پاپه عکس سلفی (مونوپاد) monopod yanteng 1288

محصول جدید

از زمانی که گوشی های موبایل دارای دوربین شدند،گرفتن  عکس  سلفی  از خود و دیگران رواج بیشتری پیدا کرد و دارندگان گوشی های موبایل دارای دوربین، اقدام به گرفتن عکس سلفی از خود و اطرافیانشان کردند اما سلفی گرفتن با گوشی موبایلی که در فاصله کمی از ما قرار دارد مشکلاتی را نیز به همراه دارد در این فاصله صورت به گوشی موبایل خیلی نزدیک است و همچنین تمام افراد بخاطر نزدیکی به گوشی، درون کادر قرار نمی گیرند . بخاطر همین مشکلات ،پایه عکس سلفی و یا مونوپادها (monopod)به بازار عرضه شدند.

37,500 تومان

توضیحات

                         MONOPOD مونوپاد سلفی                                                                                                                                                                                                                                           

پایه عکس سلفی ویا مونوپاد monopod yanteng 1288

عکس سلفی و سلفی گرفتن، از زمان پیدایش دوربین و بخصوص پس از عرضه گوشی های دوربین دار به بازار، مرسوم بوده و افراد لحضات شادو غمگین خود را به این طریق ثبت می کرده اند امروزه و با علاقه بیش از پیش عموم مردم جهان به گرفتن عکس سلفی، و به اشتراک گذاردن آنها در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، این امر بیش از پیش بین تمام جوامع همه گیر شده و عکس های سلفی نیز، زیباتر و حرفه ای تر شده اند.

نگاه داشتن دوربین و یا گوشی موبایل در یک دست و تنظیم کردن زاویه آن در فاصله و جهت مناسب برای گرفتن یک سلفیMONOPOD مونوپاد دسته سلفی خوب کمی دشوار است بخصوص بخاطر فاصله کم دوربین از صورت و همچنین قرار نگرفتن همه اطرافیان در کادر، کار را کمی مشکل کرده بود . بخاطر همین احساس نیاز بود که دسته سلفی و یا مونوپادها (monopod) ابداع و تولید شدند تا امکان گرفتن زیباترین عکس سلفی را محیا کرده و سلفی گرفتن را آسانتر و دوستداشتنی تر گردانند.

امکانات انواع مونوپاد و یا دست سلفی monopod

مونوپادها بسته به مدل و شرکت های تولید کننده از امکانات متنوعی برخوردار هستند شاید بتوان مونوپاد را اینگونه توصیف کرد که مونوپاد، میله ای است که در سرآن گیره ای برای نگاه داشتن دوربین و یا گوشی موبایل، و در انتهای آن یک دکمه برای فشار دادن و گرفتن عکس سلفی قرار دارد.

 monopod yanteng 1288 ، مونوپادی سبک و در عین حال بسیار مقاوم و حرفه ای است که می تواند علاوه بر گوشی های موبایل، دوربین های عکاسی وMONOPOD مونوپاد دسته سلفی دوربین های فیلمبرداری دیجیتال را نیز نگاه دارد که به همین خاطر،  براحتی می توان با آن عکس های سلفی حرفه ای و زیبایی گرفت.بدنه آلومینیومی و سبک آن از سه تکه تلسکوپی و مقاوم تشکیل شده که با استفاده از سه گیره ثابت می شوند ،  با باز کردن آنها،می توان طول این مونوپاد را از 42 سانتی متر، بسته به نیاز خود، تا 125 سانتی متر افزایش داد و ثابت کرد.با استفاده از این گیره ها می توان به اندازه دلخواه و براحتی طول مونوپاد را کم و یا زیاد کرد و با فشار دادن گیره ها، آن را ثابت کرد.کمترین طول 42 سانتی متر و بیشترین مقدار آن 125 سانتی متر است.

                                  MONOPOD مونوپاد دسته سلفی                                                                                                                                          

در قسمت پایین دسته مونوپاد، یک پیچ نسبتا کوچک قرار دارد تا بتوان مونوپاد را به سه پایه متصل نمود و از آن به عنوان پایه دوربین فیلمبرداری و عکاسی استفاده کرد و توسط ریموت کنترلی که بر روی دسته مونوپاد تعبیه شده است ( که امان جداشدن از دسته را دارد) از فاصله دور، عکاسی کرد. بر روی این ریموت کنترل، دکمه هایی برای خاموش و روشن کردن، زوم و شاتر قرار دارد که با قرار دادن ریموت کنترل بر روی دسته مونوپاد، می توان میزان زوم، شاتر و خاموش و روشن بودن دوربین ویا گوشی را تنظیم کرد و عکس سلفی گرفت و یا با جدا کردن ریموت کنترل از روی دسته، و از فاصله دور عکاسی کرد.

به همراه این مونوپاد یک کابل micro USB نیز قرار دارد تا توسط آن بتوان ریموت کنترل را شارژ نمود. برای گرفتن یک سلفی خوب، باید فاصله مورد نظر و همچنین کادررا تنظیم کرد. قسمت نگاهدارنده دوربین و گوشی به پایه مقاومی متصل شده است که امکان چرخش 360 درجه و خم و راست کردن آن  را فراهم می سازد و این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید براحتی زاویه خود را تنظیم نمایید . همچنین در پایین این قسمت، یک آینه محدب کوچک تعبیه شده است تا بتوان به  کمک آن به کادر بندی مناسبی دست پیدا کرد.

MONOPOD

مشخصات مونوپاد

check   قابلیت اتصال به تمام گوشی‌های تلفن همراه با سایز صفحه‌نمایش تا 5.5 اینچ و دوربین‌های عکاسی (از طریق پیچ استاندارد 1/4 اینچ)

check  دارای قابلیت شارژ شدن توسط کابل MICRO USB

check   بدنه ساخته شده از آلومینیوم مقاوم و متشکل از سه تکه تلسکوپی کشویی 

check   حداقل طول 42 سانتی متر و حداکثر طول 125 سانتی متر

check    وزن: 230 گرم

check    قابلیت نصب بر روی سه پایه دوربین

check   قابلیت استفاده با انواع گوشی موبایل و دوربین های دیجیتال

check   دارای ریموت کنترل با قابلیت جداشدن و قرار گیری و اتصال به دسته مونوپاد

check    دارای کابل microUSB برای شارژ ریموت کنترل

check   دارای قابلیت زوم - در صورتیکه دکمه زوم برای برخی از گوشی های اندرویدی کار نکرد، باید به قسمت تنظیمات دکمه صدا مراجعه کنید و آن را در حالت زوم قرار دهید(Volume Button Key)

YT-1288 مونوپاد محبوب و پرفروشی است که بخاطر دارا بودن امکانات مناسب برای گرفتن بهترین عکس های سلفی و همچنین قرار گرفتن آن بر روی سه پایه فیلمبرداری، در بین عموم علاقه مندان به عکاسی،  شناخته شده و بسیار پرفروش است.

دسته سلفی و مونوپاد YT-1288 تمام نیازهای کابر را برای عکاسی و گرفتن سلفی های بی نظر فراهم می کند. یکی از مهمترین نکات در انواع منوپادها، میزان افزایش طول دسته مونوپاد و همچنین وزن آن است .میزان افزایش مناسب طول و وزن بسیار کم این مونوپاد از ویزگی های بارز آن است به همین خاطر حمل و نقل آن بسیار آسان بوده و امکان به همراه داشتن آن در همه جا بخصوص در سفر میسر است.

 برای خرید این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

 

support


مشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا بخش فروش و پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس برقرار نمایید.

 

دیدگاه‎ها

نوشتن دیدگاه

پاپه عکس سلفی (مونوپاد) monopod yanteng 1288

پاپه عکس سلفی (مونوپاد) monopod yanteng 1288

از زمانی که گوشی های موبایل دارای دوربین شدند،گرفتن  عکس  سلفی  از خود و دیگران رواج بیشتری پیدا کرد و دارندگان گوشی های موبایل دارای دوربین، اقدام به گرفتن عکس سلفی از خود و اطرافیانشان کردند اما سلفی گرفتن با گوشی موبایلی که در فاصله کمی از ما قرار دارد مشکلاتی را نیز به همراه دارد در این فاصله صورت به گوشی موبایل خیلی نزدیک است و همچنین تمام افراد بخاطر نزدیکی به گوشی، درون کادر قرار نمی گیرند . بخاطر همین مشکلات ،پایه عکس سلفی و یا مونوپادها (monopod)به بازار عرضه شدند.

آخرین محصولات فروشگاه

بالا