دایسر پلاس برای آشپزی آسان طراحی شده است

خرید نایسر دایسر پلاس

حدود 4 سال قبل، خردکن "نایسر دایسر" معرفی شد که محبوبیت چشمگیری داشت. خردکنی که با چرخش میله اهرمی آن با زور دست انسان، حتی قادر به خرد کردن قطعات یخ نیز بود و با نام خردکن توژال نیز شناخته می‎شد. اما کار با نایسر دایسر آسان نبود و برای خرد کردن باید زمان و انرژی زیادی صرف میشد. پس مهندسین شرکت جنیوس پس از گذشت 4 سال نسل بعدی آن یعنی نایسر دایسر پلاس را معرفی نمودند. خردکنی که در واقع دستیاری حرفه‎ای برای آشپزخانه خواهد بود و علاوه بر خرد کردن، می‎توانید به کمک آن رنده کردن، برش های ورقه ای با اندازه‎های دلخواه و نیز پوست گرفتن را نیز با سرعت بسیار زیاد بدون اتلاف وقت و انرژی انجام دهید.

 

خرد کردن میوه و سبزیجات با چاقو برای حجم کم و در مواقعی که کار زیادی ندارید چندان مسئله ساز نیست اما زمانی که برای یک مهمانی یا یک خانواده پرجمعیت آشپزی می کنید و می‎خواهید در زمان کوتاهی کارهایتان را به پیش ببرید، چاقو و رنده‎های معمولی دیگر کارساز نخواهند بود. در واقع به وسیله‎ای نیاز دارید که بتواند به کارتان سرعت ببخشد. مثلاً سیب زمینی‎ها را در چند ثانیه خلال کند تا شما تنها آنها را سرخ کنید؛ هویج و سایر سبزیجات محکم را بدون خطر آسیب دیدن انگشتانتان به سرعت رنده کرده و از خیار حلقه‎های کاملاً یک اندازه‎ای درست کند که شما فقط آنها را در ظرف سالاد بریزید!

 

اما سرعت بخشیدن به کارها تنها چیزی نیست که به آن نیاز دارید. سرعت در آشپزی زمانی ارزشمند است که دقت نیز حفظ شود. خردکن نایسر دایسر پلاس میوه و سبزیجات را به شکلی زیبا، شکیل و کاملاً هم اندازه خرد می‎کند و همچنین خلال‎های سیب زمینی یا ورقه‎های نازک چیپس ساخته شده با این دستگاه کاملاً هم اندازه و مشابه یکدیگر هستند که تحت تأثیر همین موضوع، غذایی که آماده می‎کنید بسیار زیباتر، چشم نواز تر و حرفه‎ای به نظر خواهد رسید.

 

خرید نایسر دایسر پلاسمزایای استفاده از Nicer Dicer Plus

با نایسر دایسر پلاس به آشپزی خود سرعت بخشیده و از آن لذت ببرید. بدون دخالت دست و بدون خطر بریدگی انگشتان‎تان با چاقو، میوه و سبزیجات را خلال کنید، رنده کنید، پوست آنها را جدا کنید و یا به صورت اسلایس و حلقه‎ای آنها را برش دهید. دیگر نگران بوی تند پیاز نباشید چراکه نایسر دایسر پلاس پیازها را فقط با یک حرکت به اندازه  بسیار کوچک مناسب سرخ کردن و یا استفاده در سالاد خرد می‎کند. دیگر گوجه فرنگی‎های نرم و رسیده به هنگام برش له نمی شوند و برای قاچ کردن میوه‎هایی مانند سیب و پرتغال نیاز نیست زحمت زیادی بکشید چرا که انجام یک حرکت برای قاچ کردن آنها به 4 یا 8 قسمت کافیست!

 

با نایسر دایسر پلاس از دستان خود محافظت کنید

خرید نایسر دایسر پلاس

نایسر دایسر پلاس دستان شما را از چاقو، رنده و دیگر وسایل تیز و برنده دور نگه می‎دارد. در هنگام کار با این دستگاه شما تنها با پوشش مخصوص تمام کارها را انجام می دهید. همچنین حتی در هنگام رنده یا خلالی کردن مواد، قرار نیست که با دست مواد را نگه داشته و با تیغه‎های تیز دستگاه کار کنید؛ بلکه کافیست درپوش محفظ ریلی را با دستانتان به عقب و جلو حرکت دهید تا حلقه‎های مورد نظرتان آماده شود و یا میوه را با پوشش محافظ دست نگه داشته و در هنگام رنده کردن انگشتان خود را از تیغه ها دور نگه دارید.

 

نایسر دایسر اصل، دارای سه تیغ اره ای از جنس استیل ضد زنگ

 

ساخت کشور آلمان

محصولی که شما از این فروشگاه خریداری می نمایید ، تولید شده کشور آلمان می باشد به همین خاطر از مرغوبیت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بر روی تمام تیغه های فولادی این محصول وازه ( Made in Germany ) حک شده است .

نایسر دایسری که در این فروشگاه عرضه میشود قطعا از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است.

 

خرید اینترنتی خرد کن نایسر دایسر پلاس

خردکن نایسر دایسر پلاس Nicer Dicer plus در چند ثانیه مواد غذایی را حلقه حلقه شده، خرد شده، خلالی، رنده شده و پوست کنده آماده سرو یا طبخ می نماید. نایسر دایسر پلاس سالادساز و خردکن بسیار محبوب و کارآمدی است که برای ساده کردن آشپزی و لذت بخش نمودن آن ساخته شده است. با خرید نایسر دایسر پلاس نه تنها از زحمت آشپزی کاسته می شود، بلکه بیش از 10 قطعه‎ی متفاوت را تنها با خرید یک وسیله خواهید داشت. شما در فروشگاه نیک خرید تنها جنس اصلی و باکیفیت این محصول را می‎توانید تهیه کنید چراکه ما به هیچ وجه خرید نسخه‎های ارزانتر و بی کیفیتی که در شبکه‎های بازاریابی ارائه شده است را به شما توصیه نمی‎کنیم!

 

نایسر دایسر پلاس اصل با جنس بدنه پلی کربنات بسیار مستحکم، تیغه‎های تیز و با نشان کشور تولید کننده ساخته شده از استیل ضد زنگ که به هیچ وجه کند نمی شود و زنگ نمی زند به همراه با 3 روز گارانتی تست سلامت و رضایت از کیفیت برای شما ارسال می‎شود. با خیال راحت و بدون دغدغه اصل بودن، نایسر دیسر پلاس اصل را از فروشگاه اینترنتی نیک خرید تهیه نموده و وجه آن را درب منزل به مأمور پست پرداخت کنید.

نایسر دایسرپلاس اصل

برای خرید این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد. فروشگاه نیک خرید تیغه برش ورقه ای چیپس ساز را رایگان برای مشتریان خود ارسال می نماید!

 

مراقب باشید!

متاسفانه در بیشتر فروشگاهها ، نمونه های چینی این محصول با قیمتهایی کمتر و یا حتی بیشتر از نمونه اصلی به فروش می رسد که از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند به همین خاطر این فروشگاه سه روز گارانتی تست را برای این محصول در نظر گرفته است تا در صورتی که از کیفیت محصول ارسالی رضایت نداشته باشید بتوانید براحتی کالا را برگشت داده و وجه پرداختی خود را عینا دریافت کنید.

 

 

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش  96/01/23

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

 

 
 
 

دیدگاه‎ها

رتبه 
1394-07-08

default

عالی

  بررسی خود را بنویسید!

  نوشتن دیدگاه

  خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

  خردکن نایسر دایسر پلاس اصل

   

  خرید نایسر دایسر پلاس اصل

  نایسر دایسر پلاس یک خردکن چند کاره است که به تنهایی می‎تواند به اندازه بیش از 10 وسیله آشپزخانه برای شما مفید باشد. نایسر دایسر پلاس سالادساز حرفه‎ای است که تمامی کارهای خرد کردن، رنده کردن و پوست کندن میوه‎ها را فقط در چند ثانیه انجام می دهد.

   
   
   

  آخرین محصولات فروشگاه

  بالا